ANTALYALI KADINLAR İLHAM ALDI

Şubat 29, 2020 admin 0

AAntalyalı örnek kadın girişimci Meltem Oğuzlu, hayalinin ilkini gerçekleştirdi. Antalya’nın tanınmış İş kadınlarından ve İş kadını dernek başkan üyelerinden katılımların gerçekleştirdiği “İlham Veren Konuşmalar” Projesinin ilk konuğu Isparta’da yer alan Gülsh Kozmetik Kurucusu Ispartalı Gülşah Gürkan oldu. Doubletry By Hilton …devamı!

TÜYÜ BİTMEMİŞ YETİMİN HAKKINI SAVUNUYORUZ!

Şubat 25, 2020 admin 0

Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Kemer Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Meclis Toplantı Salonu’nda yapılan iş yeri kiralama ihalesi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. BaşkanTopaloğlu, yaptığı açıklamasında, yapılan ihalelerin şeffaf belediyecilik anlayışı içerisinde canlı olarak da yayınlandığını söyledi. Asdem …devamı!

ÖĞRETİM GÖREVLİLERİ İLE KEMER’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

Şubat 22, 2020 admin 0

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi’nden Seramik Bölümü Başkanı Doç. Kamuran Özlem Sarnıç, Heykel Bölümü Başkanı Doç. Hanife Neris Yüksel, Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden Öğretim Üyesi Dr. Kezban Sönmez, Fotoğraf Bölümü Başkanı Uğur Günay Yavuz, Fotoğraf Bölümünden Öğretim Görevlisi …devamı!

TOUR OF ANTALYA, KEMER’E BÜYÜK RENK KATTI

Şubat 22, 2020 admin 0

Tour Of Antalya Bisiklet Yarışı’nın Kemer-Antalya etabı başladı. Kemer Cumhuriyet Meydanı’ndan Kemer Kaymakamı Murtaza Dayanç ve Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu’nun damalı bayrağı sallamasıyla başladı. 23 ülkeden 174 sporcunun katıldığı yarış öncesi padok alanında halk oyunları gösterisi de sunuldu. Yarışa katılan …devamı!

SAN AKADEMİ TURİZM KARİYERİNE YÖN VERİYOR

Şubat 22, 2020 admin 0

Halil ÖNCÜ ( ANTALYA ) – Antalya Teknokentte geçtiğimiz yıl sonu kendi binasında hizmet vermeye devam eden SAN TSG ( Tourism Software Group ) kendi bünyesinde oluşturduğu San Akademide ilk mezunlarını verdi. Turizm sektörünün ülkemizde ve 75 ülkede kullanılan Sejour …devamı!

“BÜYÜK ÖDÜL” TİYATRO OYUNU SERGİLENDİ

Şubat 19, 2020 admin 0

Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, “Büyük Ödül” başlıklı tiyatro gösterimini izledi. Emine Öney tarafından kaleme alınan Büyük Ödül adlı tiyatro oyununun gösterimi, Kemer Belediyesi Kültür Salonu’nda yapıldı. İlginin oldukça fazla olduğu tiyatro oyununa, Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu’nun yanı sıra, BaşkanTopaloğlu’nun eşi …devamı!

KEPEZ’İN KANSER TARAMA HİZMETİ KEMER’DE

Şubat 17, 2020 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KMER ) – Kepez Belediyesi’nin, Antalya’nın 19 ilçesine kanser tarama hizmeti götürmek için yola çıkan ‘Gezici Kadın Sağlığı Merkezi’nin 3. durağı Kemer oldu. Kemer’deki kanser tarama etkinliğine katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kanserde erken teşhise dikkat …devamı!

HAKAN TÜTÜNCÜ: HOCAM, SİZ BİZİM IŞIĞIMIZSINIZ!

Şubat 17, 2020 admin 0

Ak Parti’li Kepez belediye Başkanı Hakan Tütüncü, DSP’li  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na övgüler yağdırdı. Kepez Belediye ve Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu makamında ziyaret etti. Kepez Belediye meclis üyelerinin ve İl Sağlık Müdürü …devamı!

BATI ANTALYA’DA ‘2020 PATARA YILI’ SEVİNCİ

Şubat 13, 2020 admin 0

Halil ÖNCÜ ( ANTALYA ) – Kültür ve Turizm Bakanlığı, Patara Antik Kenti’ni 2020 yılı teması olarak belirledi, Cumhurbaşkanı açıkladı, Batı Antalyalı turizmciler büyük bir sevinç yaşadı. Batı Antalya sınırları içerisinde yer alan ve muhteşem doğası, binlerce yıllık tarihi, çölleri …devamı!

