SERİK ARITMA TESİSİ’NE BAKANLIK DESTEĞİ! KEMER’DE SIRADA!

Kasım 27, 2019 admin 0

Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü ile Antalya Büyükşehir Belediyesi Antalya Su ve Atıksu İdaresi (ASAT) Genel Müdürlüğü, dev bir protokole imza atıyor. İşletme işbirliği protokolüne göre Serik’te yapımı devam eden arıtma tesisleri yatırımının geri kalan ödenekleri, …devamı!

BAŞKAN TOPALOĞLU’NDAN EĞİTİME BİR HİZMET DAHA

Kasım 26, 2019 admin 0

Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, eğitime yaptığı katkılara bir yenisini daha ekledi. Arslanbucak Mahallesi’ndeki Mustafa Rüştü Tuncer İlk ve Ortaokulu’nun ortaokul bölümü, BaşkanTopaloğlu’nun girişimleriyle eski Güven Koleji’ne taşındı. Topaloğlu, Mustafa Rüştü Tuncer İlk ve Ortaokulu’nda öğrenci sayısının fazla olması nedeniyle, okulun …devamı!

BAŞKAN TOPALOĞLU SEL BÖLGESİNİ İNCELEDİ

Kasım 26, 2019 admin 0

Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, gece saatlerinde etkili olan kuvvetli yağış sonucu su basan ve zarar gören bölgelerde incelemelerde bulundu. Dün gece yağan aşırı yağmur nedeniyle Arslanbucak Mahallesi Çamarası Caddesi’nde ve Kuzdere Mahallesi’nde bulunan bazı evlerin bodrum katlarını su bastı. Selin …devamı!

HAYVANLAR BİZİM BİR PARÇAMIZ

Kasım 26, 2019 admin 0

Kemer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Özden Biber, sokağa bırakılan hayvanların belediye tarafından sahiplenilmesi sürecini yerinde inceledi. Son günlerde sosyal medyada yer alan bazı haberlerde Kemer Belediyesi’nin başıboş hayvanlara sahip çıkmadığı yer almış, buna karşılık olarak gerekli çalışmalar başlatılıldı. Belediye olarak, …devamı!

KEMER’DE BİSİKLET ROTALARI PROJESİ HAYATA GEÇİYOR

Kasım 26, 2019 admin 0

Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonlarından Kemer’de, deniz seviyesinden başlayıp Beydağları’nın zirvelerine kadar ulaşan bisiklet rotaları projesi hayata geçirilecek. Akdeniz’e paralel ilerleyen Beydağları ile çevrili olan ve yılın 300 günü güneşin parladığı Kemer’de, farklı zorluk seviyelerine göre yirminin üzerinde yol bisikleti …devamı!

YÖRÜK BEYİ DURMUŞ CAN’A, YÖRSİAD ROZETİ TAKILDI

Kasım 24, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( ANTALYA ) – YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği ) Kasım Ayı Olağan Toplantısı Akra Barut Hotel’de gerçekleştirilirken, yeni üyelere rozetleri takıldı. Kemer’in yakından tanıdığı İş Adamlarından olan ve aynı zamanda Kemer Yörük Beyi Olan …devamı!

BAŞKAN BÖCEK KEMER’DE

Kasım 18, 2019 admin 0

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti. Daha önce belirlenen bir program kapsamında Kemer’e gelen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ilk olarak Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti. Şehit Ömer Halisdemir Meclis Toplantı …devamı!

HALİL ÖNCÜ İLE GEZİ – YORUM ‘GELİDONYA FENERİ’

Kasım 18, 2019 admin 0

Bu hafta sonu yolumuzu Antalya’nın Kumluca İlçesi sınırları içinde yer alan Mavikent Taşlık Burnunda yer alan Gelidonya fenerine çeviriyoruz. Antalya’dan başlayan yolculuğumuz Adrasan ve ardından Karaöz’e kadar uzanıyor. Adrasan Karaöz arasında yer alan yol asaflt ve muhteşem doğal güzellikleri ve …devamı!

