KEMER BELEDİYESİ’NDE BAYRAMLAŞMA

Kemer Belediye Başkan Vekili Ayhan, personelle bayramlaştı .Kemer Belediye Başkan Vekili Emrah Ayhan, Kurban Bayramı öncesi, belediye personelimizle bayramlaştı.

Belediye Arslanbucak Hizmet Alanı ve belediye binasında yapılan bayramlaşma törenine, Başkan Vekili Ayhan’ın yanı sıra yanı sıra, Başkan Yardımcısı Mustafa Bilici, meclis üyeleri Ferhan Fidan, İsmail Aka, Emin Gül, birim müdürleri ve personel katıldı.

Hizmet Alanında konuşan Başkan Yardımcısı Mustafa Bilici, göreve geldikleri günden bu yana personelle yılmadan Kemer için çalıştıklarını belirterek, amaçlarının daha fazla yeşil alanı olan, yolları temiz bir Kemer oluşturmak olduğunu söyledi.

Bilici, belediyemizin borçlarının da en kısa sürede ödeneceğini ifade ederek, “Borçlarımızı ödedikten sonra yeni projelerimize en geç 2020’de başlarız. Şu anki mevcut Kemer’den daha güzel bir Kemer yaratmak için çalışacağız. Bunda hepimizin emeği var. Bayramda çalışacak olan personelimize Allah kolaylık versin. Memurların bayram ikramiyeleri yattı ama maalesef kadrolu işçi arkadaşlarımızın ikramiyeleri yatmadı. Başkanımız Necati Topaloğlu ile konuştum. Bayram sonrası ödemelerimiz var. İnşallah bayramdan sonra bu ikramiyeleri de yatıracağız. Herkese iyi bayramlar diliyorum.” diye konuştu.

Belediye binasında yapılan bayramlaşma programında konuşan Başkan Vekili Emrah Ayhan ise memurların ikramiyelerinin erken yatmasından dolayı bütçe ile ilgili bir sıkıntı oluştuğunu anlatarak, “Bu ikramiyeler ileri bir tarihe ertelendi. Önceki dönemde 2-3 ay ödenmeyen maaşlar ve ikramiyeler vardı. Ama biz, maaşları günü gününe yatırıyoruz. Başkanımız Necati Topaloğlu, bir cenazeye katıldığından dolayı bayramlaşmaya katılamadı. Kendisi, tüm personelimizin bayramını kutluyor. Herkese mutlu bayramlar diliyoruz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir