KEMER GRAVEL HOTELS SEZONU AÇTI

Temmuz 3, 2020 admin 0

Kemer’de oteller kapılarını tatilcilere açmaya devam ediyor. 30.000m2’lik bir alan üzerinde kurulu ve çam ağaçlarıyla kaplı, Toros Dağları eteklerinde, denize sıfır doğal bir konumda yer alan Kemer Gravel Hotels de bugün itibarı ile sezonu açtı. Genel Müdür Kurtuluş Gülşen ve …devamı!

UKRAYNA BASINI ANTALYA HAVALİMANINDA İNCELEME YAPTI

Temmuz 3, 2020 admin 0

Ukrayna basını, Antalya Havalimanı’ndaki önlemleri inceled Ukrayna’nın başkenti Kiev’den Ukraine International Airlines uçağı ile gelen ve aralarında Ukrayna Konsolosluk yetkilileri de bulunan Ukrayna basın grubu, Antalya Havalimanı’nda Covid-19 pandemi önlemlerini yerinde inceledi. Turizm hareketliliğinin tekrar geri dönmesinin desteklenmesi kapsamında yapılan …devamı!

KEMER BELEDİYESİ TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Temmuz 1, 2020 admin 0

Kemer Belediyesi Temmuz ayı meclis toplantısı, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu başkanlığında gerçekleştirildi. Kemer Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Meclis Toplantı Salonunda yapılan toplantıya, meclis üyesi Hakan Tuncer katılmadı. Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, toplantı öncesi meclis üyelerine gündeme dair konularla ilgili bilgiler …devamı!

BAŞSAVCI ECİR’DEN BAŞKANTOPALOĞLU’NA VEDA ZİYARETİ

Temmuz 1, 2020 admin 0

Kemer Cumhuriyet Başsavcısı Veli Ecir, Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu’na veda ziyareti gerçekleştirdi. Hakimler ve Savcılar Kurulunun (HSK) Yaz Kararnamesi ile Kemer Cumhuriyet Başsavcılığından Gümüşhane Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Veli Ecir, veda ziyaretleri kapsamında Belediye BaşkanıTopaloğlu’nu ziyaret etti. BaşkanTopaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti …devamı!

SHERWOOD EXLUSIVE KEMER KAPILARINI AÇTI

Temmuz 1, 2020 admin 0

Otel, yönetimi açılış ile ilgi açıklama yaptı. Misafirleriyle tekrardan buluşmanın heyecanını yaşadıklarını dile getirdi. “Değerli yönetim kurulumuz, yöneticilerimiz ve ekip arkadaşlarımızın ortak çabası ile harcadığımız yoğun mesailer sonucu bugün ilk misafirimizi ağırlamanın gururunu yaşıyoruz. Bu muhteşem doğayı, misafirlerimizi ve ekip …devamı!

KEMER MİRANDA MORAL HOTEL SEZONU AÇTI

Temmuz 1, 2020 admin 0

Başkan Topaloğlu Açılışa Katıldı ‘Moral’ Verdi Kemer Deniz Caddesi’nde turizm sektörüne hizmet veren 110 odalı Miranda Moral Hotel’insahibi Nejdet Şeker, pandemi sürecinde aldığı tüm tedbirlere turizm sezonuna ‘Merhaba’ dedi. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Miranda Moral Hotel’in sezon açılışlına …devamı!

TÜRKİYE’DEN ALMANYA’YA “GÜVENLİ TURİZM” ZİYARETİ

Temmuz 1, 2020 admin 0

Türkiye’nin 2020 turizm sezonunda uygulamaya başladığı “Güvenli Turizm Sertifikasyonu” Almanya’da anlatılacak. Hedef; Almanya’nın Türkiye’ye seyahat uyarısını kaldırması… Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un, Türkiye’ye en çok ziyaretçi gönderen ülkelerle başlattığı diplomasi trafiğinin yeni durağı Almanya olacak. Bakan Ersoy, Dışişleri …devamı!

BAŞKAN TOPALOĞLU’NDAN, VALİ YAZICI’YA ZİYARET

Haziran 25, 2020 admin 0

Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, Antalya Valisi Ersin Yazıcı’yı ziyaret etti. Son Valiler Kararnamesi ile Balıkesir’den Antalya’ya atanan Vali Ersin Yazıcı’ya yeni görev yerinde başarı dileklerinde bulunan Belediye BaşkanıTopaloğlu, Kemer ve turizm hakkında da bilgiler verdi. Turizm sektöründe yaşanan gelişmeler ve …devamı!

LİMAK LİMRA OTEL 10 TEMMUZ’DA AÇILIYOR

Haziran 25, 2020 admin 0

Türkiye’nin önemli otel gruplarından Limak Hotels, otellerini misafirlerinin hizmetine açmaya başlıyor. Güvenli Turizm Sertifikası’nı alan Antalya’daki Limak Lara ile Yalova’da yer alan Limak Thermal Yalova 26 Haziran’da kapılarını misafirlerine açacak. Ayrıca, Limak Atlantis 3 Temmuz’da, Kemer’de yer alan Limra Otel …devamı!

