CLUB HOTEL PHASELİS ROSE MUTFAĞINA TAM NOT!

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Antalya’nın Kemer İlçesi Tekirova Mahallesinde yer alan Club Hotel Phaselis Rose mutfağı misafirlerinden tam not alıyor.

Kaliteden taviz vermeyen ve misafirlerinin memnuniyeti adına yoğun bir çalışma sergileyen Club Hotel Phaselis Rose mutfağı, aşçıbaşı Recep Arslan’ın mutfak şefliğinde yaklaşık 70 usta ve 25’e yakın yardımcı eleman ile hizmet veriyor.

Türk mutfağının en özel yemekleri ve dünya mutfaklarının öne çıkan lezzetlerinin sunulduğu Club Hotel Phaselis Rose mutfağı 7/24 esası ile çalışıyor. Otelde konaklayan bin 500’e yakın misafire haftanın her günü farklı ülkelerin mutfaklarının birbirinden lezzetli yemekleri sunuluyor.


Turizm Yazarı Halil Öncü, Club Hotel Phaselis Rose’de mutfak şefliği yapan Recep Arslan’dan yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Mutfağı, lezzetleri oldukça başarılı bulan Halil Öncü, Recep Arslan’ı kutladı.

Meslek hayatı boyunca birçok 5 yıldızlı otelde çalışan ve son beş yıldan bu yana da Club Hotel Phaselis Rose’de mutfak şefliği yapan Recep Arslan işinin tam aşığı bir Aşçıbaşı. Recep Arslan kaliteden taviz vermeden misafirlerin memnuniyeti adına her şeyi düşündüklerini söylüyor. Arslan,“ Bizler için misafirlerimizin memnuniyeti önceliğimiz. Misafirlerimiz tatillerinde deniz, kum ve güneş keyfinin yanında aynı zamanda lezzet de arıyorlar. Onların damak tatlarına seslenmek amacıyla ekibimizle 7/24 saat çalışıyoruz. Haftanın her günü başta Türk Mutfağımız olmak üzere Meksika, İtalya, Uzakdoğu gibi diğer dünya mutfaklarının en özel tatlarını da onlara sunuyoruz. Ekip olarak lezzetlerimiz, yaratıcılığımız ve görselliğimiz misafirlerimizden tam not alıyor. Kaliteden taviz vermiyoruz. Mutfağımız da kullandığımız ve misafirlerimize sunduğumuz ürünlerin en kalitesini kullanıyor ve her gün yüzlerce farklı lezzeti misafirlere sunuyoruz. Misafir memnuniyeti konusunda da % 95’lerdeyiz. Onların memnuniyeti bizleri daha da fazla çalışmaya şevk ediyor” dedi.

deneme

deneme

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*