ETÜT MERKEZİNDE SON AŞAMAYA GELİNDİ

Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, Ahmet Erkal Spor Tesisleri’nde yapımı devam eden Destek Eğitim Kursu’nda incelemelerde bulundu.

Üniversite öğrencilerinin rahat bir eğitim ortamında geleceklerini hazırlamaları için gecesini gündüzüne katan BaşkanTopaloğlu’na, incelemeler sırasında Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül de eşlik etti.
Başkan Yardımcısı Emin Gül ve Fen İşleri MüdürüBaki Yalın, yapılan çalışmalarla ilgili BaşkanTopaloğlu’na bilgi verdi.
Tüm tamir, tadilat ve boya işlerinin Kemer Belediyesi tarafından karşılandığı etüt merkezinde, belediye ekiplerimiz binayı baştan inşa etti.
Bu yıl 12. sınıflara ücretsiz verilmesi planlanan kursun gelecek yıl da 9,10 ve 11. sınıflara da verilmesi planlanıyor.
Özel eğitim kursu standartlarına uygun olarak yapılan binada sınıflarda aynı standartlarda hazır hale getirildi.
Boya işlemlerinin bitmesinin ardından bu ayın sonunda veya Ocak ayının ilk haftasında açılması planlanan kursa, şu ana kadar 80 öğrenci başvuruda bulundu. Öğrenci sayısının 100 ulaşması tahmin ediliyor.

VERDİĞİMİZ SÖZLERİ TEK TEK YERİNE GETİRECEĞİZ

Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Belediye olarak eğitime ne kadar önem verdiğimiz malum. Eğitim olmazsa başarı olmaz. Üniversiteye hazırlanan öğrencilerimize ücretsiz kurs imkanı sağlama sözünü yerine getireceğiz. Etüt merkezinde yapılan çalışmalar büyük ölçüde tamamlandı. Sadece boyası kaldı. Boyası da bitince bu ayın sonuna doğru ya da Ocak ayının ilk haftası öğrencilerimiz kurslarını alabilecek. Verdiğimiz sözleri tek tek yerine getireceğiz. Eğitim varsa gelecek var. Herkes bizi izlemeye devam etsin.” diye konuştu.

deneme

deneme

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*