CLUB HOTEL PHASELİS ROSE’DEN SEZONA VEDA

Kasım 11, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Kemer Tekirova’da yer alan Club Hotel Phaselis Rose sezona veda etti. Otelde düzenlenen Sezona Veda Personel Gecesinde yemek sonrası piste çıkan çalışanlar dans ettiler, bol bol oynadılar ve aileleri ile unutulmaz bir gece yaşadılar. …devamı!

ÖZLÜYORUZ!

Kasım 11, 2019 admin 0

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 81. Yılı nedeniyle Kemer’de anma töreni düzenlendi. Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen anma törenine Kemer Kaymakamı Murtaza Dayanç, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Cumhuriyet Başsavcı Vekili Güzay Şerbetçi, İlçe Jandarma …devamı!

ANTALYA HAVALİMANI’NDA ANLAMLI SERGİ

Kasım 9, 2019 admin 0

Gazeteci ve turizm yazarı Halil Öncü, arşivinde bulunan ve kendisi için oldukça anlamlı olan orijinal 1940’lı ve 1950’li yıllara ait olan 10 Kasım Gazetelerinden oluşan sergisini Fraport TAV Antalya Havalimanı’nda açtı. İç Hatlar Giden Yolcu katında bulunan sergi alanında gerçekleşen …devamı!

KETAV OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

Kasım 9, 2019 admin 0

Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) Olağan Genel Kurulu, KETAV Başkanı Necati Topaloğlu başkanlığında yapıldı. Beldibi Mahallesi’nde bir otelde gerçekleştirilen toplantıya, Kemer Kaymakamı Murtaza Dayanç, KETAV üyesi ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Osman Ayık, KETAV Başkan Yardımcısı Volkan Yorulmaz, Kemer …devamı!

KEMER’DE MÜZAKERE TEKNİKLERİ EĞİTİMİ VERİLDİ

Kasım 6, 2019 admin 0

İletişimin kaçınılmaz bir parçası olan Müzakere teknikleri, ATSO’nun düzenlediği bir eğitimle anlatıldı. ANDEM ( Antalya Danışmanlık ve Eğitim Merkezi )’den Fatoş Kocabörek Açıl’ın verdiği eğitim Kemer Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Merkezi Toplantı salonunda düzenlenirken, eğitime Kemerli ATSO üyelerinin aynı sıra …devamı!

TÜRKİYE ENDURO VE ATV ŞAMPİYONASI’NA DOĞRU

Kasım 6, 2019 admin 0

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) yarış takviminde yer alan Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası’nın 3. Ayak yarışı, uzun bir aradan sonra Antalya Kemer’in eşsiz doğasında yapılacak. Sezonun üçüncü mücadelesi 9-10 Kasım tarihlerinde Kemer Enduro Motosiklet Kulübü’nün ev sahipliğinde Kemer Belediyesi’nin destekleriyle …devamı!

RIZA PERÇİN:İNGİLİZ PAZARI BÖLGEMİZ İÇİN ÖNEM ARZEDİYOR!

Kasım 5, 2019 admin 0

“TÜRSAB Batı Antalya Başkanlığı, bu yıl 40. Kez kapılarını açan dünyanın en büyük ikinci turizm fuarı olan WTM Londra Uluslararası Turizm Fuarı’na katıldı. Dünyanın önemli turizm profesyonellerini buluşturan fuara katılan TÜRSAB Batı Antalya Başkanı Rıza Perçin, İngiliz pazarının özellikle Batı …devamı!

KEMİAD SEZONU DEĞERLENDİRDİ

Kasım 5, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) KEMİAD ( Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği sezon sonu değerlendirmesi için bir araya geldi. Kemer Pastanesi toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Kemer Kaymakamı Murtaza Dayanç da katıldı. Dermek Komite üyelerinin de görüşlerini açıkladığı toplantıda bir …devamı!

KASIM AYI MECLİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kasım 5, 2019 admin 0

Kemer Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısı, Belediye Başkanı Necati Topaloğlu başkanlığında gerçekleştirildi. Kemer Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Meclis Toplantı Salonu’nda yapılan Kasım ayı meclis toplantısına, meclis üyeleri İsmail Aka ve Emrah Ayhan, mazeretlerinden dolayı katılmadı. Toplantı öncesinde, Kemer-1 girişinde Kemer’in …devamı!

