BAŞKAN TOPALOĞLU, BELEDİYE PERSONELİ ile BAYRAMLAŞTI

Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, Kurban Bayramı öncesinde belediye personeli ile bayramlaştı.

Belediye BaşkanıTopaloğlu, Arslanbucak Hizmet Alanında ve belediyeana binada belediye personeli ile bir araya geldi.

Bayramlaşma programına Belediye Başkan Vekiliİsmail Aka, Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, belediye birim müdürlerive belediye personelikatıldı.

BaşkanTopaloğlu, bayramlaşma programında yaptığı konuşmasında, koronavirüssürecinde belediye olarak herkesin görevini özverili olarak yaptığını söyledi.

Belediye olarak pandemi sürecinde titiz bir çalışma ortamı sağladıklarına değinene Topaloğlu, “Korona geçmiş değil ve bununla yaşamak zorundayız. Önemli olan temizlik, sosyal mesafe ve maske takmak. Bu süreçte, Kemer Kaymakamlığı ile çok iyi çalıştık. Günlük olarak yaklaşık 4 bin maske üretiyoruz. Vatandaşımızın sağlığı için emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz.” dedi.

TAŞERON İŞÇİLERİN DE ÖZLÜK HAKLARI OLACAK

Belediyede kadrolular ve taşeron işçilerin olduğunu hatırlatan Topaloğlu, kadrolu personelin özlük haklarının daha fazla olduğunu kaydetti.

Topaloğlu, taşeron işçilere hakları gereği verilen yüzde 4 zamları aksatmadan verdiklerini ifade ederek, “Bunun yanında ikramiyeler ve çocuk yardımları gibi yardımlarda oldu. Taşeron işçilerimizin özlük haklarını alabilmesi için 1 Temmuzda sendikaya geçmemiz gerekiyordu ama pandeminedeniyle ertelendi. İnşallah sizde kadrolular gibi özlük haklarınızı alırsınız. Taşeron işçilerinTemmuz zamları yatmayacak ama sendikayla anlaşıldığı zaman zamlarınız 1 Temmuzdan itibaren geçerli olacak. Maaşların bir kısmını bayram öncesi yatırdık. Geri kalanların da bugün yarın yatacak. İkramiyeler de yatmış durumda. Değerli personelimden özverili çalışmasını rica ediyorum. Tüm belediye çalışanlarının ve ailelerinin Kurban Bayramınıhuzurlu, mutlu ve sağlıklı geçirmelerini diliyorum.” diye konuştu.

Başkan Vekiliİsmail Aka da belediye personelimizin Kurban Bayramını en içten dilekleriyle kutladı.

deneme

deneme

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*