BAŞKAN TOPALOĞLU’NUN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Temmuz 30, 2020 admin 0

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Bayramların, insanların birbiriyle kaynaştığı, birlik, paylaşma ve hoşgörünün güzel örneklerinin sergilendiği özel günler olduğunu kaydeden Başkan Topaloğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bayramlar toplum olarak birlik ve beraberliğimizi daha …devamı!

BAŞKAN TOPALOĞLU, BELEDİYE PERSONELİ ile BAYRAMLAŞTI

Temmuz 30, 2020 admin 0

Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, Kurban Bayramı öncesinde belediye personeli ile bayramlaştı. Belediye BaşkanıTopaloğlu, Arslanbucak Hizmet Alanında ve belediyeana binada belediye personeli ile bir araya geldi. Bayramlaşma programına Belediye Başkan Vekiliİsmail Aka, Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, belediye birim müdürlerive belediye …devamı!

“KEÇİ PEYNİRİ,SÜTÜ DEĞERLİ ANCAK, KEÇİ,OĞLAK TEKE FİYATLARI DEĞERİNİN ALTINDA!”

Temmuz 30, 2020 admin 0

“Antalya İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği,  Küçükbaş Hayvan Yetiştiricisinin yanında. Antalya Koyun Keçi Yetiştiricileri Birlik Başkanı Zeliha Öztürk, küçükbaş hayvancığının daha da gelişmesi adına bölgede çeşitli toplantılar düzenliyor. Elmalı İlçesi İslamlar Mahallesi Baranda yaylasında Antalya İli Damızlık Koyun Keçi …devamı!

BAŞKAN TOPALOĞLU’NDAN EĞİTİME BİR BÜYÜK HİZMET DAHA

Temmuz 30, 2020 admin 0

Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, eğitime kazandırdığı hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Kemer Belediyesi ile İstanbul Aydın Üniversitesi iş birliğince üniversite sınavından sonra tercih yapacak olan öğrenciler için danışma merkezi oluşturuldu. Belediye BaşkanıTopaloğlu’nun gazinodan eğitim yuvasına dönüştürdüğü Ahmet Erkal Destek Eğitim …devamı!

KEMER RUS TURİSTİ BEKLİYOR!

Temmuz 28, 2020 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Rusya hükümetinin Türkiye uçuşlarına 1 Ağustos cumartesi günü başlanmasına izin vermesinin ardından Türkiye turları resmen satılmaya başlandı. Rusya’dan 1 Ağustos’ta İstanbul ve Ankara, 10 Ağustos’ta Antalya, Bodrum ve Dalaman uçuşlarının başlayacak olması özellikle Kemer’de …devamı!

BAŞKAN RIZA PERÇİN “BU HABERİ BEKLİYORDUK, HAZIRIZ!”

Temmuz 25, 2020 admin 0

“Rusya’dan 1 Ağustos’ta İstanbul ve Ankara, 10 Ağustos’ta Antalya, Bodrum ve Dalaman uçuşlarının başlayacak olması Antalyalı turizmcileri sevindirdi. Yoğun bir Rus misafire ev sahipliği yapan Antalya Bölgesi, uçuşların başlaması ile eski yoğun günlerine geri dönecek. Gelen haber sonrası görüşlerini aldığımız …devamı!

KEMER’DE İMAR PLANI DEĞİŞİKLİĞİ

Temmuz 25, 2020 admin 0

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, aralarında turizm bölgelerinin de bulunduğu çok sayıda şehirdeki bazı arazilerin imar planını değiştirdi. Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, satışı kolaylaştırmak için, bazı arazilerin imar planını değiştirdi. Hürriyet gazetesinden Aysel Alp’in haberine göre; Bodrum Bitez ve Gökçebel, Kemer, Didim ile …devamı!

GRAVEL HOTELS’DEN BİR İLK ‘ÇAKIL RESTAURANT’

Temmuz 25, 2020 admin 0

HGravel Hotels, gerçek bir Türk meyhanesi konsepti ile oluşturduğu Çakıl Restaurant’ı hizmete açtı. Restaurant otel misafirlerinin yanı sıra Kemerlilerin de hizmetinde olacak. Huzurlu Atmosferinin yanı sıra gastronomi anlamında özellikle menüsündeki meze çeşitliliği ile dikkat çeken Çakıl Restaurant, konsepte uygun canlı …devamı!

ULUSOY KEMER HOLIDAY CLUB AÇILDI…

Temmuz 25, 2020 admin 0

Enerji, denizcilik, turizm ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren Yılmaz Ulusoy Holding, bünyesinde faaliyet gösteren Türk turizminin öncü tatil köylerinden Ulusoy Kemer Holiday Club açıldı… Birçok otel ve tatil köyü Pandemi nedeni ile bu sezon açmama kararı alırken, Antalya’nın Doğası ile …devamı!

KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ KASAPLAR VE FIRINLAR DENETLENDİ

Temmuz 25, 2020 admin 0

Kemer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı öncesi Kemer’deki kasap ve fırınlarda denetim gerçekleştirdi. Vatandaşların sağlığı için kasap ve fırınlarda hijyen ve gıda denetimi yapan belediye ekipleri, Kurban Bayramı öncesi gıda üretimi ve satışı yapan iş yerlerine yönelik denetimlerini artırdı. …devamı!

