EĞİTİM VARSA GELECEK VAR! KEMER BELEDİYESİNDEN ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE YARDIMI…

Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, eğitime yaptığı katkılara durmaksızın devam ediyor.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un koronavirüs tedbirleri kapsamında ‘21 Eylül’de belirli sınıflarda yüz yüze eğitimi başlatacağız’ açıklamasının ardından Kemer’deki okullarda da hummalı bir hazırlık sürecine girildi.

Belediye BaşkanıTopaloğlu’nun eğitime verdiği destekler kapsamında öğrenciler için hazırlanan kırtasiye malzemeleribelediye ekipleritarafından dağıtılmaya başlandı.

İlçedeki ortaöğretime kadar olan öğrencilere kırtasiye yardımını geçene sene olduğu gibi bu sene de devam ettiren BaşkanTopaloğlu, zorlu geçen koronavirüs sürecinde ailelere çocuklarının okul ihtiyaçları konusunda bir nebze olsun yardımda bulunmaya gayret gösteriyor.

‘Eğitim varsa gelecek var’ sloganıyla eğitime destek olmaya devam eden Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Okul yönetimleri tarafından belirlenen kırtasiye malzemelerini okullarımıza dağıtmaya başladık. Her şey öğrencilerimiz için. Onlar bizim geleceğimiz. Eğitime her zaman destek olmaya söz verdik. Öğrencilerimize ve eğitime her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Kırtasiye malzemeleri öğrencilerimize şimdiden hayırlı olsun.” diye konuştu.

Öte yandan belediye ekipleri, koronavirüs tedbirleri kapsamında okulların içerisinde ve bahçelerinde dezenfekte çalışmalarına da ara vermeden devam ediyor.

deneme

deneme

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*