KEMİAD’IN DÜZENLEDİĞİ 1.AÇIK MASA TENİSİ TURNUVASI KEMER’E HAREKET GETİRECEK.

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – KEMİAD (Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği) yeni yıla yine gerçekleştireceği yeni etkinlikler ile merhaba diyecek. Kemer 1.Açık Masa Tenisi Turnuvasının hazırlıklarına başlayan KEMİAD, turnuvayı 11-12 Ocak 2019 tarihinde Kemer Kapalı Spor salonunda gerçekleştirecek. Halen Yüze yakın sporcunun kayıt yaptığı turnuvaya kayıtların devam ettiği açıklanırken, turnuvada dereceye girenlerin yanı sıra izleyenlere de sürpriz hediyeler dağıtılacak.

KEMİAD Başkanı Rıza Sönmez konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “Kemer 1.Açık Masa Tenisi Turnuvasının hazırlıkları başladı. Katılım ücretsiz. Başvurularımızı almaya devam ediyoruz. Şu ana kadar yüz civarında sporcumuz kayır yaptırdı.  Kemer’de kış turizmini canlandırmak için turnuvadan ziyade bir festival havasında spor eğlencesi yapıyoruz. İlgiden son derece memnunuz. Çok güzel sürpriz hediyelerimiz var. Bu turnuvanın en önemli özelliği seyircilerimize de sürpriz hediyelerin olmasıdır.  Seyretmeye gelmenin bile bu işte çok keyifli olacağını düşünüyorum. Tatlı ikramından, müzik eğlencesine kadar kompleks bir turnuva yapacağız” dedi.

KEMİAD’ın düzenlediği 1.Açık Masa Tenisi Turnuvası Kemer’e hareket getirecek.

KEMİAD’ın düzenlediği 1.Açık Masa Tenisi Turnuvası Kemer’e hareket getirecek.HEDEF KIŞ TURİZMİNİ CANLANDIRMAK!KEMİAD ( Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği ) yeni yıla yine gerçekleştireceği yeni etkinlikler ile merhaba diyecek. Kemer 1.Açık Masa Tenisi Turnuvasının hazırlıklarına başlayan KEMİAD, turnuvayı 11-12 Ocak 2019 tarihinde Kemer Kapalı Spor salonunda gerçekleştirecek. Halen Yüze yakın sporcunun kayıt yaptığı turnuvaya kayıtların devam ettiği açıklanırken, turnuvada dereceye girenlerin yanı sıra izleyenlere de sürpriz hediyeler dağıtılacak.KEMİAD Başkanı Rıza Sönmez konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “Kemer 1.Açık Masa Tenisi Turnuvasının hazırlıkları başladı. Katılım ücretsiz. Başvurularımızı almaya devam ediyoruz. Şu ana kadar yüz civarında sporcumuz kayır yaptırdı. Kemer’de kış turizmini canlandırmak için turnuvadan ziyade bir festival havasında spor eğlencesi yapıyoruz. İlgiden son derece memnunuz. Çok güzel sürpriz hediyelerimiz var. Bu turnuvanın en önemli özelliği seyircilerimize de sürpriz hediyelerin olmasıdır. Seyretmeye gelmenin bile bu işte çok keyifli olacağını düşünüyorum. Tatlı ikramından, müzik eğlencesine kadar kompleks bir turnuva yapacağız” dedi.Turnuvanın 11-12 Ocak 2020 tarihlerinde Kemer’de Merkezdeki Kapalı Spor Salonunda yapılacağını da dile getiren Başkan Rıza Sönmez “ Turnuvamız saat 10.00’dan 17.00’ye kadar devam edecek. Kategori ayrımı yapmıyoruz. Açık dememizin sebebi de bu yüzden. Dereceye giren sporuclarımıza, izlemeye gelen seyircilerimize hediye ve ödüllerimiz var. Tatil hediyemizden başlayan, Olympos Teleferik Hediyemiz, Kahvaltı ve Kemerdeki birçok mekanımız bu konuda çok duyarlılık gösterip turnuvaya destek oldular. Bu turnuvayı izlemek keyifli ve hediye sürprizleri ile de dikkat çekecek. Herkesi bu turnuvaya, oynamak isteyeni oynamaya değilse izlemeye Kemer’e bekliyoruz” diye konuştu

Kemer Kent Gazetesi paylaştı: 30 Aralık 2019 Pazartesi

Turnuvanın 11-12 Ocak 2020 tarihlerinde Kemer’de Merkezdeki Kapalı Spor Salonunda yapılacağını da dile getiren Başkan Rıza Sönmez “ Turnuvamız saat 10.00’dan 17.00’ye kadar devam edecek. Kategori ayrımı yapmıyoruz. Açık dememizin sebebi de bu yüzden. Dereceye giren sporuclarımıza, izlemeye gelen seyircilerimize hediye ve ödüllerimiz var. Tatil hediyemizden başlayan, Olympos Teleferik Hediyemiz, Kahvaltı ve Kemerdeki birçok mekanımız bu konuda çok duyarlılık gösterip turnuvaya destek oldular. Bu turnuvayı izlemek keyifli ve hediye sürprizleri ile de dikkat çekecek. Herkesi bu turnuvaya, oynamak isteyeni oynamaya değilse izlemeye Kemer’e bekliyoruz” diye konuştu.

deneme

deneme

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*