KEMER’İ ÜZÜNTÜYE BOĞAN ÖLÜM

Kasım 30, 2020 admin 0

Kemer’in sevilen esnaflarından Liman Caffesi’nde EDİ Lakabı ile tanınan Erkan Kılıçarslan vefat etti. İstanbul’da vefat eden Erkan Kılıçarslan’ın dün rahatsızlanarak hastaneye götürüldüğü ve Covid-19 Testinin poztif çıktığı, Böbrek rahatsızlığı nedeniyle de vefat ettiği öğrenildi. Yaklaşık 14 yıldan bu yana Liman …devamı!

BAŞKAN BÖCEK BOMBA GİBİ

Kasım 30, 2020 admin 0

BAntalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, tedavi gördüğü Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ndeki odasından ilk kez Türkiye’ye seslendi. Taburcu olmaya hazırlanan Başkan Böcek, tüm sağlık çalışanlarına ve kendisi için dua eden herkese teşekkür etti. Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan da, …devamı!

KEMER’E MÜZE İÇİN İLK ADIM ATILDI

Kasım 30, 2020 admin 0

Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonları arasında yer alan Kemer’de, etnoğrafya müzesi için ilk adım atıldı. Kemer Kaymakamlığı ve Kemer Belediyesi iş birliğince yerel tarihçi Ramazan Kar’ın katkılarıyla Kemer’in ilk müzesi için çalışmalara başlanıldı. Liman Caddesinde bulunan Kemer’in eski jandarma karakol …devamı!

KEMER’DE DEĞİŞİM DEVAM EDİYOR

Kasım 27, 2020 admin 0

Atatürk Parkı’nda yapılan ve yapımı devam eden projede sona geliniyor. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer’in çehresini değiştirmek için var gücüyle çalışmaya devam ediyor. Kemer’e yeni bir soluk katacak Atatürk Parkında devam eden çalışmalar son hızıyla sürüyor. Çalışmaların tamamlanmasının ardından …devamı!

KEMER EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ GÖYNÜK MAHALLESİNE TAŞINDI

Kasım 27, 2020 admin 0

Kemer Emniyet Müdürlüğü yeni binası olan Kemer Belediyesi Göynük Hizmet Binasına taşındı. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yeni binasına taşınan emniyet teşkilatına nezaket ve hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kemer Emniyet Müdürü Deniz Yılmaz’a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Başkan Topaloğlu, …devamı!

İBB HEYETİ KEMER BELEDİYESİNDE

Kasım 27, 2020 admin 0

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Mahalli İdareler Koordinatörü Bülent Akköse, İBB Mahalli İdareler Koordinatör Yardımcısı Osman Cayak ve İBB Mahalli İdareler Asistanı İsmail Karabulut, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti. Başkan Topaloğlu, İBB’den gelen heyetin Türkiye’de tüm belediyeleri ziyaret ettiklerini …devamı!

YILDIZ FUTBOLCU LUKAS PODOLSKİ İLE PATARA TANITIMI

Kasım 27, 2020 admin 0

Fraport TAV Antalyaspor ve Antalya Tanıtım Vakfı (ATAV) işbirliğiyle Patara’da çekilen tanıtım videosunun lansmanı Antalya Stadyumu’nda gerçekleştirildi. Lansmana Fraport TAV Antalyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Melih Beken, ATAV Başkanı Yeliz Gül Ege, Fraport TAV Antalya Havalimanı Genel Müdürü Deniz Varol, Patara …devamı!

KEMER’E YENİ PARKLAR KAZANDIRILIYOR

Kasım 18, 2020 admin 0

Kemer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Kemer’e yeni parklar kazandırıyor. Belediye ekipleri, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun talimatıyla Göynük Mahallesi Kurtuluş Caddesi üzerinde yer alan alanda park çalışmalarına başladı. Alanın daha önce temizlenmesinin ardından yeni park için kolları sıvayan …devamı!

ZABITADAN SİGARA DENETİMİ

Kasım 18, 2020 admin 0

Kemer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, sigara ve tütün mamullerinin yasaklandığı alanlarda denetim yaptı. Koronavirüs ile mücadele sürecinin başından bu yana saha çalışmalarını aralıksız sürdüren Kemer Belediye ekipleri, maskenin sürekli ve doğru şekilde kullanımını sağlamak amacıyla ilçedeki turistleri ve vatandaşları bilgilendiriyor. …devamı!

