ANTALYA VALİSİ YAZICI, KEMER’DE

Ekim 31, 2020 admin 0

Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Kemer’de birtakım ziyaretlerde bulundu. Kemer’de ilk ziyaretini Kemer Kaymakamlığına gerçekleştiren Vali Yazıcı’yı, Kemer Kaymakamı Murtaza Dayanç, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ramazan Ergel, Kemer Emniyet Müdürü Deniz Yılmaz, Kemer Sahil Güvenlik Komutanı …devamı!

TAHTALI RUN TO SKY YARIŞLARI BAŞLADI

Ekim 31, 2020 admin 0

Türkiye’nin en zorlu koşu organizasyonu ve ilk gökyüzü koşusu olma özelliği taşıyan “Tahtalı Run to Sky”, Kemer Belediyesinin destekleriyle başladı. Dünyanın en güzel 10 plajından biri kabul edilen Çıralı sahilinden başlayan yarış, 3 farklı kategoride gerçekleştiriliyor. Yaklaşık 30 kilometrelik parkuru …devamı!

TAHTALI RUN TO SKY YARIŞLARI BAŞLIYOR

Ekim 30, 2020 admin 0

Türkiye’nin en zorlu koşu organizasyonu ve ilk gökyüzü koşusu olma özelliği taşıyan “Tahtalı Run to Sky”, Kemer Belediyesinin destekleriyle 31 Ekim Cumartesi günü başlayacak. Dünyanın en güzel 10 plajından biri kabul edilen Çıralı sahilinden başlayacak olan yarış, 3 farklı kategoride …devamı!

KEMER’DEN 10 AYDA 26 BİN 371 TON ÇÖP TRANSFER EDİLDİ 

Ekim 30, 2020 admin 0

KTemiz bir çevre ve temiz bir Antalya için çalışmalarını sürdüren Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kemer ilçesinde geçtiğimiz yıl inşa edilen 75’inci yıl Katı Atık Transfer Merkezi’nden Kızıllı Katı Atık Değerlendirme Geri Dönüşüm ve Bertaraf Tesisi’ne yılın ilk 10 ayında 26 bin …devamı!

AMAÇ TERTEMİZ BİR ÇEVRE!

Ekim 30, 2020 admin 0

Kemer’de Kındılçeşme Piknik alanında  Avrupa Çevre Ajansı ‘Deniz çöpleri izleme’ programı kapsamında Türkiye Çevre Eğitim Vakfının (TÜRÇEV) Kemer Belediyesi ile iş birliğince sahil temizliği yapıldı. 11 dönümlük Kındılçeşme piknik alanında yapılan etkinliğe, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Başkan …devamı!

BAŞKAN TOPALOĞLU’NDAN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Ekim 28, 2020 admin 0

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Topaloğlu, mesajında şunlara yer verdi: “Bugün kuruluşunun 97. Yıl dönümünü kutladığımız Cumhuriyet, şan ve şerefle dolu tarihimizdeki yeniden dirilişin adıdır. Cumhuriyeti yaşatmak ve yüceltmek, Türk halkının …devamı!

KEMER TÜRK BAYRAKLARIYLA SÜSLENDİ

Ekim 28, 2020 admin 0

Kemer Belediyesi, Cumhuriyet’in kuruluşunun 97. yıl dönümü dolayısıyla ilçeyi Türk Bayraklarıyla süsledi. Kemer Belediyesi Kültür ve Sosyal İller Müdürlüğü ekipleri, ilçenin dört bir yanını Türk bayrağı ve Atatürk posteri ile donattı. Bayrak ve Atatürk posterleri ile süslenen Kemer’de bayram coşkusu …devamı!

KEMER İYİ PARTİDEN BAŞKAN TOPALOĞLU’NA ZİYARET

Ekim 28, 2020 admin 0

İyi Parti Kemer İlçe Başkanı Hüseyin çelik, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. Çelik’e, ziyarette, İyi Parti Kemer İlçe yönetimi de eşlik etti. Başkan Topaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, göreve yeni gelen Hüseyin çelik ve yönetimini tebrik …devamı!

