ANADOLU ATEŞİ NEFESLERİ KESTİ

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun talimatıyla, belediye tarafından sünnetleri yaptırılan 130 çocuk ve aileleri için düzenlenen sünnet şölenine ilgi büyük oldu.

Ahmet Erkal Spor Tesislerinde düzenlenen sünnet şölenine, Kemer Kaymakamı Murtaza Dayanç, Kemer Emniyet Müdürü Rasim Oymaağaç, CHP Kemer İlçe Başkanı Hüsnü Ünal, Kemer Belediyesi meclis üyeleri, daire müdürleri, iş adamları, sünnet olan çocuklar ve aileleri ile vatandaşlar katıldı.

Renkli gösterileriyle aynı gece sahne alan Anadolu Ateşi de büyük alkış alırken, izleyenlere harika bir akşam yaşattı.

Kaynağını Anadolu’nun binlerce yıllık mitolojik ve kültürel tarihinden alan Anadolu Ateşi, yaklaşık 1 saat boyunca her yöreden derlenmiş dans figürlerini sergiledi.İzleyenleri adeta mitolojik bir tarihe götüren Anadolu Ateşi, gösterdiği performansla izleyenlerden tam not aldı.

Anadolu Ateşi’nin şovundan sonra sahneye çıkan Topaloğlu, tüm dansçılarla selamlaştı.

Geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren belediye personelimiz Ali Koca için çok üzgün olduklarını ifade eden Başkan Topaloğlu, önceden planlan şölen programını iptal edemediklerini kaydetti.

Anadolu Ateşi’nden sonra sahne alan sanatçı Görkem Durmaz da konseri izleyenlere güzel bir akşam yaşattı. Yaklaşık 1 saat sahnede kalan Durmaz, sünnet olan çocuklarla beraber şarkı söyledi.

deneme

deneme

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*