ETKİLİ KONUŞMA VE SUNUM TEKNİKLERİ EĞİTİMİ 

Nisan 29, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – ATSO Kemer Temsilciliği tarafından organize edilen “Etkili Konuşma ve Sunum Teknikleri Eğitimi” Meder Resort Otel’de gerçekleştirildi. Ücretsiz gerçekleştirilen ve Elçin Sezen Tarıkcı tarafından verilen eğitim büyük ilgi görürken, söz konusu eğitimde, kendilerini dinleyenleri ikna …devamı!

2018 YILININ EN İYİ PASTANESİ, “ KEMER PASTANESİ”

Nisan 28, 2019 admin 0

Toplam Kalite Yönetimi alanında üniversitelerde ders veren ve konusunda uzman insanlar tarafından Başkent Ankara merkezli oluşturulmuş bir sivil insiyatif olan Eniyi.BEST Kemer Pastanesi’ni 2018 yılının en iyileri arasına yazdı. Bağımsız Tüketici Değerlendirmeleri EniyiBEST, işine verdiği önem, sunduğu hizmetler ve kalitesinden …devamı!

KEMER’DE EL İŞİ FESTİVALİ

Nisan 27, 2019 admin 0

Ayışığı Parkı’nda düzenlenen 5. Kemer El İşi Festivali, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun katıldığı törenle açıldı. Türkiye; Rusya, Belarus, Kazakistan, Türkmenistan, Ukrayna ve Moldova’dan kadınların el emeği göz nuru eserlerinin beğeniye sunulduğu 5’inci Kemer El İşi Festivali, Ayışığı Parkı’nda başladı. …devamı!

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: İÇİMİZDE BİZE YANLIŞ YAPANLARIN OLDUĞUNU DA BURADA İFADE ETMEDEN GEÇEMEYECEĞİM!”

Nisan 27, 2019 admin 0

AK Parti’nin 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısının açılışını yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Şunu da söylemem lazım, ne yazık ki biz dışarı ile bir mücadeleyi verirken içimizde de bize yanlış yapanların da olduğunu burada ifade etmeden geçemeyeceğim. …devamı!

KEMER’DE MİNİK POLİSLER GÖREVDE

Nisan 25, 2019 admin 0

Kemer İlçe Emniyet Müdürü Rasim Oymaağaç’ın himayesinde Büyükşehir Belediyesi Kemer Anaokulu bahçesinde düzenlenen Uygulamalı Trafik Pisti Projesi kapsamında öğrencilere akülü araçları ile trafik kuralları konusunda uygulamalı eğitim verildi. Etkinliğe Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’da katılırken, miniklerle yakından ilgilendi. Trafik eğitiminin …devamı!

KEMİAD’DAN ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

Nisan 25, 2019 admin 0

KEMİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Kemer Kaymakamı Hüseyin KARAMEŞE ve Kemer Belediye Başkanımız Sayın Necati TOPALOĞLU’ na hayırlı olsun ziyaretlerimizde bulundu. KEMİAD’ ın Yeni Yönetim Kurulu asil ve yedek üyelerinin Kemer dışında olan 2 üyesi haricinde ve yeni yapılanması olan komite …devamı!

EN İYİ KAHVE USTALARI BURADA YETİŞECEK

Nisan 25, 2019 admin 0

Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksek Okulu ‘Barista Atölyesi’ ve ‘Gastronomi Uygulama Atölyesi-2’ birimlerinin açılışına katılan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, bu bölümlerin hizmete girmesiyle Türkiye’nin en iyi kahve ustalarının Göynük’te yetişeceğini söyledi. Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek …devamı!

KETOB’DAN BAŞKAN TOPALOĞLU’NA ZİYARET

Nisan 25, 2019 admin 0

KETOB Başkanı Şener Gürler ile birlik yönetim kurulu üyeleri, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu makamında ziyaret ederek, 15 Nisan’da başlayan yeni turizm sezonu hakkında görüş alış verişinde bulundular. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu; Kemer Turistik ve Otelciler ve İşletmeciler Birliği(KETOB) …devamı!

KESDER’DEN BAŞKAN TOPALOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Nisan 24, 2019 admin 0

KESDER (Kemer Esnafları Ve Turizmciler Derneği) Yönetim Kurulu ve Başkan Abdullah Çilengir, Kemer’in yeni Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Başkan Topaloğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kemerli esnafların sorunları ve çözümleri için birlikte çalışacaklarını …devamı!

SKAL ANTALYA, KEMER’DE BİR ARAYA GELDİ

Nisan 24, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Seyahat ve turizmin tüm kollarını bir araya getiren tek uluslararası organizasyon olan SKAL’ın Antalya Kulübü, Nisan ayı  aylık olağan toplantısını Kemer Barut Collection Hotel’de gerçekleştirdi. Bünyesinde, sektördeki yönetici ve üst düzey yetkilileri bulunduran SKAL …devamı!

