BAŞKAN TOPALOĞLU, BELEDİYE PERSONELİNİN YENİ YILINI KUTLADI

Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, belediye personelinin yeni yılını kutladı.

BelediyeKültür Salonu’nda düzenlenen programda, belediye personeli ile bir araya gelen BaşkanTopaloğlu, acısıyla, tatlısıyla ve sevinçleriyle bir yılı geride bıraktıklarını söyledi.

Personelin özlük haklarını zamanında verdiklerini ve haklarını her zaman koruduklarını belirten BaşkanTopaloğlu, “Sizlerin 140 gün boyunca maaş almadığı günleri biliyorum. Maaşlarınızın ödenmesi için bankadan iki defa kredi çekildi. Şu anda ekip arkadaşlarımızla beraber maaşlarınızı hiçbir zaman geciktirmedik. Yılbaşından öncede yatıracaktık ama bir ayda iki maaş yatmayacağı için olmadı. Bundan sonraki dönemde de sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.” dedi.

BaşkanNecati Topaloğlu, özverili davranmanın önemine değinerek, “Biz nasıl sizleri birilerine mahcup etmemek için özverili davranıyorsak ve haklarınızı zamanından önce teslim ediyorsak, sizden de bir şeyler beklemek zorundayız. Biz burada bir aileyiz. Bu yolun devam etmesi için saate bakan personeli sevmedim. Önümüzdeki işi yarına bırakmayacağız. Onun için herkes özverili davranmalı. Herkese karşı güler yüzlü olmamız lazım.” diye konuştu.

Daha önce Göynük Belediye Başkanlığı döneminde Türkiye’nin çeşitli yerlerine geziler düzenlediklerini hatırlatan Topaloğlu, şöyle konuştu:
“Kendimizi toparlamamız lazım. Herkesi aynı anda bir yere gönderemeyiz. Bütçemizi düzene soktuktan sonra bunlara devam ederiz. Önümüzde yeni bir yıl var. Yeni yıl, başta ülkemiz için tüm insanlara huzur, barış ve mutluluk getirsin. Ailenizle beraber sağlıklı ve başarılı bir yıl geçirmenizi nasip etsin. Yeni yılınız kutlu olsun.”
Düzenlenen programa katılan meclis üyeleriFerhan Fidan, Hasan Ali Acar ve İsmail Aka da belediye personelinin yeni yılını tebrik etti.

deneme

deneme

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*