ÜNİVERSİTE İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’ndan Kemer’e üniversite için önemli adımKemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, eğitime verdiği önemin bir gösterisi olarak Kemer’e üniversite kazandırmanın ilk adımını attı.

Kaymakam Hüseyin Karameşe, Başkan Topaloğlu, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, Rektör Yardımcısı Erol Gürpınar ve Belediye Başkan Yardımcısı Gülsüm Bal, Kemer Kaymakamlığı’nda bir araya geldi.

Kaymakamlıkta yapılan toplantıda, Kemer’e kazandırılacak olan üniversite ile ilgili görüş alış verişinde bulunularak üniversitenin Kemer’e kazandırılmasının ardından ilçede bir sirkülasyon oluşacağının önemine değinildi. Toplantı sonrası, Kaymakam Karameşe, Rektör Ünal, Rektör Yardımcısı Gürpınar ve Topaloğlu, üniversitenin yapılması düşünülen Kuzdere Mahallesi’ndeki alanda incelemelerde bulundu.

Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Kemer’e üniversite kazandırmak için ilk adımı atıyoruz. Bu konuda kollarımızı sıvadık. Kaymakamımız ve Rektörümüz ile yaptığımız toplantı çok olumlu geçti. Kemer’e bir üniversite kazandırarak, Kemer’i sadece turizmle değil, eğitimle de ön plana çıkaracağız. Üniversite için yapılan ve yapılacak olan işlemlerin de takipçisi olacağız. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize iyi bir gelecek hazırlamak için elimizden geleni yapacağız. Bunlar daha başlangıç. İlerleyen dönemlerde de projelerimizi tek tek hayata geçireceğiz.” diye konuştu.

deneme

deneme

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*