GÖYNÜK’E KANALİZASYON HATTI

Kasım 18, 2020 admin 0

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Kemer’in Göynük Mahallesi’nde yeni imara açılan bölgelere kanalizasyon hattı yapılıyor. Turizm merkezlerinde kanalizasyon çalışmalarına büyük önem veren ASAT Genel Müdürlüğü, imara açılan ancak kanalizasyonu olmayan Kemer’in Göynük Mahallesi’nde kanalizasyon alt yapı çalışması yaptı. Bu …devamı!

DSP 35 YAŞINDA

Kasım 15, 2020 admin 0

DSP Antalya İl Başkanlığı, partinin kuruluşunun 35. yıldönümünü Atatürk Büstü’ne çelenk bırakarak kutladı. İl Başkanı Özdemir, “Onurla ve gururla 35. yaşımızı kutluyoruz. DSP insanca yaşamın sigortasıdır” dedi. Demokratik Sol Parti’nin kuruluşunun 35. yılı tüm yurtta olduğu gibi Antalya’da da partililer …devamı!

OLYMPOS TELEFERİK, HUAWEİ REKLAM FİLMİNDE

Kasım 13, 2020 admin 0

8 MP yüksek çözünürlüklü kamerasıyla profesyonel fotoğraf makinelerini aratmayan HUAWEI P Smart 2021, yeni reklam filmi ile Türkiye’nin güzelliklerini paylaşıyor. Türkiye’nin dört bir yanından farklı bölgeleri reklam filmine taşıyan HUAWEI Reklam ekibi, bu reklamda Antalya’nın Kemer İlçesinde yer alan alternatif …devamı!

GÖYNÜK MUTFAK SANATLARI MYO KALİTESİNİ TESCİLLEDİ

Kasım 13, 2020 admin 0

Göynük Mutfak Sanatları MYO’nun Kalite Belgesi Rektör Özkan’a Takdim Edildi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu İlk Kalite Belgesi Alan Meslek Yüksekokulu Oldu Türkiye’nin ilk tematik meslek yüksekokulu Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokul’u, Akdeniz Üniversitesi’nde kalite belgesi almaya hak …devamı!

KARDEŞ ŞEHİR TRUSKAVETS’TEN BAŞKAN TOPALOĞLU’NA 10 KASIM MESAJI

Kasım 13, 2020 admin 0

Kemer’in Ukrayna’da bulunan kardeş kenti Truskavets’in Belediye Başkanı Andriy Kulchinskiy, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na Atatürk’ün ölümünün 82. yılı dolayısı ile bir mesaj yolladı. Başkan Kulchinskiy, mesajında Ulu Önderin 1934 tarihinde Ukrayna’ya yaptığı ziyareti içeren fotoğraflı bir belge de gönderdi. …devamı!

KEMER’E 5 ADET SU DEPOSU YAPILIYOR

Kasım 11, 2020 admin 0

Antalya Büyükşehir Belediyesi vatandaşları daha temiz, sağlıklı ve hijyenik suyla buluşturmak için Kemer’de 200 metreküplük 5 yeni su deposu inşa ediyor. Kemer’de içme suyu ihtiyacını karşılamak üzere harekete geçen Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Kemer’in Gedelme, Beycik Mahalleleri ile …devamı!

ATAMIZI ÖZLEM, RAHMET VE SAYGIYLA ANDIK!

Kasım 10, 2020 admin 0

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 82. yılında, hayata gözlerini yumduğu saat 09.05’te anıldı. Kemer Cumhuriyet Meydanındaki anma töreninde Atatürk Anıtı’na çelenk sunumunun ardından saat 9’u 5 geçe sirenlerin çalmasıyla 2 dakika saygı duruşunda bulunularak İstiklal …devamı!

KEMER İÇİN BİR FİKRİM VAR 2019 FİKİR YARIŞMASI SONUÇLANDI

Kasım 9, 2020 admin 0

KEMİAD olarak akıl akıldan üstündür yaklaşımı ve her bir buluşmada Kemer için şunları yapmak lazım denilip orada kalan güzel fikirlerin tüm kamuoyuna ulaşması içinwww.kemericinbirfikrimvar.com adresinde düzenlenen yarışma projesi tamamlandı. 17 jüri üyesinin değerlendirmeleriyle dereceye girenlerin belli olduğu, yarışmaya 131 fikir …devamı!