KEMER’DE ELMALILAR İFTAR’DA BULUŞTU

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Kemer’de yaşayan Elmalılar İftarda buluştu. Uygulama otelinde buluşan 100’e yakın Elmalılı hem iftarını açtı hem de birlik, beraberlik içerisinde sohbet etme imkanı buldu.

İftara Kemer Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve kendisi de bir Elmalılı olan KEMİAD ( Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği ) Bakanı Rıza Sönmez de  katılırken, iftar sonrası dualar edildi.

Kemer Kaymakamı Hüseyin Karameşe, bütün Kemerli hemşehrilerin ve Elmalılı dostların Ramazanlarını kutladığını belirterek “ Güzel bir ortamda Böyle güzel bir davet dolayısıyla büyük bir memnuniyet duydum. Elmalı köklü bir ilçe, hatta köklü bir şehir aslında. Ben Elmalılı dostların Kemer’de olmasından çok mutluyum. Bütün Elmalılılara ve Kemerlilere selamlarımı iletiyorum. Allah kabul etsin” dedi.

Kemer Kaymakamı Necati Topaloğlu da yaptığı açıklamasında, “ Bu akşam iftarımızı Elmalılı dostlar ile birlikte açıyoruz. Hemşehrilerin bir arada bulunması, çoluk çocuk, eş dost bir arada olması güzel şeyler. Bu organizasyonu gerçekleştirenleri kutluyor ve teşekkür ediyorum. Zaten yedi yıldır süregelen bir organizasyonmuş. Devamını diliyorum. Allah kabul etsin hayırlı iftarlar” dedi.

Kendisi de bir Elmalılı olan KEMAİD ( Kemer İş Adamları Derneği ) Başkanı Rıza Sönmez de , her yıl olduğu gibi bu yılda bir iftar programında bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Her zaman toplandığımız gibi bu seferde iftar vesilesi ile toplandık. Değerli Kaymakamımıza ve Başkanımıza iftar vesilesi ile aramızda olmalarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Bizim bu programımız, kendi arasında muhabbeti olan, yarenliği olan yıllardan beri geleneksel olarak yaptığımız bir iftarımızdır. Önümüzdeki dönemde de Ramazan sonrasında da kahvaltılarda buluşuruz. Birbirimizi özlediğimizi gördüğümüz zaman haberleşiriz ve bir araya geliriz. Allah kabul etsin” dedi.

deneme

deneme

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*