TÜRSAB’DAN SAPANCA’DA VERİMLİ TOPLANTI

Halil ÖNCÜ ( ANTALYA ) – TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanlığı, Genel Merkez tarafından Sapanca’da düzenlenen ve 35 Bölge Temsil Kurulundan 150’nin üzerinde temsilcinin katıldığı toplantıda yer aldı. TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Perçin toplantıda söz alarak bölgesinde yer alan gelişmeleri katılımcılar ile paylaştı.  Ayrıca, TÜRSAB Heyeti, Başkan Firuz Bağlıkaya, Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Perçin ile birlikte toplantı sonrası geçen dönem Kaş Kaymakamı olan Sapanca Kaymakamı Bilgehan Bayar ile de bir araya geldi ve görüş alışverişinde bulundu. ) –

TÜRSAB ile ilgili gelişmeler konuşuldu

TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz B. Bağlıkaya’nın açılış konuşması ve sunumuyla başlayan organizasyonda; TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Özden ve M. Nezih Hacıalioğlu, Genel Sekreter Melike Ertekin, Hukuk Başdanışmanı Av. İlker Ünsever, Stratejik Planlama Koordinasyon ve Pazarlama Grup Başkanı Levent Demirel, Finansal ve Kurumsal Fonksiyonlar Grup Başkanı Neslihan Örnek, Bilgi Teknolojileri ve Medya İletişim Grup Başkanı Mesut Kanat, Denetim Müdürü Erol Beşe ve İK Direktörü Kaan Sak da faaliyet alanları hakkında bilgi veren sunumlar gerçekleştirdiler.

Başkan Rıza Perçin, “ Verimli bir toplantı oldu”

TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Perçin yaptığı açıklamada, “TÜRSAB Bölge Temsil Kurulları Buluşması, 35 BTK’mızdan 150’nin üzerinde temsilcimizin katılımıyla birlik ve beraberlik içinde Sapanca’da gerçekleştirildi. TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz Bağlıkaya’nın açılış konuşması ve sunumuyla başlayan organizasyonda; Yönetim Kurulu Heyetimiz, Genel Sekreterimiz ve Grup Başkanlarımız da hazır bulundu. Başkanımız Firuz Bağlıkaya’nın konuşmasının ardından, Grup Başkanları kendi faaliyet alanları ile ilgili detaylı bilgileri BTK yönetim kurulu üyelerine  aktardı.  BTK’lardan gelen soruları yanıtlamak için bir workshop’da düzenlendi. TÜRSAB Heyetimiz ve BTK temsilcilerinin bir araya geldiği gala yemeği ile Bölge Temsil Kurulları Buluşması 5 Yönetim Kurulu Üyemizle hazır bulunduğumuz toplantıya Pazar günü Sapanca Gölü kenarında yapılan kahvaltı ile son buldu. Davetimiz üzerine kahvaltımıza daha önce bölgemiz Kaş’ta Kaymakamlık yapan ve halen Sapanca’da Kaymakamlık görevini sürdüren Antalya dostu Sayın Bilgehan Bayar ile de sohbetimizden sonra bölgemize geri dönüş sağladık” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir