KEMER GRAVEL HOTELS 3 TEMMUZ’DA SEZONU AÇIYOR

Halil ÖNCÜ(KEMER)-Antalya Kemer’de yer alan Gravel Hotels 3 Temmuz’da sezonu açıyor.  Önceliği misafirlerin sağlığı ve güvenliği olan Gravel Hotels, sağlıklı turizm Belgesi almak için de gün sayıyor. Bu konuda tüm hazırlıklarını tamamlayan ve denetimleri gerçekleşen Gravel Hotels açılış öncesi belgesini de alacak.

Sağlıklı turizm belgesini alıyoruz!

Gravel Hotels Genel Müdürü Kurtuluş Gülşen yaptığı açıklamasında “Gravel Hotels olarak biz 3 Temmuz’da hizmete açılacağız. Bu süreçte de çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. En önemli hedeflerimizden bir tanesi de sağlıklı turizm belgesini almak. Bununla ilgili her şeyimiz hazır. Çok yakın bir zamanda da denetlemeye hazır olacağız. Gravel Hotels olarak da aynı zamanda şu anda mevcut hizmet standartlarımızı yükseltmek için gerekli yatırımlarımızı yapmış bulunmaktayız. 3 Temmuz önemli. Misafirlerimizi bekliyoruz. Hedefimiz aynı zamanda, Kemer’in de haiz olduğu standardı tesisimizde yakalamak. Bizim için misafirlerimizin sağlığı, güvenliği çok önemli. Bu konuda özellikle hijyen ve güvenli tatil bizim için en önemli kriter. Bu kriterlere de şu an için ulaşmış bulunuyoruz. Bundan sonra da artık misafirlerimizi bekliyoruz”dedi.

Çok rahat misafir memnuniyetini sağlayabileceğimiz bir tesisteyiz!

Geçtiğimiz hafta Genel Müdür olarak göreve başlayan Sektörün deneyimli isimlerinde Kurtuluş Gülşen, çok rahat misafir memnuniyetini sağlayabilecekleri, güzel ve Kompakt bir tesiste göreve başladığını ve burada olmaktan dolayı da çok mutlu ve aynı zamanda da heyecanlı olduğunu söyledi.

“Uzun yıllar Antalya çanağında önemli tesislerde üst düzey yöneticilik yaptım. En son Azerbaycan’da16 ay bulundum. Orda da çok üst seviyelerde ki otellerin Genel Müdürlüklerini yaptım. Nihayetinde geçen hafta itibarı ile Kemer’de yer alan Gravel Hotels’de Genel Müdür olarak göreve başladım. Burada olmaktan çok mutluyum. Çok rahat misafir memnuniyetini sağlayabileceğimiz Güzel ve Kompakt bir tesis. Burada olmaktan dolayı çok mutlu ve çok heyecanlıyım”

Kemer’in her yıl daha da ileriye götürdüğü bir hizmet standardı var!

Kemer’in bütün donanımlara sahip, turizm ihtiyacı olan bütün bileşenlerin bir arada olduğu bir bölge olduğunu da ifade eden Kurtuluş Gülşen, Kemer’de olmanın avantajlarını da kullanacaklarını ifade etti.

“Kemer, bütün donanımlara sahip, turizmin ihtiyacı olan bütün bileşenlerin bir arada olduğu bir bölge. Kemer’in haiz olduğu konaklama tesisleri olsun, alt yapısı olsun ve misafire yaklaşım uslubu ile önemli derecede uluslararası turistlerin bir çekim merkezi haline gelmiş durumda. Kemer’in her yıl daha da ileriye götürdüğü bir hizmet standardı var. Burada olmak çok önemli. Kemer’in en güzel tesislerinden bir tanesi olan Gravel Hotels’de hedeflerimize ulaşmak için elimizden geleni yapmaya hazırız”

deneme

deneme

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*