KEMER BELEDİYESİ’NDEN 5 YILDIZLI HİZMET

KKemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, göreve geldiği ilk günden itibaren Kemer halkına kazandırdığı hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Kemer Belediyesi yanında yer alan  Mustafa Ertuğrul Aker (Olbia) Parkı’nı kötü görüntüsünden arındıran ve Kemer’e yakışan bir park haline getiren Başkan Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer halkı için gecesini gündüzüne katmaya devam ediyor.

Kemer halkı için elinden gelenin en iyisini yapmak için çok sıkı çalışmaya devam eden Başkan Topaloğlu ve ekibi, Mustafa Ertuğrul Aker parkını ve belediyeye ait halk plajını yeniden düzenleyerek halkın kullanımına sundu.

Park içerisinde yapılan düzenlemeler kapsamında, duş kabinleri, soyunma odaları, tuvaletler, çay bahçesi, oturma alanları ve plajdaki genişletme çalışmaları ile halkın daha refah bir ortamda vakit geçirebilmelerine olanak sağlandı.

Normalleşme sürecine girildiği günden itibaren özellikle sıcak yaz günlerinin akşam saatlerinde evlerinden çıkan vatandaşların, park içerisinde ve sahilde yoğunluk oluşturmaya başladı.

Belediyeye ait çay bahçesinde vakit geçirmek isteyen vatandaşların, belediye ekiplerinin hazırladığı birbirinden lezzetli pasta, kek ve içeceklerin tadına bakarken, bazı vatandaşların da yeniden düzenlenerek Kemer’e yakışan bir plaj haline getirilen sahilde yürüyüş yapmayı tercih ediyor.

Sahilde vakit geçiren vatandaşlar, Kemer’in berrak denizine karşı dinlenerek, aileleriyle güzel vakit geçirme imkanı elde ediyor.

OTEL KALİTESİNDE BİR PARK

Belediye Başkanı Topaloğlu yaptığı açıklamasında, Mustafa Ertuğrul Aker Parkı (Olbia) içerisinde daha önce çarpık yapılaşmaların olduğunu belirterek, göreve geldiklerinden sonra parkın içerisini temizlediklerini ve düzene soktuklarını söyledi.

Parkın içerisinde her şeyin hazır olduğunu ifade eden Topaloğlu, “Duş yerleri, kafe, tuvaletler, şezlonglar, voleybol sahası, gölgelikler hazır. Belediyemizin işletmiş olduğu bu parkın içerişinde 5 yıldızlı otelde olan her şey var.” dedi.

Topaloğlu, Kemer halkının her şeyin en iyisine layık olduğuna vurgu yaparak, “Kemer’ yaptığımız hizmetlere devam edeceğiz. Park içerisindeki kafede ufak tefek eksiklikler var. Çünkü yeni açıldı ama hepsi gideriliyor. Buraya gelen bir misafir, hamburgerinden köftesine, tatlısından tuzlusuna her şeyi bulacaklar. Uygun fiyatlarla isteyen herkes her lezzeti tadabilecek.” diye konuştu.

Parka dinlenmek ve vakit geçirmek için gelen vatandaşlar parkın yeniden düzenlenerek daha güzel birgörünüme kavuşturmasından dolayı BaşkanTopaloğlu’na teşekkür etti.

deneme

deneme

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*