KEMİAD’DAN ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

KEMİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Kemer Kaymakamı Hüseyin KARAMEŞE ve Kemer Belediye Başkanımız Sayın Necati TOPALOĞLU’ na hayırlı olsun ziyaretlerimizde bulundu. KEMİAD’ ın Yeni Yönetim Kurulu asil ve yedek üyelerinin Kemer dışında olan 2 üyesi haricinde ve yeni yapılanması olan komite başkanlarının da bulunduğu tam kadro gerçekleştirdiği ziyaretlerde KEMİAD’ ın yapmak istedikleri, Kemer’e katkı sağlamak istediği, bunun için her göreve hazır ve talip olduğu belirtildi.

KEMİAD Başkanı Rıza Sönmez, ” Ziyaretlerimizde gerçekleştirdğimiz toplantılarımızda hem Kaymakamımıza hem de Belediye Başkanımıza görüşlerimizi bildirdik. Yeni yapılanmamız içinde komitelere yer verdiğimizi, komite branşlarımızı tanıttık, anlattık. Bunun dışında Kemer’i ilgilendiler konular ve çözümleri hakkında fikir alış verişinde bulunduk. Kent konseyinin hızlı bir şekilde oluşturulması gerektiği hakkındaki düşüncelerimizi dile getirip, KEMİAD’ ın zaten bir nevi kent konseyi görevini üstlenerekten komitelerini oluşturduğunu ifade ettik”dedi.

Ziyaretlerden sonra önceki dönem KEMİAD Başkanı Özgür KURGA ve Yönetim Kurulunun gayretleriyle Kemer’e kazandırılmış olan Akdeniz Üniversitesi Sualtı Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi ziyaret edildi, Doç. Dr. Hakan ÖNİZ ve ekibinden yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alındı. Başkan Sönmez, ” Kendisi ile “Kemer’e nasıl bir değer katarız noktasında” koyu bir sohbette bulunduk. KEMİAD’ ın önceki dönem gibi yanlarında olduğunu kendilerine bildirdik”diye konuştu.

deneme

deneme

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*