HÜSEYİN İNAN, İYİ PARTİ YÖNETİMİNİ KAHVALTIDA BULUŞTURDU

İYİ Parti Kemer Yönetimi kahvaltıda bir araya geldi. Kemer Pastanesi Toplantı salonunda İlçe Başkan Yardımcısı Hüseyin İnan’ın verdiği kahvaltıya Başkan Hüseyin Çelik’in yanı sıra yönetim kurulu yeleri katıldı.

Genel Başkan Meral Akşener’in ifadeleri ile, “Çalmadık kapı, sıkılmadık el, dokunulmadık yürek bırakmayacağız” diyerek açıklamalarda bulunan İYİ Parti Kemer İlçe Başkan Yardımcısı Hüseyin İnan, birlik ve beraberliği perçinleyen bu toplantıların devam edeceğini söyledi.

Hüseyin İnan şöyle konuştu:

 “Öncelikle davetimizi kırmayıp gelen siz değerli misafirlerimize teşekkür ediyor, hoş geldiniz diyorum.

Kurucu teşkilat başkanı ve İyi Parti Kemer İlçe Başkan yardımcısı olarak birlik ve beraberliğimizi perçinleyen bu toplantıları sık sık yaparak bir araya gelmek hem Kemerimiz için hem de ülke siyasetine sunacağımız katkı için oldukça önemli.

Çünkü bizler, Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener hanımefendinin ifadeleri ile,

 “Çalmadık kapı, sıkılmadık el, dokunulmadık yürek bırakmayacağız” .

İlçe başkanım Hüseyin Çelik başta olmak üzere siz değerli yönetim kurulu üyelerimizle birlikte hareket ederek Partimizi Kemer’de birinci parti, ülke genelinde ise iktidar yapacağız. Genel Başkanımızın Cumhur Başkanı olması yönünde sarf etmemiz gereken emek de bizim için ayrıca çok önemli. Bizler İyi Parti Kemer İlçe yönetimi olarak birlikte yapacağımız çalışmalara ilk etapta bin üye hedefiyle başlayacağız. Bu Vatan bizim, bu memleket bizim. Geçmiş dönem kurucu yönetim kurulu üyelerimize, mevcut yöneticilerimize ayrıca aramızda bulunan basınımızın güzide temsilcilerine davetimizi kırmayıp teşrif ettikleri için bir kez daha teşekkür ediyor, sözü İlçe başkanım Hüseyin Çelik’e bırakıyorum” dedi.

Bu beraberlik ruhumuzu hep canlı tutacağız!

İYİ Parti Kemer İlçe Başkanı Başkan Hüseyin Çelik de yaptığı açıklamasında “ Bundan sora farklı mahallerde kahvaltılarımız devan edecek. Pandemi sürecinden dolayı kapalı salonlarda toplantı yapmayı uygun görmüyoruz. Dolayısı ile daha ferah daha büyük alanlarda mahalle mahalle gezemeye devam edeceğiz. Bu beraberlik ruhumuzu hep canlı tutacağız” diye konuştu.

deneme

deneme

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*