GÜNDEM HACI MUSTAFA BİLİCİ

Ağustos 31, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ Yazıyor…… Bu yazıyı uzun zamandır yazmak istiyordum ama bugüne kısmet oldu. Son günlerde Kemer’de en çok konuşulan konuların başında Mustafa Bilici geliyor. Sayın Bilici kendi tabiri ile yaklaşık 30 yılı aşkın süredir Kemer’in siyaset sahnesi içinde… Geçtiğimiz günlerde …devamı!

KEMER BELEDİYE EKİPLERİ KEMER İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR

Ağustos 31, 2019 admin 0

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun talimatıyla, Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Türkiye’de turizmin en önemli uğrak noktalarından olan Kemer’in çevresini güzelleştirmeye devam ediyor. BELDİBİ MAHALLESİNDE ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR İlçemize gelen yerli ve yabancı misafirlerin daha güzel görüntülerle …devamı!

TÜRK MİLLETİNİN DÖNÜM NOKTASI 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLANDI

Ağustos 31, 2019 admin 0

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, dünyanın adından övgüyle bahsettiği, şanlı tarihin en önemli dönüm noktalarından 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yıl dönümü dolayısıyla Kemer’de düzenlenen törene katıldı. Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törene, Siirt Eruh Kaymakamlığından Kemer’e yeni atanan Kaymakam Murtaza Dayanç, …devamı!

SANATA VE SANATÇIYA DESTEK

Ağustos 31, 2019 admin 0

Kemer Belediye binasında yapılan resim sergisi açılışına, Başkan Yardımcısı Emin Gül’ün yanı sıra, Ressam Nilsu Çekmen, Bağımsız Devletler Topluluğu Eğitim, Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği FİLİZ Başkanı Yana Balta, dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Başkan Yardımcısı Gül ve katılımcılar, serginin …devamı!

BAŞKAN TOPALOĞLU, ÇAMYUVA’DA OTELCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ

Ağustos 28, 2019 admin 0

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Çamyuva Mahallesi’nde bulunan turistik tesislerin temsilcileri ile bir araya gelerek, sektörün ve Çamyuva Mahallesinin sorunları hakkında fikir alışverişinde bulundu. Toplantıya, Başkan Topaloğlu’nun yanı sıra Kemer İşadamları Derneği (KEMİAD) Başkanı Rıza Sönmez, Kemer Esnaf ve Sanatkarlar …devamı!

TURİZMCİLERDEN KEMER BELEDİYESİ’NE ZİYARET

Ağustos 28, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Türkiye Otelciler Federasyonu (TUROFED) Başkanı Osman Ayık, ODEON Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Bektaş ve Danışmanı Yusuf Hacı Süleyman, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret ederek, başarı dileklerinde bulundular. Turizmciler Kemer turizminin gelişmesi adına her …devamı!

BAŞKAN TOPALOĞLU’NDAN BASIN TOPLANTISI

Ağustos 27, 2019 admin 0

Kemer Belediye Başkanı Necati Toplaoğlu, Kemer’de görev yapan gazetecilerle bir araya gelerek basın toplantısı düzenledi. Düzenlenen basın toplantısına, Kemer’de gazetecilik yapan Ahmet Yenigün, Murat Kemaneci, Hanım Türk, Halil Öncü ve Tosun Ülge katıldı. Sıcak bir ortamda geçen basın açıklamasında konuşan …devamı!

KAYMAKAM KARAMEŞE VEDA TURUNA ÇIKTI

Ağustos 26, 2019 admin 0

Kemer Kaymakamı Karameşe’den Başkan Topaloğlu’na veda ziyareti. Kemer Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Kayseri Kocasinan Kaymakamlığı’na atanmasının ardından Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na veda ziyareti gerçekleştirdi. Kaymakam Mehmet Şirin Yaşar’ın görevden alınmasının ardından Manisa Gölmarmara Kaymakamlığı’ndan Kemer’e atanan Kaymakam Karameşe, yaklaşık olarak …devamı!

