BAŞKAN TOPALOĞLU, UTRECHT TURİZM FUARI’NDA

Ocak 17, 2020 admin 0

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Hollanda’nın Utrecht şehrinde düzenlenen Turizm Fuarı’na katıldı. Antalya Valisi Münir Karaloğlu ve turizm sektörünün temsilcileriyle fuarda bir araya gelen BaşkanTopaloğlu, Kemer ve bölge tanıtım çalışmalarına destek verdi. Utrecht Turizm Fuarı, sektör kuruluşlarını, tüketicileri, tur operatörlerini …devamı!

RIZA PERÇİN: FUARDA TÜRKİYE KONUŞULUYOR!

Ocak 17, 2020 admin 0

Halil ÖNCÜ ( ANTALYA ) – TÜRSABBatı Antalya Başkanı Rıza Perçin Hollanda Turizm Fuarını değerlendirdi. TÜRSAB Batı Antalya Başkanlığı, bu yıl 50’inci kez kapılarını açan Avrupa’nın en büyük turizm fuarları arasında yer alan Vakantiebeurs Utrecht Turizm Fuarına katıldı. Hollandalıların yoğun …devamı!

MİLLİ MÜCADELE MADALYASI VE BERATI TAKDİM TÖRENİ

Ocak 13, 2020 admin 0

Kıbrıs Barış Harekatı’na katılan kahraman gazilerimiz için milli mücadele madalyası ve beratı takdim töreni düzenlendi. İlçe Jandarma Komutanlığı’nda düzenlenen törene, Kemer Kaymakamı Murtaza Dayanç, Kemer Cumhuriyet Başsavcısı Veli Ecir, Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ramazan Ergel, İlçe …devamı!

1.KEMER AÇIK MASA TENİSİ TURNUVASI BAŞLADI

Ocak 11, 2020 admin 0

Kış turizmini canlandırmak amacıyla, Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği (KEMİAD) tarafından, Bahri Tanrıkulu Spor Salonunda düzenlenen “1.Açık Kemer Masa Tenisi Turnuvası” başladı. Turnuvanın açılış törenine, Kemer Kaymakamı Murtaza Dayanç, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, KEMİAD Başkanı Rıza Sönmez ve …devamı!

OLYMPOS TELEFERİK İYİ GEÇEN SEZONU KUTLADI

Ocak 11, 2020 admin 0

Alternatif turizmin en önemli merkezlerinden birisi olan ve Kemer Bölgesinin en büyük değerlerinin başında gelen Olympos Teleferik yılı oldukça iyi tamamlarken, başarıyı personeli ile birlikte kutladı. Başarılı geçen 2019 yılının ardından Olympos Teleferik Yönetimi personele bir gece düzenledi. Geceye Teleferik …devamı!

KEMER YENİ MİSAFİR PROFİLİ ÜRETMEK ZORUNDA!

Ocak 10, 2020 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Limak Turizm Grubu Koordinatörü Kaan Kaşif Kavaloğlu, Kemer turizmindeki gelişmeleri Halil Öncü’ye değerlendirdi. Kemer’de bulunan otelimiz Avrupa’nın son kalelerinden bir tanesi! Özellikle son beş yılda Kemer bölgesinin sadece BDT ülkeleri ve yurt içi pazarla …devamı!

BAŞKAN TOPALOĞLU, YABANCI GELİNLERLE BİR ARAYA GELDİ

Ocak 8, 2020 admin 0

Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, Kemer’de yerleşik olarak yaşayan yabancı gelinlerle bir araya geldi. Beldibi Mahallesi’nde bir otelde yabancı gelinlerle bir araya gelen Belediye BaşkanıTopaloğlu’na, Beldibi Güzelleştirme ve Geliştirme Platformu’ndan Bülent Çimenli, Beldibi Mahallesi Muhtarı Bayramali Talih, belediye birim müdürleri, ASAT …devamı!

KUŞAKLARARASI GEÇMİŞTEN GELECEĞE ŞİRKETLERİMİZ

Ocak 8, 2020 admin 0

YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş İnsanları Derneği ) Geleneksel kahvaltı buluşmalarına devam ediyor. Ocak ayı ‘YÖRSİAD Kahvaltı Toplantısı” Best Western Khan Hotel’de gerçekleştirilirken, toplantıya ilgi büyük oldu. Toplantıda, Yönetim ve Strateji Danışmanı Engin Keskinel ”Kuşaklararası Geçmişten Geleceğe Şirketlerimiz’ konusu …devamı!

İŞTE YENİ YILIN İLK MECLİSİ

Ocak 7, 2020 admin 0

Kemer Belediyesi Ocak ayı meclis toplantısı Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu başkanlığında yapıldı. BelediyeŞehit Ömer Halisdemir Meclis Toplantı Salonu’nda yapılan toplantı öncesi Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, kısa bir bilgilendirme konuşması yaptı. BaşkanTopaloğlu, yaptığı konuşmasında, yeni yıl dolayısıyla bütün meclis üyelerimizin yeni yılını …devamı!

7 KARDEŞ ŞEHRİN BELEDİYE BAŞKANLARI KEMER’E GELİYOR

Ocak 6, 2020 admin 0

Ukrayna’nın Odesa şehrinin Yuzhny ilçe belediye başkan yardımcısı ShaykubovVyacheslav, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, meclis üyesi Ferhan Fidan ve Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Temsilcisi Ayşegül Zeybek Uçar da …devamı!

ATASEM KURSLARINA YOĞUN TALEP

Ocak 3, 2020 admin 0

Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Atatürk Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları’nın (ATASEM) 2019-2020 ikinci dönem kurs kayıtları yoğun ilgi gördü. Kayıtlara 10 bin 434 vatandaş kayıt yaptırdı. 10 bin kişi başvurdu Her yıl binlerce kişiye iş ve meslek kapısı açan Antalya …devamı!

KEMER’E YENİ PARKLAR KAZANDIRILIYOR

Ocak 3, 2020 admin 0

Kemer Belediyesi Park Ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, çalışmaları kapsamında yeni parklar inşa ederken, mevcut parklarda da bakım faaliyetlerine devam ediyor. Belediye ekipleri, Arslanbucak Mahallesi 392 ada üzerinde bulunan alana park yapımına başladı. Alanda bulunan narenciye bahçesi korunarak boş olan alanda …devamı!

BAŞPEHLİVAN ALİ GÜRBÜZ’DEN BAŞKAN TOPALOĞLU’NA ZİYARET

Ocak 2, 2020 admin 0

658. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nin başpehlivanı Ali Gürbüz, Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette, Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, Kemer’in sevilen simalarından Hasan Kayrak, Kemerli başpehlivan İsmail Erkal, başaltı pehlivanları Gürkan Balcı ve Yusuf Minta ile pehlivanların antrenörü Hikmet …devamı!

BAŞKAN TOPALOĞLU, BELEDİYE PERSONELİNİN YENİ YILINI KUTLADI

Ocak 1, 2020 admin 0

Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, belediye personelinin yeni yılını kutladı. BelediyeKültür Salonu’nda düzenlenen programda, belediye personeli ile bir araya gelen BaşkanTopaloğlu, acısıyla, tatlısıyla ve sevinçleriyle bir yılı geride bıraktıklarını söyledi. Personelin özlük haklarını zamanında verdiklerini ve haklarını her zaman koruduklarını belirten …devamı!

BAŞKAN TOPALOĞLU: BULANIK SUDA KİMLERİN BALIK AVLADIĞINI KEMER HALKI ÇOK İYİ BİLİYOR!

Aralık 30, 2019 admin 0

Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, Kemer’deki basın mensuplarıyla bir araya gelerek gündemi değerlendirdi ve basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Kemer Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Meclis Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıya, Başkan YardımcılarıEmin Gül ile Gülsüm Bal ve Kemer’de görev yapan basın mensupları katıldı. …devamı!