ÇİN HEYETİNDEN BAŞKAN TOPALOĞLU’NA ZİYARET

Kasım 18, 2019 admin 0

Çin devlet temsilcisi ve Panzhou şehir belediye başkanlığı görevlisi Li Xiaouru Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti. 14-16 Ekim tarihlerinde Çin’in Panzhou şehrinde düzenlenen TUOLE Formu’na davet edilen ve bu bölgeyi ziyaret eden Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, forumun 2020 …devamı!

DTO’DAN KEMER’E ZİYARET

Kasım 16, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – DTO ( Deniz Ticaret Odası ) Antalya Şube Başkanı Ahmet Çetin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kemer Kaymakamlığı, Kemer Belediye Başkanlığı, Kemer Liman Başkanlığı ve Kemer Marina’yı ziyaret etti. DTO Antalya Şube Başkanı Ahmet Çetin, …devamı!

BAŞKAN TOPALOĞLU, YOL YAPIM ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Kasım 14, 2019 admin 0

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Ayışığı Koyu yolundaki yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Türkiye’nin en güzel koylarından biri ve önceden birçok sinema filminin çekim yerlerinden olan Ayışığı Koyu’na giden yol, Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun girişimleriyle yeniden düzenleniyor. Yıllardır Kemer’in kanayan …devamı!

EKREM COŞKUN DÖNER KUMLUCA ŞUBESİ AÇILDI

Kasım 14, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KUMLUCA ) – Türkiye genelinde 65 ilde 250 şubesi olan Ekrem Coşkun Döner Antalya Kumluca şubesinin açılışı dualarla gerçekleştirildi. Türkiye’de son dönem önemli bir marka konumuna gelen Ekrem Coşkun Döner açılış törenine, Antalya CHP Milletvekili Aydın Özer, …devamı!

KEMER’DE BAVKIR AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Kasım 14, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Kemer Çamyuva’da bulunan ve lezzetleri ile bölgenin tercihi olan Aspava Restaurant’ın sahibi Ramazan Bavkır’ın kızı Serap Bavkır ile Zafer Baskan dünya evine girdi. Kemer Aslanbucak Düğün Salonunda gerçekleşen düğüne Bavkır ailesi gelen dostlarını kapıda …devamı!

KEMER’DE MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ

Kasım 12, 2019 admin 0

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Milli ağaçlandırma günü kapsamında fidan dikim etkinliğine katıldı. Gelecek nesillerin çevre bilinciyle yetişmesi ve daha yeşil bir Türkiye için 81 ilde eş zamanlı olarak fidan dikimi yapıldı. “Geleceğe nefes” temalı fidan dikimi etkinliği, Kemer’de Anadolu …devamı!

CLUB HOTEL PHASELİS ROSE’DEN SEZONA VEDA

Kasım 11, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Kemer Tekirova’da yer alan Club Hotel Phaselis Rose sezona veda etti. Otelde düzenlenen Sezona Veda Personel Gecesinde yemek sonrası piste çıkan çalışanlar dans ettiler, bol bol oynadılar ve aileleri ile unutulmaz bir gece yaşadılar. …devamı!

ÖZLÜYORUZ!

Kasım 11, 2019 admin 0

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 81. Yılı nedeniyle Kemer’de anma töreni düzenlendi. Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen anma törenine Kemer Kaymakamı Murtaza Dayanç, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Cumhuriyet Başsavcı Vekili Güzay Şerbetçi, İlçe Jandarma …devamı!

ANTALYA HAVALİMANI’NDA ANLAMLI SERGİ

Kasım 9, 2019 admin 0

Gazeteci ve turizm yazarı Halil Öncü, arşivinde bulunan ve kendisi için oldukça anlamlı olan orijinal 1940’lı ve 1950’li yıllara ait olan 10 Kasım Gazetelerinden oluşan sergisini Fraport TAV Antalya Havalimanı’nda açtı. İç Hatlar Giden Yolcu katında bulunan sergi alanında gerçekleşen …devamı!