KEMER’DE HALKIN ATEŞİ ÖLÇÜLÜYOR

Kemer Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında, binaya giriş ve çıkışlarda gerek belediye personeligerekse halkın ateşini ölçüyor.
Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, kısa sürede dünyayı saran ve Türkiye’de de etkisini gösteren koronavirüs salgınına karşı önlem almaya devam ediyor.

Belediyenin tüm imkanlarını seferber eden Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer’de vatandaşlar için alınan tedbirleri elden bırakmıyor.
Vatandaşların toplu kullanım alanlarında dezenfeksiyon çalışmalarına rutin olarak devam eden belediye ekipleri, halkın sağlığını korumak adına belediyenin tüm birimleriyle hummalı çalışmalar yürütüyor.
BaşkanTopaloğlu, çalışması zorunlu olan personelin dışında evden çalışma sistemini de hayata geçirdi.

Bu süreçte alınan tedbirler kapsamında belediyeSağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, belediyebinası giriş ve çıkışlarında personelve vatandaşlarındijital temassız ateş ölçerle vücut ısılarını kontrol ediyor.

PAZAR YERLERİNDE DE HALKIN ATEŞİ ÖLÇÜLÜYOR

Belediye binasının giriş ve çıkışlarında yapılan ateş ölçümlerini uygulayan belediye ekipleri, çok sayıda vatandaşın geldiği pazar yerlerinde de ateş ölçümlerine devam ediyor.

BaşkanTopaloğlu, yaptığı açıklamasında, “Koronavirüse karşı aldığımız tedbirleri elden bırakmıyoruz. Belediye olarak tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Ekiplerimiz sahada hummalı şekilde çalışmaya devam ediyor. Alınan tedbirler kapsamında ilçe genelinde dezenfeksiyon çalışmaları aralıksız sürüyor. Belediye giriş çıkışlarında ve pazar yerlerinde de halkımızın ateşinin ölçümünü yapıyoruz. Ateşi yüksek çıkan olursa ilgili sağlık kuruluşuna yönlendireceğiz. İnşallah bu salgından el birliği ile kurtulacağız.” diye konuştu.

Öte yandan belediye ekiplerinden bir kişinin mesai saatleri içerisinde gün boyunca belediye binası giriş ve çıkışlarında halkın vücut ısılarını kontrol etmeye devam edeceği belirtildi.

deneme

deneme

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*