OTELDE ÇOCUKLAR İÇİN UZAY ÜSSÜ KURDULAR

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Oteller geliştirdikleri ve uygulamaya koydukları yeni animasyon gösterileri ile dikkat ve ilgi çekmeye devam ediyorlar.  Kemer Göynük’de yer alan Tui Fun&Sun Miarosa Ghazal Resort çocuklar için adeta uzayı otele getirdi. Çocuklar için hazırlanan Space Kamp büyük ilgi çekiyor.

Uzay üssü,uzay mekiği ve gezegenlerden oluşan şişme oyun grupları, akıllı farklı oyun grupları, bedensel, düşünsel farklı oyun alanlarının bulunduğu etkinlikte çocuklar unutulmaz anlar yaşıyorlar. Cumartesi günleri kurulan alanda otelde kalan çocuklar aktivitelerden ücretsiz yararlanırken, bu etkinlikten çocuklar olduğu kadar ailelerde oldukça mutlu görünüyor.

Tui Fun&Sun Miarosa Ghazal Resort Genel Müdürü Metin Peltek yaptıkları etkinlik hakkında bilgiler veririken“Her hafta Cumartesi günleri otelimizde Space Kamp ve Jurassic Park adı altında dönüşümlü olarak kurduğumuz alanda çok büyük organizasyonlar yapıyoruz. Çocuklar ile birlikte aileler de burada çok eğleniyorlar. Şişme oyun grupları, akıllı farklı oyun grupları, bedensel, düşünsel farklı oyunlar çocuklarımızın beğenisini ve ilgisini çekiyor. Çocuklar burada çok eğleniyorlar. Yaptığımız en güzel animasyon aktivitelerden bir tanesi diyebilirim.  Katılım çok fazla. Misafirlerimiz çok mutlu, çocuklar çok mutlu. Çocuklar çok mutlu olunca ailelerde de çok mutlu” dedi.

deneme

deneme

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*