KEMER’DE HALKIN PLAJI GENİŞLEYECEK

Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, ilçe merkezinde yer alan Kemer Halk Plajı ve Olbia Park’ta yapımı devam eden çalışmaları inceledi.

Olbia Park’ta belediye ekiplerinin yaptığı çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi alan BaşkanTopaloğlu’na, Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül de eşlik etti.Olbia Park’ta yapılacak çalışmalar kapsamında, park içerisine daha modern bir çay bahçesi, oturma alanları, tuvaletler ve daha yeşil bir alan yapılması planlanıyor.

Kemer Halk Plajı’nda da düzenleme çalışmalarına hızla devam eden belediye ekipleri, çalışmalar kapsamında, duşa kabinler, tuvaletler, engelli tuvaletler, soyunma kabinleri yapılacak.
Plajda yapılacak düzenleme çalışmaları sonucunda halkın ve ilçemize gelen misafirlerin denize daha rahat girebilmesi için bir zemin oluşturulacak. Plajın etrafını daha fazla genişletmek için işlerini son hızla sürdüren belediye ekipleri, tüm çalışmaları turizm sezonu öncesi bitirmeyi planlıyor.

BaşkanTopaloğlu, yaptığı açıklamasında, “Halkımıza en iyi hizmeti verebilmek amacıyla çalışmaya devam ediyoruz. OIlbia Park’ta düzenleme çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Burada halkımızın daha yeşil bir alanda daha modern kafelerde ve çay bahçelerinde vakit geçirebilmeleri için çalışıyoruz. Halk plajında da çalışmalarımız devam ediyor. Plajımızı daha fazla genişletiyoruz. Halkımız daha rahat denize girebilecek. Belediyemize ait olan plajımızda şezlongları da koyacağız. Makul bir ücret karşılığında isteyenler kiralayabilecek. Kemer’i daha modern bir yer haline getirmek için çalışmalarımız devam edecek.” diye konuştu.

deneme

deneme

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*