ŞAMPİYONUN ADI BELEDİYEMİZ SPOR TESİSLERİNDE

Temmuz 23, 2020 admin 0

Kemer’in gururu Dünya Karate Şampiyonu Müşerref Özdemir’in adı Arslanbucak Mahallesindeki belediye spor tesislerine verildi. Daha önce Kemer belediye meclisinde belediye spor tesislerine şampiyon Müşerref Özdemir’in adının verilmesinin karara bağlanmasının ardından, şampiyon karatecinin adının yazılı olduğu tabela, spor tesislerinde yerini aldı. …devamı!

KEMER’İN İLGİ ODAĞI ‘QUALİSTA BEACH’

Temmuz 23, 2020 admin 0

Kemer’de bölgenin en özel koyu olan Ayışığı’nda, denize karşı eşsiz bir manzarada yer alan Qualista Beach, ilgi odağı olmaya devam ediyor. Sıcak ve samimi bir mekan olan Qualista Beach, deniz keyfinin yaşandığı muhteşem sahili,denizi ve romantik yemekler için oldukça ideal …devamı!

CARETTA CARETTALAR DENİZE KOŞTU

Temmuz 22, 2020 admin 0

Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, Kemer’in dünyaca ünlü Çıralı sahilindeki yuvalarından çıkan carettacarettaların denizle buluşmasına tanıklık etti. Carettacarettaların yuvalama alanı olan Çıralı sahilinde ilk yuva açılışı, Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, Kemer Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ramazan Ergel, Doğa Koruma ve Milli Parklar 6’ncı …devamı!

KEMER AŞIĞI RUS, UÇUŞLARIN BAŞLAMASINI BEKLİYOR

Temmuz 22, 2020 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Rusya Kazan’da yaşayan ve her yıl tatilini Kemer’de geçiren Safiya Yumor , büyük bir heyecanla kendisi gibi milyonlarca Rus tatilcinin karantinanın kaldırılmasını ve uçuşların başlamasını beklediklerini söyledi. Her yıl tatilini Kemer’de, Miranda Moral Hotel’de …devamı!

KEMER CUMHURİYET MEYDANI’NDA ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI

Temmuz 21, 2020 admin 0

KAntalya Büyükşehir Belediyesi Kemer’de yürüttüğü Cumhuriyet Meydanı’nı Yenileme Projesi’ni tamamladı. Meydan yeniden tasarlanıp düzenlenerek bambaşka bir görünüme kavuştu. Antalya Büyükşehir Belediyesi, Başkan Muhittin Böcek’in talimatıyla yapımına başlananKemer Cumhuriyet Meydanı’nı adına yakışır şekilde yeniledi. Kent mobilyaları, yeşil alanları, aydınlatması, geniş kullanım …devamı!

1.KEMER SANAT ÇALIŞTAYI VE YAZ SANAT KAMPI

Temmuz 21, 2020 admin 0

Kemer Belediyesi ev sahipliğinde, Akdeniz Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Süleyman Demirel Üniversitesi,Kemer İş Adamları Derneği (KEMİAD), iş birliğince düzenlenen 1. Kemer Sanat Çalıştayı ve Yaz Sanat Kampı Kemer’de başladı. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun destekleriyle Çamyuva mahallesindeki belediyeye …devamı!

BELGELENDİRME SİSTEMİ TAMAMLANDI

Temmuz 17, 2020 admin 0

Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu TSE EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgelendirme sürecini başarıyla tamamladı. Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Cem Oktay Güzeller, Göynük Mutfak Sanatları MYO olarak TSE EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim …devamı!

CARETTA CARETTALARIN ‘RESMİ KORUYUCULARI’

Temmuz 17, 2020 admin 0

Kemer Belediyesinin belirlediği 4 personel, dünyanın en önemli sahillerinden ve nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan carettacarettaların yuvalama alanlarından Çıralı sahilinde carettacaretta nöbeti tutuyor. Kemer Belediyesi ile Ulupınar Çevre Koruma Geliştirme ve İşletme Kooperatifi arasında carettacarettaları koruma, izleme ve tanıtım …devamı!

KEMER’DEN ACENTALARA ZİYARET

Temmuz 17, 2020 admin 0

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Türkiye’nin en önemli seyahat acentelerini ziyaret etti. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu Pandemi sonrası oluşan durgunluğun ortadan kaldırılması, Kemer’de turizmin canlandırılması adına, Türkiye’nin en önemli seyahat acentelerini ziyaret etti. BaşkanTopaloğlu’na,ziyaretlerinde Türkiye Seyahat AcentalarıBirliği(TÜRSAB) Batı Antalya …devamı!

RUSLAR TÜRKİYE’Yİ ÖZLEDİ

Temmuz 17, 2020 admin 0

ATOR, Rus turistleri ağırlamak için hazır olan ülkeleri açıkladı Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR) Başkanı Maya Lomidze, uçuşların açılması sonrasında 8 ülkenin Rus turistleri hemen ağırlamaya hazır olduğunu açıkladı. Listenin başında Türkiye yer alıyor. Türkrus.com’un haberine göre ATOR’un hazırladığı liste …devamı!