BAŞKAN TOPALOĞLU, OTEL GENEL MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Ağustos 22, 2019 admin 0

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, otel genel müdürleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya geldi. Tekirova Rixos Premium Otel’de düzenlenen tanışma ve kaynaşma toplantısına, Tekirova’da bulunan otel genel müdürleri, Kemer İşadamları Derneği (KEMİAD) Başkanı Rıza Sönmez, Kemer Küçük …devamı!

MUSTAFA BİLİCİ’NİN GÖREVİNE SON VERİLDİ

Ağustos 22, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Kemer Belediye Başkan Yardımcılığını 17 Temmuz 2019 tarihinden bu yana sürdüren Başkan Yardımcısı Mustafa Bilici, Başkan Topaloğlu tarafından görevden aldındı. Görülen lüzum üzerine gerçekleşen görevden alma konusundaki Başkan Topaloğlu imzalı olarak gönderilen yazıda şu …devamı!

OLYMPOS TELEFERİK REKOR PEŞİNDE

Ağustos 22, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ (KEMER ) – Antalya’nın Kemer ilçesinde bulunan ve bölgenin en önemli alternatif turizm merkezlerinden birisi olan Olympos Teleferik rekora koşuyor. 2007 yılında hizmete geçen Olympos Teleferik bu yıl tüm zamanların rekorunu kırmayı hedefliyor. Yaklaşık 12 dakika süren keyifli …devamı!

KEMER’İ OYUNLAŞTIRARAK GEZDİRECEKLER

Ağustos 19, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – KEMİAD ( Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği ) ile Antalya Teknokent’te yer alan Uras Oyun Platformu işbirliği çerçevesinde Kemer adına yazılan Pegasus Efsanesi’nin işlendiği bir oyun ile turistlerin Kemer’de daha çok dolaşarak gezmesi …devamı!

AKDENİZ’İN TADINI KEMER’DE ÇIKAR!

Ağustos 15, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Türkiye’de turizmin lokomotif ismi olan ve her yıl milyonlarca turisti ağırlayan Kemer birbirinden ilgi çekici gezilecek görülecek yerleri ile de dikkat çekiyor. Kemer’de Deniz, kum güneş üçlüsünün dışında doğal yapısı ile birlikte çok sayıda …devamı!

BAKAN ERSOY KEMER’DE ESNAFLARLA BİR ARAYA GELDİ

Ağustos 14, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, Kemer Kiriş’te esnaf temsilcileri ile bir araya geldi. Sailors Beach Otel sahiplerinden Rahman Şeker’in organize ettiği ve bölge otelcileri, KEMİAD (Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği ) Başkanı …devamı!

KEMER BELEDİYESİ’NDE BAYRAMLAŞMA

Ağustos 10, 2019 admin 0

Kemer Belediye Başkan Vekili Ayhan, personelle bayramlaştı .Kemer Belediye Başkan Vekili Emrah Ayhan, Kurban Bayramı öncesi, belediye personelimizle bayramlaştı. Belediye Arslanbucak Hizmet Alanı ve belediye binasında yapılan bayramlaşma törenine, Başkan Vekili Ayhan’ın yanı sıra yanı sıra, Başkan Yardımcısı Mustafa Bilici, …devamı!

KEMER’İN YENİ KAYMAKAMI MURTAZA DAYANÇ OLDU

Ağustos 9, 2019 admin 0

Resmi Gazete’de yayımlanan kararnameyle kaymakam, vali, müdür ve müfettiş atamaları yapıldı. Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile 403 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi. Kemer İlçe Kaymakamlığı görevini yaklaşık 6 aydır sürdüren Hüseyin Karameşe, yayınlanan kararname ile Kayseri- Kocasinan ilçesi …devamı!

BAŞKAN TOPALOĞLU:AVRUPALI TURİSTİ GERİ KAZANMAMIZ LAZIM!

Ağustos 9, 2019 admin 0

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, usta gazeteci Ali Orhan Lazaloğlu’nun, “Ali Orhan İle Antalya Gündemi” programında canlı yayın konuğu oldu. 3 Ağustosta hizmete açılan Kemer Belediyesi Kındılçeşme Piknik ve Halk Plajı’nda gerçekleştirilen canlı yayında, Başkan Topaloğlu, Lazaloğlu’nun sorularına sıcak ve …devamı!