KEMER BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU YENİLİYOR

Kemer Belediyesi araç filosu, halka daha iyi hizmet sunabilmek adına yenileniyor.

Miadını dolduran araçların yenilenmesi ile halka daha iyi ve kaliteli hizmet vereceklerini ifade eden Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve ekibi, kolları sıvadı.Belediye Fen İşleri Müdürlüğünde ve beton santrali üretim tesisinde kullanılmak üzere tekerlekli eksvatör ve hidrolik vinç monteli kamyon alımı yapıldı.

Alınan eksvatör ve vinç monteli kamyon sayesinde belediye kendi ürettiği betonla halka daha seri şekilde hizmet verme olanağı oluştu.Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğünün de aktif olarak kullandığı 3 adet yol süpürme aracının ekipmanları yenilendi.

Daha temiz bir Kemer için karınca misali çalışan Belediye ekipleri, tamiri yapılan ve ekipmanları yenilenen bir adet çöp kamyonu ile de çalışmalarına kaldığı yerden devam edecek. Öte yandan, yaz sezonundaki yoğunluk sebebiyle, taleplerin geri çevrilmemesi ve halka daha iyi hizmet sunabilmek adına araç filosu genişletilmeye devam ediliyor.

HEM TASARRUF EDİYORUZ HEM DE YATIRIM YAPIYORUZ

Göreve geldiği ilk günden bugüne kadar tasarrufa önem veren Başkan Necati Topaloğlu, büyük borçla devraldıkları belediyeyi, halkla kaynaştırmak için elinden geleni yapmaya devam ettiklerini söyledi. Başkan Topaloğlu, “Belediyemize, makine, teçhizat ve ekipmanları için toplamda 4 milyon 156 bin 66 lira 69 kuruş değerinde yatırım yaptık. Daha öncede 3 tane çöp toplama aracı , 1 tanede hibe olarak yol süpürme aracı filomuza dahil edildi. Bu araçların hepsi nakit olarak alınmıştır. Bu yatırımlar doğal olarak halkımıza yapılmıştır. Kemer’e daha iyi hizmet verebilmek için bu araçlara ihtiyacımız vardı. Halkımıza verdiğimiz hizmeti artık daha hızlı yerine getireceğiz. Bu yatırımlara karşılık gelen yüzde 18 KDV oranı ve hibe dahilinde 949 bin 323 lira 68 kuruş tasarruf sağlanmıştır. Son teknoloji ile entegre edilen araçlarımız Kemer halkına ve belediyemize hayırlı olsun.” diye konuştu.

deneme

deneme

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*