BAŞKAN TOPALOĞLU, GÜL’E DAVA AÇTI

Nisan 24, 2019 admin 0

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Göynük Mahallesinde önceki hafta meydana gelen münferit adli bir olay sonrasında, üç dönem Kemer Belediye Başkanı olarak görev yapan Mustafa Gül’ün olay sonrası yaptığı ağza alınmayacak küfür ve hakaretlerde bulunması nedeniyle kendisine dava açtı. Sosyal …devamı!

KEMİAD’DA KONU:LİDERLİK VE YÖNETİCİLİK!

Nisan 24, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – KEMİAD ( Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği ) üye ve İş Adamları ile Yöneticilere Kemer’de Belediye Kültür Salonunda bir seminer düzenledi. Düzenlenen “Liderlik ve Yöneticilik “ konulu seminere Final Okulları Kurucusu Taylan Şahin …devamı!

EGE MERT KEMER’İN KAYMAKAMI OLDU

Nisan 23, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında bir günlüğüne Kemer Kaymakamlık makamı koltuğuna oturan Çamyuva Silkar ilkokulu 4A sınıfı öğrencisi Ege Mert Baytekin’in heyecanı ve mutluluğu görülmeye değerdi. Kemer Kaymakamı Hüseyin Karameşe …devamı!

KEMER’İN MİNİK BAŞKANI EYLÜL OLDU!

Nisan 22, 2019 admin 0

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Kemer Belediyesi’nin çocuk başkanı Tekirova Halit Narin İlkokulu öğrencisi Eylül Çelik oldu. Eylül, Başkan Necati Topaloğlu’ndan okullarıyla ilgili eksiklerinin giderilmesini istedi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Kemer Tekirova Halit …devamı!

BELEDİYE’Yİ BORÇ BATAĞINA SÜRÜKLEDİLER!

Nisan 18, 2019 admin 0

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, önceki belediye yönetiminin personele maaşını ödemezken yüksek bütçeli konserler düzenleyerek belediyeyi borç batağına sürüklediğini vurguladı. Topaloğlu, konserlerin ihalesiz bir firmaya düzenletilerek usulsüz harcama yapıldığını da dikkat çekti Başkanlık koltuğuna oturur oturmaz, Kemer’e daha iyi ve …devamı!

EĞLENCE SEZONUNA ‘MERHABA’

Nisan 18, 2019 admin 0

Kemer’de eğlence merkezleri,discolar  sezonunun başlamasıyla birlikte hareketlenmeye başladı.  Club Aura sezonu açan ilk eğlence merkezi oluken, ilk gün inlerce kişi Aura Disco’yu doldurdu.  Yerli yabancı turistler DJ Arda ve DJ Serkan’ın çaldığı parçalarla coşarken, dansçı kızların şovlarıyla ilerleyen saatlere kadar …devamı!

KEMER’DE ELEKTİRİK KESİNTİSİ

Nisan 17, 2019 admin 0

ANTALYA – KEMER ilcesinde, 18.04.2019 09:00 – 18.04.2019 15:00 saatleri arasinda, ATATÜRK CADDESİ 412-PAPATYA-421-414-403-425-431-437 SOKAKLARI bölgesinde, AKIM TRAFO DEĞİŞİMİ + DM BAKIM () sebebiyle, İş Sağlığı ve Güvenligi’ni de gozeterek elektrik kesintisi yapılacaktır. Kemer Yeni Mahalle sakinlerine duyurulur…

ERCAN CANER REİS’İN KONUĞU OLDU

Nisan 17, 2019 admin 0

Kemer’de bulunan CANERBEY Çiftliği’nin sahibi turizmi İş Adamı Ercan Caner İstanbul ziyaretinde, ünlü İş Adamı Reis Sedat Peker ile bir araya geldi. Sarıyer Kaşıbeyaz Restaurantta gerçekleşen akşam yemeğinde Sedat Peker ile birlikte dostları da yer aldı. Ercan Caner yaptığı açıklamasında, …devamı!

BÜYÜKŞEHİR’DEN ANLAMLI ETKİNLİK

Nisan 17, 2019 admin 0

Antalya Büyükşehir Belediyesi,22 Nisan Dünya Günü’nde kurucu üyesi olduğu Cities4Forests’ın (Ormanlar için Şehirler Birliği) çatısı altında faaliyet gösteren OneTreePlanted (Bir Dikili Ağaç)ekibi ile birlikte AKM bahçesinde saat 14.30’da ağaç dikim etkinliği gerçekleştirecek. Şehirlerde iklim değişikliği ile mücadele etmeyi, havzaları ve …devamı!