TERS EV, ÇEKİM MERKEZİ OLACAK

Ekim 24, 2020 admin 0

TERS EV,Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Atatürk Parkı projesi kapsamında yapımı devam eden ters evdeki çalışmaları yerinde inceledi. Kemer’e yeni bir soluk kazandıracak olan projede çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Kemer’i hak ettiği yere taşımak için gecesini gündüzüne katan Belediye …devamı!

KEMER BELEDİYESİ’NDE HİZMETTE SINIR YOK!

Ekim 23, 2020 admin 0

KKemer Belediyesi, Güneşi, denizi, sahili, doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleriyle tatilcilerin ilgisini çeken Ulupınar Mahallesi Çıralı Bölgesi’ne her türlü hizmeti vermeye devam ediyor. Sessiz, sakin ve doğal ortamı ile dikkat çeken Çıralı, Pandemi döneminde doğal tatili tercih eden misafirler tarafından …devamı!

KEMER EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ GÖYNÜK MAHALLESİNE TAŞINIYOR

Ekim 21, 2020 admin 0

Kemer Belediyesi ile Kemer Emniyet Müdürlüğü arasında emniyet müdürlüğünün Kemer Belediyesi Göynük Hizmet Binasına taşınması ile ilgili protokol imzalandı. İlçe Emniyet Müdürü Deniz Yılmaz, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyareti sırasında imzalanan protokolün hayırlı olmasını temenni etti. Ziyarette konuşan Başkan …devamı!

“ORTAK PROJEYE İMZA ATACAKLAR!”

Ekim 9, 2020 admin 0

Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) Antalya Şube Başkan Yardımcısı Abdullah Akgül, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti. Tütün, alkol, madde ve internet bağımlılığı konusunda destek almak ya da tedavi olmak isteyenlere, kişiyi tedaviye yönlendirmek için gerekli yöntemleri öğrenmek isteyenlere hizmet …devamı!

‘EYVAH TATİL’ FİLMİNİN ÇEKİMLERİ KEMER’DE YAPILIYOR

Ekim 9, 2020 admin 0

‘Eyvah Tatil’ filminin çekimleri, Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonları arasında yer alan Kemer’de gerçekleştiriliyor. Yönetmenliğini Bülent İşbilen’in yaptığı filmin yapımcılığını ise RNK Prodüksiyondan Mehmet Yıldırım yapıyor. Şubat ayında romantik komedi tarzında gösterime girmesi beklenen filmde Ersin Korkut, Sermiyan Midyat, Selcan …devamı!

RULAR TATİLİ UZATTTI!ARALIK AYINA KADAR TURİST GELEBİLİR!

Ekim 6, 2020 admin 0

İkinci dalgadan endişelenmeyen Ruslar, ekim-kasım ayında da Türkiye’ye tatil talebinde bulundu. Rus Tur Operatörleri Birliği Türkiye’de ekim ve kasım aylarının yaz aylarından daha iyi geçeceğini savunurken, Rusya’dan turist getiren tur operatörleri sezonu aralık ayına kadar uzatacaklarını duyurdu. Dünya gazetesinin haberine …devamı!

KEMER’DE BRÖVE TÖRENİ

Ekim 3, 2020 admin 0

Kemer Sualtı Fotoğrafçısı ve dalgıç Adnan Büyük tarafından eğitim alan gençler, cankurtaran brövelerini aldı. Kemer Kaymakamlığı ve Kemer Belediyesinin destekleriyle Kemer Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Büro Amirliğinin ‘Gelecek sizinle güzel’ projesi kapsamında eğitim alan cankurtaranlar eğitimlerini tamamladı. Kemer 1 …devamı!

‘ALTIN PORTAKAL SİNEMA TIRI’ KEMER’E GELİYOR

Ekim 2, 2020 admin 0

57. Antalya Altın Portakal Film Festivali etkinlikleri kapsamında yola çıkan ‘Altın Portakal Sinema Tırı’ Kemer’e gelecek.  Sinema tırı, ‘Babam’ filmini 4 Ekim pazar günü saat 20.00’da Kemer Ralli Alanında Kemerlilerle buluşturacak. Sosyal mesafe ve maske kuralları dikkate alınarak gerçekleştirilecek olan …devamı!