KEMER’DE HALKIN PLAJI GENİŞLEYECEK

Şubat 13, 2020 admin 0

Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, ilçe merkezinde yer alan Kemer Halk Plajı ve Olbia Park’ta yapımı devam eden çalışmaları inceledi. Olbia Park’ta belediye ekiplerinin yaptığı çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi alan BaşkanTopaloğlu’na, Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül de eşlik etti.Olbia Park’ta yapılacak …devamı!

KEMER’DE KAÇAK YAPILAŞMAYA İZİN YOK.İKİ OTELDE YIKIM!

Şubat 13, 2020 admin 0

Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonları arasında yer alan Antalya’nın Kemer ilçesinde kaçak yapılar yıkılıyor. Kemer Belediyesi, 3194 sayılı İmar Kanunu’nun ilgili maddeleri gereğince kaçak inşa edilen yapıların yıkımına hız verdi. İlçe merkezinde bulunan iki otelin oda olarak kullanılan bölümlerinin imara …devamı!

BAŞKAN TOPALOĞLU’NDAN BASIN TOPLANTISI

Şubat 10, 2020 admin 0

Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, Kemer’de görev yapan basın mensuplarıyla bir araya gelerek gündeme dair açıklamalarda bulundu. İlçede görev yapan gazeteciler, Ahmet Yenigün, Tosun Ülge, Levent Yenigün, Saffet Yenigün, Halil Öncü ve Murat Gündüz ile bir araya gelen BaşkanNecati Topaloğlu, ilçede …devamı!

2019’DA TESİSLERİN DOLULUK ORANI YÜZDE 53,5

Şubat 7, 2020 admin 0

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye’deki işletme belgeli ve belediye belgeli tesislerin 2019 konaklama istatistiklerini açıkladı. Türkiye genelinde, 2019 yılının Ocak-Aralık döneminde tesise geliş, bir önceki yılın aynı dönemine oranla yüzde 12,4 arttı ve 81 milyona ulaştı. Geceleme sayısı da yüzde …devamı!

KEMER’E AKILLI PAYLAŞIMLI BİSİKLET UYGULAMASI GELİYOR

Şubat 7, 2020 admin 0

Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonları arasında yer alan Kemer’de akıllı paylaşımlı bisiklet uygulaması hayata geçecek. UniBike Bilgi Teknolojileri ve Bisiklet Paylaşım Sistemleri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Güven Akıncı, Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu’nu ziyaret etti. Güven Akıncı, Kemer’de hayata geçirilmesi planlanan …devamı!

KEMER BELEDİYESİ ŞUBAT AYI MECLİSİ YAPILDI

Şubat 5, 2020 admin 0

Kemer Belediyesi Şubat ayı meclis toplantısı, Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu başkanlığında gerçekleştirildi. Şehit Ömer Halisdemir Meclis Toplantı Salonu’nda yapılan meclis toplantısına meclis üyeleri Semih Özdemir, Aslı Bayar Ulukapı ve Cumali Afşin katılmadı. Toplantı öncesi meclisi bilgilendiren bir konuşma yapan BaşkanTopaloğlu, geçen …devamı!

BAŞKAN SÖZLERİNİ TUTMAYA DEVAM EDİYOR

Şubat 5, 2020 admin 0

Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, eğitime yaptığı katkılara bir yenisini daha ekleyerek üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere ücretsiz hazırlık kursu fırsatı sunuyor. ‘Eğitim varsa gelecek var’ sloganı ile yola çıkan BaşkanTopaloğlu, geleceğin teminatı çocukların eğitimi için her türlü yeniliğe imza atmaya devam …devamı!

TOUR OF ANTALYA KEMER’DE…

Şubat 4, 2020 admin 0

Tour Of Antalya 20-23.02.2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Tour Of Antalya lansman toplantısı Akra Barut Otel’de gerçekleştirilirken, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu da toplantıya katıldı. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu toplantı sonrası yaptığı açıklamada ” 4.Etap Bisitlet Yarışının Akra Barut Otel’de …devamı!

TOUR OF ANTALYA 2020 GÜN SAYIYOR

Şubat 4, 2020 admin 0

Antalya’nın uluslararası bisiklet yarışı Tour of Antalya, üçüncü yılında ilk kez bir World Tour takımı ve beş Pro-Kıta takımını ağırlayacak Argeus Travel & Events ile Yedi İletişim tarafından Antalya Valiliği öncülüğünde ve AKRA Hotels ana sponsorluğunda üçüncü kez düzenlenecek olan …devamı!