DADD RALLİ EKİBİ DENİZDEN 2365 MT. ZİRVEYE ÇIKTI

Denizlerdeyiz Amatör Denizciler Derneği (DADD) tarafından organize edilen ‘DADDralli Akdeniz 2019’ etkinliği kapsamında Kemer’e gelen yatlar, Kemer G-Marina’ya demir attılar ve bölgenin tarihi ve doğal güzelliklerini gezdiler.

İki gün Kemer G-Marina’da konaklayan yatçılar bölge gezilerinde Phaselis Antik Kentini gezdikten sonra Olympos Teleferik ile Kemer’in zirvesi 2365 mt. ye çıktılar. G-Marina Genel Müdürü Levent Tokaç ile birlikte alternatif turizmin önemli noktalarından bir tanesi olan Olympos Teleferik ile zirveye çıkan yatçılar burada bol bol fotoğraf çekip, Akdeniz’i zirveden izleme şansı buldular.

43 tekne ve 80 kişi ile Kemer’e gelen yatçıları Kemer’de ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getiren G-Marina Genel Müdürü Levent Tokaç “Bölgemiz Kemer’in ve marinamızın daha fazla duyulması ve yat turizminin gelişmesi için DADDralli Akdeniz 2019 oldukça önemli. Kendilerini burada ağırlamaktan dolayı çok mutluyuz” dedi.

Olympos Teleferik Halkla İlişkiler Müdürü Fatih Koyuncu da yaptığı açıklamasında, “ Deniz aşığı ve yılın 9 ayını yatlarında denizde geçiren emeklilerin oluşturduğu ‘Denizlerdeyiz Amatör Denizciler Derneği’ üyelerini zirvede ağırladık. Tesisimiz hakkında kendilerini bilgilendirdik. İlk kaz bu heyecanı yaşayan değerli misafirlerimiz tesisimizi çok beğendi. Misafirler tekrar geleceklerini ve tesisi de gittikleri yerlerde, gezilip görülmesi gereken bir yer olarak anlatacaklarını söylediler” diye konuştu.

‘DADDralli Akdeniz 2019’ 28 Ağustos’ta Orhaniye Martı Marina’da başlarken, Alanya, Antalya, İskenderun, Kıbrıs Karpaz, Kemer,Finike Marinalarından sonra 16 Ekim’de Fethiye Marina’da sonlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir