TÜRSAB YÖNETİM KURULU BAŞKANI FİRUZ BAĞLIKAYA BATI ANTALYA’DA

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) –TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz B. Bağlıkaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Bilir ve M. Nezih Hacıalioğlu ile birlikte, Batı Antalya BTK Başkanı Rıza Perçin’in ev sahipliğinde önce Kaş’taki acentalar sonrasında da Kemer’li acenteler ile bir araya geldi.

Kaş’ta Batı Antalya Bölge Temsil Kurulunun yeni hizmet binasının açılışına da katılan Başkan Firuz Bağlıkaya, yeni ofisten yürütülecek tüm faaliyetler için Batı Antalya BTK Başkanı Rıza Perçin ve ekibine başarı diledi ve ülke turizmi için de olumlu temennilerde bulundu.

Batı Antalya BTK Başkanı Rıza Perçin’in ev sahipliğinde düzenlenen bilgilendirme toplantılarında önce Kaş ve Kalkan’da faaliyet gösteren seyahat acentaları ile sonra da Kemer’de Kemerli Seyahat Acentaları ile bir araya gelen TÜRSAB Başkanı Firuz B. Bağlıkaya, Barış Pınarı Harekatı’ndaki Kahraman Mehmetçiklerimize muvaffakiyetler diliyorum! Diyerek sözlerine başlarken,  ana gündem maddeleri  olarak, Bakanlıkta bekleyen yeni yasa tasarısı ile ilgili süreç, TÜRSAB’a kazandırılan yenilikçi kimlik ve kaçakla mücadele kapsamında aralıksız yürütülen çalışmalar hakkında üyelere bilgiler verdi.

TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Perçin de yaptığı konuşmasında, TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz B. Bağlıkaya ve Yönetim Kurulu Üyelerini bölgelerinde görmekten duydukları memnuniyeti dile getirirken, “ Görev yapığımız süreç içerisinde bizlerin her zaman yanında olan sayın Başkanımız Firuz Bağlıkaya’ya çok teşekkür etmek istiyorum. Çalışmalarımızı görev yaptığımız süre içerisinde yoğun bir şekilde sürdürdük. Bu süreçte Kaş Merkez ofisimiz ile Kemer Temsil kurulu ofisimiz hayata geçti. Yüzlerce denetim yaptık. Bölgede birliğimizin tanınırlığı adına üyelerimiz ile sık sık bir aya gelerek çok sayıda aktivite düzenledik. Sosyalleşme programlarımızın yanı sıra tüm etkinlik ve resmi programlarda TÜRSAB’ı en iyi şekilde temsil ettik. Kanunsal bildirimleri anında üyelerimiz ile paylaştık. Karşılıklı bölge gezileri ile üyelerimizi farklı destinasyonlar ile tanıştırdık. PR gücümüzü yükselttik ve TÜRSAB Batı Antalya’nın sesini her yerde duyurduk” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir