KEMER KENDİ MASKESİNİ KENDİ ÜRETİYOR!

Nisan 8, 2020 admin 0

Koronavirüs önlemleri kapsamında maskesiz kimse kalmaması için Kemer Belediyesi ilk günden itibaren 30 bin maskeyi ücretsiz olarak dağıtırken, artık kendi üretimini kendisi yapmaya başladı. Koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında ilk günden itibaren etkin olarak çalışmalarını yapan Kemer Belediyesi, vatandaşların kullanımında …devamı!

KEMER VE DEMRE’DE ARIZAYA HIZLI MÜDAHALE

Nisan 8, 2020 admin 0

KAntalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü ekipleri, Kemer’de arıtma deşarj borusunda oluşan arızaya müdahale etti. Demre merkezde de arızalanan içme suyu hattı ASAT ekipleri tarafından onarıldı. Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü ekipleri, Kemer ÇamyuvaAtıksu Arıtma Tesisinden çıkış yapan derin …devamı!

KEMER’DE KORONAVİRÜS ÖNLEMLERİ DEVAM EDİYOR

Nisan 7, 2020 admin 0

Yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı alınan önlemler kapsamında ilçedeki pazar yeri girişi tek yerden yapılıyor. Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, yayınlanan genelge sonrası pazar yerlerinin giriş ve çıkışlarının tek yerden olması için harekete geçti. Belediye Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçede kurulan sebze ve …devamı!

KEMER’İN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR

Nisan 6, 2020 admin 0

Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Cumhuriyet Meydanındaki çalışmaları inceledi. Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen BaşkanTopaloğlu, çalışan personele kolaylıklar diledi. Kemer Belediye Başkan Necati Topaloğlu, daha sonra ilçemizde kurulan pazara giderek vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Esnafa da …devamı!

BAŞKAN TOPALOĞLU “EVDE KAL, KİTAPLA KAL!”

Nisan 3, 2020 admin 0

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu”EVDE KAL, KİTAPLA KAL!”Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 30 Mart – 5 Nisan Kütüphaneler Haftası ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında ‘evde kal, kitapla kal’ çağrısı yaptı.İşte Başkan Necati Topaloğlu’nun o mesajı…

KEMER’DE SAHİL VE PARKLAR GERÇEK KİMLİĞİNE KAVUŞUYOR

Nisan 3, 2020 admin 0

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, göreve geldiği günden itibaren Kemer’deki kaçak yapılaşmalara ve işgallere göz açtırmıyor. İlçe genelindeki parklardaki işgallerden arındırma çalışmalarına hız veren belediye ekipleri, Olbia Park içerisindeki sosyal donatılarını yeniden inşa ediyor. Park içerisinde yapılacak olan çalışmada 2 …devamı!

KEMER BELEDİYESİ HIZ KESMİYOR! LİSE CADDESİ YENİLENİYOR…

Nisan 3, 2020 admin 0

Kemer Belediyesi, Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonları arasında yer alan Kemer’in en önemli caddelerinden Lise Caddesini daha modern hale getiriyor. Belediye ekiplerimiz, ihalesi yapılan ve yükleniciye teslim edilen mülkiyeti belediyeye ait Lise Caddesindeki dükkanların tamir ve tadilatlarına başladı. Caddede yapılacak …devamı!

TÜRSAB BAŞKANI FİRUZ BAĞLIKAYA’EN BÜYÜK ZARARI BİZ GÖRDÜK!”

Nisan 3, 2020 admin 0

TÜRSAB ( Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ) Başkanı Firuz Bağlıkaya, Show TV ana haber bültenine verdiği demecinde ‘Krizde en büyük zararı seyahat acenteleri gördü’dedi. Firuz Bağlıkaya, koronavirüs nedeniyle acentelerin yaşadığı sorunları dile getiririken,‘acil eylem planı’ yapılması gerektiğini söyledi. Bağlıkaya “Siz …devamı!

KEMER LİMAN CADDESİ İLAÇLANDI

Nisan 3, 2020 admin 0

Antalya Büyükşehir Belediyesi, turizm ilçeleri Alanya,Kemer başta olmak üzere 19 ilçedekorona virüsün yayılmasını önleme çalışmaları kapsamında yoğun bir şekilde çalışıyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi korona virüs salgınını önleme çalışmalarını merkez dahil 19 ilçede sürdürüyor. Alanya’da toplu ulaşım araçlarıyla başlatılan çalışma genişletildi.  …devamı!

KEMER KAYMAKAMLIĞINDA KORONAVİRÜS TOPLANTISI

Nisan 2, 2020 admin 0

Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Kemer Kaymakamlığında düzenlenen toplantıya katıldı. Kaymakam Murtaza Dayanç’ın başkanlığında düzenlenen toplantıya, Belediye Başkanıve Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Başkanı Şener …devamı!

BAKAN ERSOY: ‘PATARA’NIN HAKKINI PATARA’YA VERİRİZ!’

Nisan 2, 2020 admin 0

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, A Haber Canlı Yayınına konuk oldu. Bu yılın Patara Yılı olduğunu ve Koronavirüs Salgını nedeniyle Patara Yılının uzayıp uzamayacağı sorusunu yanıtlayan Bakan Ersoy, “Patara’nın hakkını Patara’ya veririz!”dedi. Biz bir yerin uyılını ilan etiğimiz zaman …devamı!

KEMER ARAZÖZLERLE DEZENFEKTE EDİLİYOR

Nisan 2, 2020 admin 0

Yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı alınan tedbirler kapsamında Kemer’de caddeler arazözlerle dezenfekte ediliyor. Kemer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı dezenfekte ekipleri, ilçe genelinde rutin olarak uyguladığı dezenfekte çalışmalarına arazözler ile devam ediyor. Belediye ekipleri, ana arterleri arazözle dezenfekte yapmak …devamı!

KEMER BELEDİYE MECLİSİ OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI

Nisan 2, 2020 admin 0

Kemer Belediye meclisi, yaşanan son gelişmelerle ilgili olarak olağanüstü toplandı. Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu’nun başkanlığında belediyekültür salonunda yapılan olağanüstü meclis toplantısına meclis üyeleriAslı Bayar Ulukapı ve Ahmet Can katılmadı. Yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı alınan tedbirler kapsamında salon girişinde BaşkanTopaloğlu …devamı!

ANTALYA VALİSİ UYARDI

Nisan 2, 2020 admin 0

Antalya Valisi, “3 can kaybı, 95 vakamız var” dedi ve ekledi “İzin belgesi olmayan Antalya’ya gelmesin” Antalya Valisi Münir Karaloğlu, koronavirüs salgını nedeniyle Antalya’da 95 vaka ve 3 can kaybı olduğunu twitter hesabından duyurdu. Vali Karaloğlu, Antalya’ya gelmek isteyenleri de …devamı!