ŞAMPİYONUN ADI BELEDİYEMİZ SPOR TESİSLERİNDE

Kemer’in gururu Dünya Karate Şampiyonu Müşerref Özdemir’in adı Arslanbucak Mahallesindeki belediye spor tesislerine verildi.

Daha önce Kemer belediye meclisinde belediye spor tesislerine şampiyon Müşerref Özdemir’in adının verilmesinin karara bağlanmasının ardından, şampiyon karatecinin adının yazılı olduğu tabela, spor tesislerinde yerini aldı.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu başta olmak üzere meclis üyelerinin jest olarak şampiyon karateci Müşerref Özdemir’in adının belediye spor tesislerine verilmesinde büyük katkıları oldu.

Spor tesislerinde hummalı çalışmaların tamamlanmasının ardından da elde ettiği sayısız şampiyonluklara ve başarılara imza atan Kemer’in gururu Müşerref Özdemir’in adının yazılı olduğu tabela yerine asıldı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Müşerref Özdemir’in Şili’de düzenlenen dünya karate şampiyonasında kendi kilosunda dünya şampiyonu olduğunu hatırlatarak Kemer’i gururlandırdığını söyledi.

Başkan Topaloğlu, Müşerref Özdemir’i elde ettiği başarısından dolayı meclis kararıyla 50 tam altınla ve antrenörü Emin Akar’ı da 10 tam altınla ödüllendirdiklerini ifade ederek, “Arslanbucak mahallesindeki belediyemize ait sosyal tesise kızımızın ismini buraya verecektik. Bu kararı meclis kararıyla aldık. Sosyal tesislerindeki çalışmalar bitti ve kızımızın ismini buraya verdik. Biz her zaman sporun ve sporcuların yanında olduk olmaya da devam edeceğiz. Kızımıza bundan sonraki spor hayatında başarılarının devamını diliyorum.” diye konuştu.

deneme

deneme

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*