ANADOLU ATEŞİ’NDEN ZİYARET

Anadolu Ateşi’nden Başkan Topaloğlu’na ziyaret. Temel konsepti medeniyetler buluşması olan Anadolu Ateşi Dans Grubu’nun Antalya Operasyon Sorumluları Buse Özdemir ile Yılmaz Akça, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Akça, Anadolu Ateşi’nin dünyanın birçok ülkesinde Anadolu’nun zengin kültürünü tanıtmaya çalıştığını belirterek, “Anadolu Ateşi, hemen hemen her yöreden 3 bin dans figürü ve halk müziği içinde barındıran özgün bir projedir. Türkiye’nin adını uluslar arası platformlarda duyurmak için elimizden geleni yapıyoruz. Kemer, ülkemizin en güzel yerlerinden biri. Burada, reklam ve iş birliği içerisinde bir gösteri yapmak istiyoruz.” diye konuştu.

Başkan Topaloğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Anadolu Ateşi’nin başarıları belli. Kemer’de de bir gösteri yapmanız bizleri memnun eder. Bu, hem ülke hem de Kemer turizmi için çok olumlu olur diye düşünüyorum. İş birliği içerisinde turizme katkı sağlamış oluruz. Bu gösteriyi, Eylül ayı gibi yapılacak olan toplu sünnet şöleninde yapabiliriz. Bu sayede çocuklara da güzel bir hediye vermiş oluruz. Anadolu’nun binlerce yıllık tarih ve kültürünü harmanlayarak dünyaya tanıtan Anadolu Ateşi’ne teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir