AKDENİZ’İN TADINI KEMER’DE ÇIKAR!

Ağustos 15, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Türkiye’de turizmin lokomotif ismi olan ve her yıl milyonlarca turisti ağırlayan Kemer birbirinden ilgi çekici gezilecek görülecek yerleri ile de dikkat çekiyor. Kemer’de Deniz, kum güneş üçlüsünün dışında doğal yapısı ile birlikte çok sayıda …devamı!

BAKAN ERSOY KEMER’DE ESNAFLARLA BİR ARAYA GELDİ

Ağustos 14, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, Kemer Kiriş’te esnaf temsilcileri ile bir araya geldi. Sailors Beach Otel sahiplerinden Rahman Şeker’in organize ettiği ve bölge otelcileri, KEMİAD (Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği ) Başkanı …devamı!

KEMER BELEDİYESİ’NDE BAYRAMLAŞMA

Ağustos 10, 2019 admin 0

Kemer Belediye Başkan Vekili Ayhan, personelle bayramlaştı .Kemer Belediye Başkan Vekili Emrah Ayhan, Kurban Bayramı öncesi, belediye personelimizle bayramlaştı. Belediye Arslanbucak Hizmet Alanı ve belediye binasında yapılan bayramlaşma törenine, Başkan Vekili Ayhan’ın yanı sıra yanı sıra, Başkan Yardımcısı Mustafa Bilici, …devamı!

KEMER’İN YENİ KAYMAKAMI MURTAZA DAYANÇ OLDU

Ağustos 9, 2019 admin 0

Resmi Gazete’de yayımlanan kararnameyle kaymakam, vali, müdür ve müfettiş atamaları yapıldı. Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile 403 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi. Kemer İlçe Kaymakamlığı görevini yaklaşık 6 aydır sürdüren Hüseyin Karameşe, yayınlanan kararname ile Kayseri- Kocasinan ilçesi …devamı!

BAŞKAN TOPALOĞLU:AVRUPALI TURİSTİ GERİ KAZANMAMIZ LAZIM!

Ağustos 9, 2019 admin 0

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, usta gazeteci Ali Orhan Lazaloğlu’nun, “Ali Orhan İle Antalya Gündemi” programında canlı yayın konuğu oldu. 3 Ağustosta hizmete açılan Kemer Belediyesi Kındılçeşme Piknik ve Halk Plajı’nda gerçekleştirilen canlı yayında, Başkan Topaloğlu, Lazaloğlu’nun sorularına sıcak ve …devamı!

MORAL VE MOTİVASYON TURU

Ağustos 8, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ-KEMER –Club Hotel Phaselis Rose çalışanları her yıl olduğu gibi bu yılda yat turunda bir araya geldiler. Düzenlenen moral ve motivasyon amaçlı yat turlarına katılanlar unutulmaz anlar yaşadılar. Oldukça yoğun geçen sezonda üç ayrı yat turu düzenlenirken, 500 kişinin …devamı!

BULUTLARIN ARASINDA, 2365 MT. DE GÜN DOĞUMU VE GÜN BATIMI KEYFİ

Ağustos 5, 2019 admin 0

Turistler, Tahtalı Dağının 2365 mt. sinde gün doğumunu ve gün batımını izliyorlar ve bu özel anları ölümsüzleştiriyorlar. Olympos Teleferik tarafından düzenlenen Gündoğumu ve gün batımı etkinlikleri büyük ilgi görüyor. Özellikle yabancı turistler gün doğumunu ve gün batımını izlemek için sabahın …devamı!

PHASELİS SANAT FESTİVALİ KEMER’İN RENGİ OLMAYA DEVAM EDİYOR

Ağustos 5, 2019 admin 0

Kemer Tanıtım Vakfı’nın (KETAV) aylık toplantısı, KETAV ve Belediye Başkanı Necati Topaloğlu başkanlığında Beldibi Mahallesinde Paloma Otelde yapıldı. Toplantıya, Türkiye Otelciler Federasyonu Başkanı Osman Ayık, Antalya Tanıtım Vakfı (ATAV) Başkanı Yeliz Gül Ege ve KETAV yönetim kurulu üyeleri katıldı. Toplantıda, …devamı!

DÜNYADA BİR İLKE İMZA ATTILAR

Ağustos 1, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( BELEK / ANTALYA ) – Türk turizmciler yeniliklere devam ediyorCep telefonlarında oynanabilen ve Otele ait özel bir oyunu misafirlerine sunan Granada Luxury Belek, bu uygulaması ile dünyada bir ilke imza attı. “Granada Krallığı” adı altında hayata geçirilen …devamı!

TÜRSAB’DAN SAPANCA’DA VERİMLİ TOPLANTI

Temmuz 30, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( ANTALYA ) – TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanlığı, Genel Merkez tarafından Sapanca’da düzenlenen ve 35 Bölge Temsil Kurulundan 150’nin üzerinde temsilcinin katıldığı toplantıda yer aldı. TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Perçin toplantıda söz alarak bölgesinde yer …devamı!

KLİMA AÇMAYANA CEZA

Temmuz 27, 2019 admin 0

Büyükşehir Belediyesi Zabıta ve Ulaşım Denetim Ekipleri Antalya genelinde Halk otobüsleri ve ilçeler arası denetimli yolcu taşıma araçlarına yönelik periyodik denetimlerini sürdürüyor. Denetimlerde özellikle klimaların açık olup olmadığına bakılıyor. Büyükşehir Belediyesi Trafik Zabıta ve Ulaşım Denetim Ekiplerinin işbirliğiyle Antalya genelinde …devamı!

BAŞKAN TOPLAOĞLU, TURİZMCİLERİN YANINDA…

Temmuz 25, 2019 admin 0

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği’nin (KETOB) Temmuz ayı Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı. Toplantıda, bölgedeki tesislerin yaşadığı sıkıntılar ve bölgenin genel sorunları hakkında konuşuldu.Başkan Necati Topaloğlu, bölgede yaşanan sıkıntılar ve bunların çözümleri konusunda görüşlerini KETOB …devamı!

26 TEMMUZ AKTOB TOPLANTISI İÇİN KISA BİR KEMER YAZISI…

Temmuz 24, 2019 admin 0

Turizmin duayen isimlerinden Hüseyin Baraner hafta sonunu Kemer’de geçirirken, Kemer turizminin geçmişini ve mevcut durumu ile geleceğini kaleme aldı. İşte Hüseyin Baraner’in Kemer izlenimleri.. Bu hafta sonu yolum Kemer’e düştü . Tekirova’da bir arkadaşımın doğası cennetten bir köşe olan otelinde …devamı!

YAZLIK FİYATLARINDA DURUM NE?

Temmuz 22, 2019 admin 0

Endeksa yazlık bölgelerdeki konut fiyatları, son yıllardaki değerlenme oranları ve kira bedellerini analiz etti. Peki Kemer bu araştırmının neresinde? Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu Endeksa.com‘un analizlerine göre yazlık bölgelerde son 4 yılda en düşük fiyat artışı %36 oranında. Bazı bölgelerde …devamı!