KEMER’DE BAVKIR AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Kemer Çamyuva’da bulunan ve lezzetleri ile bölgenin tercihi olan Aspava Restaurant’ın sahibi Ramazan Bavkır’ın kızı Serap Bavkır ile Zafer Baskan dünya evine girdi.

Kemer Aslanbucak Düğün Salonunda gerçekleşen düğüne Bavkır ailesi gelen dostlarını kapıda karşılarken, düğüne Kemer Belediye Başkanı Necati Toplaoğlu, Başkan Yardımcısı Emin Gül, Belediye Meclis Üyesi Ahmet Can ile çok sayıda davetli katıldı.

Gecede Gelin ve Damat dostları ile birlikte başladıkları danslarına, oyun havaları ile devam edip unutulmaz bir gece yaşadılar. Bu arada Ankaralı olan Damat Zafer Baskan, Ankara Havaları ile oynadığı oyun ile dikkat çekerken, her zamanki gibi davetleri hiçbir zaman kırmayan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu da Zeybek oyunu ile büyük alkış aldı.

Gecede bir açıklama yapan Ramazan Bavkır çok özel bir günü yaşadıklarını belirterek, bu özel günde kendilerini yalnız bırakmayanlara teşekkür ederek “Kızımızın düğünü için buradayız. Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlara çok teşekkür ediyorum. İnşallah ömür boyu mutlu olurlar” dedi.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu da yaptığı açıklamasında genç çifti kutlayarak, “ Hayırlı olsun. Genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Allah herkese böyle davullu, zurnalı düğün yapayı nasip etsin” dedi.

deneme

deneme

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*