IMPERIAL TÜRKİZ KAPILARINI AÇTI

İmperial Hotels Grup, Kemer’de bulunan İmperial Türkiz Resort kapılarını bugün açtı. Güvenli Turizm Belgesi’ni alan otel, ilk misafirlerini ağırlamanın heyecanını ve sevincini yaşadı. Sektöre tekrardan Merhaba Diyen grup, hem çalışanların hem de misafirlerini sağlığını ön planda tuttuklarını ifade etti. Ve Kemer’de ilk “Güvenli Turizm Belgesi” alan otel olmaktan da gurur duyduklarının altını çizdi.

Kemer’de ilk “Güvenli Turizm Belgesi” alan otel İmperial Türkiz Resort

Turizm sektöründe tesisler kapılarını teker taker açmaya başladı. Bu tesisler arasına 15 Haziran 2020 tarihinde yani bugün kapılarını açan turizmde güçlü zincir marka, İmperial Hotel’te katıldı. Tüm tedbirler ve gerekli belgelerin alınmasıyla güvenle ilk misafirlerinin girişini gerçekleştirdi. Imperial Türkiz Resort Kotel, Kemer Bölgesi’nde ilk Güvenli Turizm Belgesi alan otel ünvanı ile de dikkatleri çekti.

İlk Misafirler Konya’dan

Bugün kapılarını açan otelin ilk misafirleri ise Konya ilinden geldi. Misafirler, 15 Haziran- 20 haziran tarihleri arasında İmperial Türkiz Resort’te tatil yapacaklar. Otelin yaptığı açıklamaya göre; misafirler, ana restoranda ve plajda rezervasyon sistemiyle hizmet alacaklar.

deneme

deneme

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*