BAŞKAN TOPALOĞLU’NDAN EĞİTİME BİR BÜYÜK HİZMET DAHA

Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, eğitime kazandırdığı hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Kemer Belediyesi ile İstanbul Aydın Üniversitesi iş birliğince üniversite sınavından sonra tercih yapacak olan öğrenciler için danışma merkezi oluşturuldu.

Belediye BaşkanıTopaloğlu’nun gazinodan eğitim yuvasına dönüştürdüğü Ahmet Erkal Destek Eğitim Merkezinde oluşturulan danışma merkezinde öğrenciler ücretsiz olarak danışabilecekler.

Geleceğin teminatı olan öğrencilerin hayatlarının dönüm noktalarından olan tercihler sırasında kararsızlıklarından kurtulabilmeleri için hizmeti ayaklarına getiren belediyemiz, öğrencilerin yollarını aydınlatamaya çalışıyor.

Oluşturulan danışma merkezi, Kurban Bayramı sonrası öğrencilere ve velilerine hizmet vermeye başlayacaktır.

BaşkanTopaloğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamasında, “Öğrenciler bizim geleceğimizin anahtarıdır. Eğitimin olmadığı bir yerde başarı sağlanamaz. Üniversite sınavında giren öğrencilerimizin tercihleri sırasında onlara yardımcı olmak üzere ücretsiz danışma merkezi oluşturduk. İstanbul Aydın Üniversitesi ile iş birliği yaparak öğrencilerimize tercihlerinde yardımcı olmaya çalışacağız. Eğitim varsa gelecek var sloganıyla eğitime yaptığımız katkılar devam edecektir.” diye konuştu.

deneme

deneme

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*