BAŞKAN TOPALOĞLU: BULANIK SUDA KİMLERİN BALIK AVLADIĞINI KEMER HALKI ÇOK İYİ BİLİYOR!

Aralık 30, 2019 admin 0

Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, Kemer’deki basın mensuplarıyla bir araya gelerek gündemi değerlendirdi ve basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Kemer Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Meclis Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıya, Başkan YardımcılarıEmin Gül ile Gülsüm Bal ve Kemer’de görev yapan basın mensupları katıldı. …devamı!

BÜYÜKŞEHİRDEN KEMER’DE PEYZAJ ÇALIŞMASI

Aralık 27, 2019 admin 0

Liman Caddesi kışın da rengarenk olacak! Antalya Büyükşehir Belediyesi Kemer’de peyzaj yenileme ve mevsimlik çiçek dikimi gerçekleştirdi. Liman Caddesi’ne on binlerce mevsimlik çiçek dikildi. Antalya Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı, kışlık çiçek dikimi ve revizyon çalışması kapsamında milyonlarca …devamı!

KEMER İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ ÇALIŞIYOR

Aralık 27, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Artık Kemer’in amatör liglerde oynayan bir takımı var.  Yaklaşık iki ay önce kurulan Kemer İdman Yurdu Spor Kulübü 2.amatör kümede Kemer’i temsil ediyor. 50’ye yakın futbolcusu ile bölgedeki gençleri kadrosunda barındıran Kemer İdman Yurdu …devamı!

KEMER’DE GÖYNÜK’TE KANALİZASYON ÇALIŞMASI

Aralık 25, 2019 admin 0

KAntalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, önemli turizm merkezlerinden biri olan Kemer’in Göynük MahallesiKurtuluş Caddesi’ndeki meskenleri kanalizasyona bağladı. Antalya Büyükşehir Belediyesi, Başkan Muhittin Böcek’in planlı, kurallı ve kimlikli bir kent için verdiği talimatlar doğrultusunda alt yapı çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda …devamı!

BAŞKANTOPALOĞLU, UKRAYNA’DAKİ TEMASLARINI SÜRDÜRÜYOR

Aralık 25, 2019 admin 0

Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, Ukrayna’da bir dizi temaslarda bulundu. Ukrayna’nın Truskavets Belediyesi ile kardeş kent protokolü imzalamak üzere Ukrayna’ya giden Belediye BaşkanıTopaloğlu, iki belediye arasında yapılabilecek projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu. Topaloğlu’na ziyaretleri sırasında meclis üyeleriFerhan Fidan, Emrah Ayhan, Hasan …devamı!

KEMER BELEDİYESİ İLE TRUSKAVETS BELEDİYESİ ARASINDA İŞBİRLİĞİ NİYET MEKTUBU İMZALANDI

Aralık 25, 2019 admin 0

Kemer Belediyesi ile Truskavets Belediyesi arasında işbirliği niyet mektubu imzalandı. Kardeş kent protokolü imzalanması için Ukrayna’nın Truskavets şehrine giden Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu ve meclis üyeleri, iki belediye arasındaki bağları kuvvetlendirmek amacıyla işbirliği niyet mektubu imzaladı. İki belediye arasında daha …devamı!

İŞTE HUZUREVİ PROJESİ

Aralık 24, 2019 admin 0

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, seçimler öncesi verdiği sözleri tek tek yerine getiriyor. Seçimlerde, Kemer’e huzurevi kazandıracaklarının sözünü veren Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, geçen hafta iş adamı Ünal Aysal ile huzurevi konusunu konuştu. Ünlü iş adamı Ünal Aysal’ın seçimlerde Kemer’e …devamı!

TAHTALI DAĞI’NIN EKOLOJİSİNİ YERİNDE KEŞFETTİLER

Aralık 22, 2019 admin 0

TKonyaaltı Güneş Koleji öğrencileri hafta sonunda Doğadabuan dersleri kapsamında Avrupa’nın en önemli doğal alanlarından birisi olan Bey Dağları Milli Parkı’nda Tahtalı Dağı’nı keşfe gitti. Biyomühendis Hüseyin Çağlar İnce ile bu dağın ekolojisini yerinde keşfeden öğrenciler, Olimpos Teleferik ile yukarı çıkarken …devamı!

KEMER İÇİN BİR FİKRİNİZ Mİ VAR?

