BAŞKAN TOPALOĞLU’NDAN KADİR GECESİ VE 19 MAYIS MESAJI

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kadir Gecesi ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı dolayısı ile iki ayrı mesaj yayınladı:

Kadir Gecesi Mesajı:

“Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne kavuşmuş bulunmaktayız. Bu özel ve değerli gecenin milletimiz için bir milat ve kurtuluş destanın başlangıcı olan 19 Mayıs tarihine denk gelmesi de güzel bir tesadüf oldu. Bu sene ne yazık ki korona virüs salgını dolayısıyla Ramazan ayına buruk ve hüzünlü girdik. Temennim yaşadığımız bu zor günlerin bu gece yapılacak dualarla son bulmasıdır.” şeklinde konuştu.
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle bu hastalıkla mücadele eden hastalarımıza, sağlık çalışanlarına da dua etmek gerektiğinin altını çizen Başkanımız Topaloğlu, “Mübarek Kadir gecesinde dualarımız, ülkemizi etkisi altına alan Kovid-19 için mücadele eden sağlık çalışanlarımızı, güvenlik güçlerimizi, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli olan her çalışanımızı anarak yapılmalı, tüm insanlık için sağlık ve hayırlara vesile olmasını dilemeliyiz. Bu manevi gecemizin tüm İslam alemine barış, kardeşlik, huzur ve hayırlar getirmesini temenni ederim.” dedi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı mesajı:

“Genç nesile sahip olan milletimiz, her zaman dayanışmanın en güzel örneğini sergileyerek vatan ve bayrak sevgisini daim kılmıştır. Milli değerlere sahip, vatanına, bayrağına, toprağına ve devletine bağlı gençliğe atfedilen 19 Mayıs 1919 gençliğe duyulan güvenin bir nişanesi olmuştur. Bu duygu ve düşüncelerle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, tüm gençlerimizi, tüm vatandaşlarımızı saygı ve sevgiyle selamlıyorum.”

deneme

deneme

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*