ÇİRALI’DA İLK YUVA ETKİNLİĞİ

Haziran 17, 2019 admin 0

Ulupınar Mahallesi Çıralı Köyü’nde “Caretta ceratta ilk yuva” etkinliği düzenlendi. Akdeniz sahillerindeki önemli caretta caretta yuvalama alanlarından olan Çıralı’da, Kemer Kaymakamlığı ve Belediyemiz öncülüğünde, bazı kamu kurumlarının katkılarıyla ilk yuva etkinliği gerçekleştirildi. Dünya Sualtı Kaplumbağaları gününde yapılan etkinliğe, Kemer Kaymakamı …devamı!

LETONYA BÜYÜKELÇİSİ’NDEN KEMER’E ZİYARET

Haziran 12, 2019 admin 0

Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu: “Letonya’daki Kemeri ilçesi ile Kemer ilçemizi de kardeş şehir yapmak için gerekli işlemleri başlatacağız. Letonya Büyükelçisi Peteris Karlis Elferts, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu makamında ziyaret etti. İki ülke arasında ekonomik, ticari ve turizm ilişkilerinin konuşulduğu …devamı!

KEMER BELEDİYESİ TASARRUF EDİYOR

Haziran 10, 2019 admin 0

Kemer Belediyesi Haziran ayı meclis toplantısı yapıldı. Meclis toplantısından önce konuşan Başkanımız Necati Topaloğlu, belediyemizin borçları hakkında detaylı bilgiler paylaştı. Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu, belediyemizin borçları hakkında şunları söyledi: “Şahıslar, esnaf, şirketler ve tedarikçilere olan 21 milyon 256 bin 737 …devamı!

ULUSOY KEMER HOLIDAY CLUB 30 YAŞINDA

Haziran 7, 2019 admin 0

Antalya’nın Doğası ile ünlü Kemer Bölgesinin en gözde ve köklü tatil köylerinden biri olan Ulusoy Kemer Holiday Club 30’uncu yılını muhteşem bir gece ile kutladı. Otuzuncu yıl kutlamaları çerçevesinde birçok renkli etkinliğin yapıldığı organizasyonların son gecesinde Suat Suna Sahne aldı. …devamı!

OTELDE ÇOCUKLAR İÇİN UZAY ÜSSÜ KURDULAR

Haziran 3, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Oteller geliştirdikleri ve uygulamaya koydukları yeni animasyon gösterileri ile dikkat ve ilgi çekmeye devam ediyorlar.  Kemer Göynük’de yer alan Tui Fun&Sun Miarosa Ghazal Resort çocuklar için adeta uzayı otele getirdi. Çocuklar için hazırlanan Space …devamı!

CANKURTARANLAR KEMER’DE KIYASIYA YARIŞTI

Haziran 1, 2019 admin 0

Kemer’de bu yıl “Cankurtaranlar Yarışması”nın sekizincisi düzenlendi. Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) tarafından Ayışığı Parkı sahilinde düzenlenen yarışmaya, farklı turistik tesislerden biri kadın olmak üzere 24 cankurtaran katıldı.Yarışmaya, Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu, Meclis Üyemiz Emin Gül, KETOB Başkanı …devamı!

KETAV’IN YENİ BAŞKANI;NECATİ TOPALOĞLU!

Haziran 1, 2019 admin 0

Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı’nın (KETAV) olağanüstü mütevelli heyeti toplantısında Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, KETAV’ın yeni başkanı oldu. Göynük Mahallesinde Mirage Park Otel’de düzenlenen toplantıya Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu’nun yanı sıra, Kemer Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı …devamı!

YÖRÜKLER, KEMER YÖRÜK BEYİ DURMUŞ CAN’IN MİSAFİRİ OLDU

Mayıs 30, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Antalya’nın Kaş ilçesinden çeşitli sorunlara dikkati çekmek isteyen Kaş Yörük Türkmen Derneği Başkanı Hüseyin Kayır’ın başlattığı, 5 gün sürecek olan ve Antalya’da tamamlayacağı farkındalık yürüyüşünün Kumluca- Kemer etabı tamamlandı. Hüseyin Kayır’ı Kemer’de, Kemer Yörük …devamı!

KEMER KİTAP GÜNLERİ, KİTAPSEVERLERLE BULUŞTU

Mayıs 28, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Kemer’de bu yıl ilk defa düzenlenen “1. Kemer Kitap Günleri”nin resmi açılışı yapıldı. Kemer Kaymakamlığı, Kemer Belediyesi, Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası işbirliğince düzenlenen kitap günlerine, Kemer Kaymakamı Hüseyin …devamı!

KEMER’DE ÇANAKKALE RÜZGARI ESİYOR

Mayıs 24, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Bir aşk hikâyesi üstünden Çanakkale Savaşı’na gönüllü katılan gençlerin anlatıldığı “Mendilim Kekik Kokuyor” isimli sinema filminin çekimleri Kemer bölgesinde bütün hızıyla devam ediyor. Kemer’de çekimleri devam eden “Mendilim Kekik Kokuyor” filmi Çanakkale Savaşlarının atmosferini …devamı!

ULUSOY KEMER HOLIDAY CLUB 30 YAŞINDA!

Mayıs 23, 2019 admin 0

30.yıl kutlamaları çerçevesinde birçok renkli etkinliğin gerçekleştirileceği Kemer Holiday Club, 6 Haziran gecesi Suat Suna’nın doyumsuz konserine ev sahipliği yapacak. Enerji, denizcilik, turizm ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren Yılmaz Ulusoy Holding, bünyesinde faaliyet gösteren Türk turizminin öncü tatil köylerinden Ulusoy …devamı!

19 MAYIS’I GURURLA KUTLADIK

Mayıs 20, 2019 admin 0

Kemer’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı törenle kutlandı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları Kemer Spor Salonu önünden başlayıp, Cumhuriyet Meydanında sona erdi.Yürüyüşte öğrencilerin oluşturduğu bando takımına Türk bayrakları taşıyan öğrenciler eşlik etti. Törende …devamı!

KEMİAD’DAN SOKAK MÜZİKLERİ ETKİNLİĞİ

Mayıs 18, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – KEMİAD ( Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği ) esnafın işlerini canlandırmak ve Kemer sokaklarına bir renk katmak amacıyla Sokak Müzikleri etkinlikleri başlattı. İlkİ gerçekleştirilen etkinlik Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, KEMİAD Bakanı Rıza …devamı!

KEMER’DE 18. SUALTI GÜNLERİ AÇILIŞ TÖRENİ

Mayıs 17, 2019 admin 0

Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) ile Kemer’de merkezi bulunan Akdeniz Üniversitesi Sualtı Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından organize edilen ve Kemer Belediyesi ile bölgenin önde gelen otellerinin sponsorluğu ile gerçekleştirilen Kemer Sualtı Günleri açılış töreni yapıldı. Bu yıl 18. düzenlenen …devamı!

KEMER’DE ELMALILAR İFTAR’DA BULUŞTU

Mayıs 17, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Kemer’de yaşayan Elmalılar İftarda buluştu. Uygulama otelinde buluşan 100’e yakın Elmalılı hem iftarını açtı hem de birlik, beraberlik içerisinde sohbet etme imkanı buldu. İftara Kemer Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve …devamı!