Aralık 21, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – KEMİAD ( Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği ) yeni projesi olan ve Kemer’e katkı sunmayı planladığı “ Kemer için bir fikrim var!” projesini hayat geçirdi. Düzenlenen lansman toplantısında KEMİAD Başkanı Rıza Sönmez ve …devamı!

BAŞKAN’DAN BİR MÜJDELİ HABER DAHA!…

Aralık 19, 2019 admin 0

Galatasaray Eski Başkanı Ünal Aysal’ın Annesi merhume Muazzez Aysal adına Kemer bölgesine bir Huzurevi kazandıracağını ifade eden Başkan Topaloğlu, projenin son aşamasına geldilerini söyledi. Proje konusunda görüş alış verişinde bulunmak üzere İstanbul’da Ünal Aysal ile bir araya gelen Kemer Belediye …devamı!

GÜVENLİ İNTERNET KULLANIMI VE BİLİŞİM SUÇLARI EĞİTİMİ

Aralık 17, 2019 admin 0

Kemer Emniyeti, Kemer Anadolu Lisesi 9/A-B-C-D şubelerinden toplam 150 öğrenciye Güvenli İnternet Kullanımı ve Bilişim Suçları konusunda eğitim verdi. Öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği Eğitim sonunda, Emniyet Müdürlüğü yetkilileri öğrencilere Sanal Dünyada Güvende Misiniz? isimli broşür dağıtttı.

BAŞKAN TOPALOĞLU’NDAN KEMER’E TOKİ MÜJDESİ

Aralık 17, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Kuzdere Mahallesinde bulunan TOKİ’nin imarlı arsası üzerine 100 adet konut yapılacak. Bu imkandan yararlanmak isteyen vatandaşların E-Devlet üzerinden müracaat yapıp Türkiye Ziraat Bankasına ücretlerini yatırmaları gerekiyor. Kemer Belediye Başkanı Necati Toplaoğlu’nun TOKİ  Başkanı Ömer …devamı!

İCRADAN SATIŞA ÇIKARILDI

Aralık 17, 2019 admin 0

Antalya’daki ünlü otel 278 milyon liraya icradan satışa çıkarıldı Martı Grubu’nun Kemer’de bulunan oteli Martı Myra icradan satışa çıkarıldı. Kemer İcra Dairesi Müdürlüğü, Kemer-Tekirova’da bulunan 5 yıldızlı Martı Myra Oteli icradan satışa çıkardı. 49 yıllığına üst hakkı tahsis edilen tesisin …devamı!

RÖPORTAJ – BAŞKAN TOPALOĞLU KEMER KENT’E KONUŞTU!

Aralık 16, 2019 admin 0

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu Kemer Kent’e konuştu. Atatürk Parkı Projesi’nde gelinen son durumu anlatan Başkan Topaloğlu, Park etrafında kesinlikle ticari ünitelerin olmayacağını söyledi Esnaflara mesaj yollayan Başkan Topaloğlu yeni sezon için de iyi sinyaller aldıklarını söyledi. Halil ÖNCÜ’nün röportajı…

YAPARSA NECATİ HOCA YAPAR!

Aralık 16, 2019 admin 0

Kemer’de, Türkiye’nin en güzel koylarından biri olan, ve turistlerin en çok geçtikleri bölgeler arasında yer alan Ayışığı Koyu’na giden yol da, Kemer Belediyesi’nin gerçekleştirdiği yol ve kaldırım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Göreve gelir gelmez, Yıllardır Kemer’in kanayan yarası olan …devamı!

KEMER BELEDİYE PERSONELİNE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLDİ

Aralık 15, 2019 admin 0

Kemer Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünce hizmet içi eğitim kapsamında, belediye personeline iş güvenliği ve iş sağlığı kapsamında eğitim verildi. Kemer Belediyesi Kültür Salonu’nda doktor Gülsüm Akıncı tarafından verilen eğitime, belediyedeki kadrolu ve taşeron firma çalışanları katıldı. Akıncı,belediyeçalışanlarına temel …devamı!

TAHTALI’YA İLK KAR DÜŞTÜ

Aralık 13, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Antalya Kemer’de sezonun ilk karı yağdı.Kar keyfi yaşamak isteyenler, Olympos Teleferik ile Tahtalı Dağının zirvesinde 2365.mt de bu heyecanı yaşıyor. Antalya Kemer’de alternatif turizmin merkezi “Olympos Teleferik” işletmesinde sezonun ilk kar keyfi yaşanıyor.  Önceki …devamı!