KEMER MİRANDA MORAL HOTEL 29 HAZİRAN’DA AÇIYOR

Haziran 25, 2020 admin 0

Halil ÖNCÜ (KEMER) – Kemer Merkez’in sahil bandında yer alan ve 110 yatağa sahip olan Miranda Moral Hotel yeni sezonu 29 Haziran’da açıyor. İşletmesini Kemer’in yakından tanıdığı deneyimli turizmci Nejdet Şeker’in üstlendiği Miranda Moral Hotel  Pandemi sonrası aldığı tüm tedbirler …devamı!

PEGASUS EFSANESİ KEMER’DE CANLANDI

Haziran 23, 2020 admin 0

Kemer’de Belediye Başkanı Necati Topaloğlu değişimleri devam ettiriyor. Kemer Belediyesi kenti sanat ile buluşturmak adına gerçekleştirdiği hizmetlerin bir yenisini daha “Pegasus Heykeli’ni Kemer’e kazandırmakla yaptı. Saat Kulesinin hemen önünde yer alan Atatürk Caddesi üzerindeki kavşağa yerleştirilen Pagasus Heykeli Kemerlilerin de …devamı!

OLYMPOS TELEFERİK YENİ DÖNEME ‘MERHABA’ DEDİ

Haziran 22, 2020 admin 0

Bıraktıkları yerden yeniden merhaba diyerek hizmete geçen Olympos Teleferik’in açılışının ilk gününde Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu da yer aldı. Yine açılışta bir ilk yaşanırken Türkiye’de ilk defa bu yükseklikte zirvede bir Yoga etkinliği düzenlendi. Kemer’de yer alan ve alternatif …devamı!

BAŞKAN TOPALOĞLU’NDAN BAKAN ERSOY’A ZİYARET

Haziran 19, 2020 admin 0

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u makamında ziyaret etti. Görüşme sonrası açıklamalarda bulunan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Bakan Ersoy’a teşekkürlerini sunarak ” Kültür ve Turizm Bakanımız Sn.Mehmet Nuri Ersoy Bey’i makamında ziyaret ederek, …devamı!

KEMER GRAVEL HOTELS 3 TEMMUZ’DA SEZONU AÇIYOR

Haziran 18, 2020 admin 0

Halil ÖNCÜ(KEMER)-Antalya Kemer’de yer alan Gravel Hotels 3 Temmuz’da sezonu açıyor.  Önceliği misafirlerin sağlığı ve güvenliği olan Gravel Hotels, sağlıklı turizm Belgesi almak için de gün sayıyor. Bu konuda tüm hazırlıklarını tamamlayan ve denetimleri gerçekleşen Gravel Hotels açılış öncesi belgesini …devamı!

BAŞKAN TOPALOĞLU’NDAN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET

Haziran 16, 2020 admin 0

Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, Diyarbakır Valiliğine atanan Vali Münir Karaloğlu’nu ziyaret etti. Vali Karaloğlu’na yeni görev yerinde başarılar dileyen Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Antalya’ya ve Kemer’e kattığı değerlerden dolayı Antalyalılar ve Kemerliler sizi unutmayacak.” dedi. BaşkanTopaloğlu, Antalya’ya ve Kemer’e her …devamı!

KEMER’DE SESSİZ BEKLEYİŞ SÜRÜYOR!

Haziran 16, 2020 admin 0

Halil Öncü Kemer’de sektör temsilcileri ile görüştü. Bu yıl oldukça sessiz bir dönem geçiren Türk turizmi umudunu Temmuz ayından itibaren başlamasını öngördüğü harekete bağlarken, Kemer’de de bir sessizlik hakim. Pandemi sonrası normalleşme ile birlikte yavaş yavaş küçükde olsa bir hareketlenmenin …devamı!

BU YAZ HAVUZA GÜVENLE GİRMEK MÜMKÜN MÜ?

Haziran 16, 2020 admin 0

“COVID-19” salgını sürecinde kademeli ve kontrollü olarak başlayan normalleşme kapsamında 1 Haziran 2020 tarihi itibarıyla birçok kurum ve kuruluşun yanı sıra konaklama tesisleri de tekrar faaliyete geçmeye başladı. Yaz aylarının geldiği ve hava sıcaklıklarının günden güne arttığı bu günlerde, tesislerin …devamı!

DENEYİMLİ TURİZMCİ KURTULUŞ GÜLŞEN KEMER’DE

Haziran 15, 2020 admin 0

Deneyimli turizmci Kemer’de yer alan GravelHotels’e Genel Müdür olarak başladı. Uzun yıllar, Steigenberger Falez Hotel, Sol ZeynepHotel,Gloria Golf Resort,WOW Hotels Topkapı PalaceNationalGof Club,Lykia Ölüdeniz,Sueno Hotels Golf Belek ve en son olarak QubaPalace Hotel Azerbaycan ‘da üst düzey yöneticilik yapan Kurtuluş …devamı!