BAŞKAN TOPALOĞLU, TSD TOPLANTISINA KATILDI

Kasım 2, 2019 admin 0

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Başkanlar Kurulu Toplantısı’na katıldı. Kemer’de beş yıldızlı bir otelde yapılan toplantıya, TSD Genel Başkanı Şükrü Boyraz, TSD Genel Sekreteri ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi CHP Meclis Üyesi Yılmaz Demirler, TSD Başkan Yardımcısı …devamı!

HELAL OLSUN SANA!

Kasım 2, 2019 admin 0

Şili’de düzenlenen karate turnuvasında dünya şampiyonu olan Müşerref Özdemir’e, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu tarafından Kemer’de karşılama töreni düzenlendi. Şili’nin Cantiaco şehrinde 11. Ümit Genç 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil eden ve dünya şampiyonu olan Müşerref Özdemir için, …devamı!

DSP KEMER’DE ZİRVEYE ÇIKTI

Ekim 31, 2019 admin 0

Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Önder Aksakal, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti. Yerel yönetimler eş güdüm toplantısı için Kemer’e gelen DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ile bir toplantı düzenledi. Toplantı sonrası Kemer Belediye …devamı!

KEMER CUMHURİYETİ COŞKU İLE KUTLADI

Ekim 30, 2019 admin 0

Cumhuriyetin 96’ncı yılı dolayısıyla Kemer’de düzenlenen Kutlamalar kapsamında fener alayı düzenlendi ve sanatçı Işın Karaca konser verdi. Fener alayına, Kemer Kaymakamı Murtaza Dayanç, Kemer Cumhuriyet Başsavcısı Veli Ecir, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, İlçe …devamı!

KEMER CUMHURİYET’İN 96. YILINI COŞKUYLA KUTLUYOR

Ekim 29, 2019 admin 0

Cumhuriyetin kuruluşunun 96’ncı yılı dolayısıyla Kemer’de tören ve kutlamalar yapıldı. Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri, Kemer Kaymakamı MurtazaDayanç’ın, protokolü kabulü ile başladı. , Kaymakamlık makamında yapılan kabul törenine, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Cumhuriyet Başsavcısı Veli Ecir, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı …devamı!

KEMK BAŞKANI ÖZDEMİR’DEN TOPALOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Ekim 29, 2019 admin 0

Kemer Enduro Motosiklet Kulübü (KEMK) Başkanı ve Kemer Belediye meclis üyesi Semih Özdemir, Belediye Başkan Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti. Başkan Topaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, gelecek yıl düzenlenecek 11. Sea To Sky Enduro Motosiklet Yarışları için fikir alışverişinde bulunduklarını …devamı!

CUMHURİYETİN 96. YILI KUTLU OLSUN

Ekim 29, 2019 admin 0

Cumhuriyet’in kuruluşunun 96. Yılı dolayısıyla Kemer’de bir tören düzenlendi. Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törene, Kemer Kaymakamı Murtaza Dayanç, Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Cumhuriyet Başsavcısı Veli Ecir, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ramazan Ergel, İlçe Emniyet Müdürü Deniz Yılmaz, meclis üyelerimiz, siyasi parti …devamı!

BOZKIRIN TEZENESİ ANILDI

Ekim 27, 2019 admin 0

Kemer Belediyesi destekleriyle Kemer Sanat Platformu tarafından düzenlenen “1. Kemer Türkü Festivali”, başladı. Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen ve ana teması Neşet Ertaş olan festivale, Kemer Kaymakamı Murtaza Dayanç, belediye meclis üyeleri Ferhan Fidan ile Semih Özdemir, yerli ve yabancı çok sayıda …devamı!

TURİZMCİLER KEMER İÇİN TOPLANDI

Ekim 24, 2019 admin 0

Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden olan Kemer’in tanıtımı ve yapılacak projeler hakkında fikir alışverişinde bulunmak için bir toplantı düzenlendi. Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) ve Kemer Belediyesi işbirliğince, Belediye Kültür Salonunda düzenlenen toplantıya, Kemer Kaymakamı Murtaza Dayanç, KETAV Başkanı ve …devamı!

RIZA PERÇİN MAZBATASINI ALDI

Ekim 23, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( İSTANBUL ) – Batı Antalya BTK Başkanlığına tekrar seçilen Rıza Perçin mazbatasını, TÜRSAB’da düzenlenen bir törenle TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya’nın elinden aldı. TÜRSAB Bölgesel Temsil Kurulu seçimlerini kazanan Başkanlara Mazbataları törenle verildi. TÜRSAB Genel Merkezi’nde TÜRSAB Başkanı …devamı!