DAHA TEMİZ BİR KEMER İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Ekim 18, 2019 admin 0

Kemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri,  turizm cenneti Kemer’de daha temiz bir ortam için çalışmaya devam ediyor. Temizlik işleri ekipleri, Beldibi, Göynük, Kemer, Kiriş, Çamyuva, Tekirova, Çıralı ve ilçe merkezindeki tüm sahil ve piknik alanlarında mıntıka temizliği çalışmalarına devam ediyor. …devamı!

ULUSLARARASI MÜZİK FESTİVALİ SONA ERDİ

Ekim 18, 2019 admin 0

Uluslararası Müzik Festivali, Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonları arasında yer alan Kemer’de sona erdi. Kemer Belediyesi’nin ev sahipliğinde Bağımsız Devletler Topluluğu Eğitim, Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (FİLİZ) destekleriyle, Organizatör Ferah Akça tarafından düzenlenen festivalin son gününde, çeşitli ülkelerden gelen …devamı!

ÖNCELİK HAYATIN, ÖNCELİK YAYANIN!

Ekim 17, 2019 admin 0

İçişleri Bakanlığı tarafından “Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” sloganı ile 2019 yılının Yaya Öncelikli Trafik Yılı ilan edilmiş olması nedeniyle Kemer Merkez İlk Öğretim Okulunda uygulamalı eğitim verildi. Uygulamalı verilen eğitimde Merkez İlkokulu 1. sınıflar 5 şube toplamda 165 öğrenciye 2019 …devamı!

EKİM AYI MECLİS TOPLANTISININ 2. OTURUMU YAPILDI

Ekim 17, 2019 admin 0

Kemer Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısının 2. oturumu gerçekleştirildi. Kemer Belediye Başkan Vekili Emrah Ayhan başkanlığında Şehit Ömer Halisdemir Meclis Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıya, meclis üyesi İsmail Aka, sağlık problemleri nedeniyle katılmadı. İkinci oturumu yapılan Ekim ayı meclis toplantısında, 2020 …devamı!

YÖRSİAD’DAN ANKARA TEMASLARI

Ekim 17, 2019 admin 0

YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş İnsanları Derneği ) Yönetim Kurulu Başkanı M.Aykut Ege, Başkan Yardımcısı Funda Gülel, Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Semih Beken, Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bora Sinanoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Adem İnal ile birlikte Ankara’da TBMM’de …devamı!

BAŞKAN TOPALOĞLU, ÇİN’İ FETHETTİ

Ekim 17, 2019 admin 0

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Çin’de düzenlenen 2. Belediye Başkanı Kulübü Toplantısı’na katıldı. Çin’in Panzhou Belediye Başkanının daveti üzerine 14-16 Ekim tarihleri arasında TUOLE Formu esnasında düzenlenen toplantıya katılan Belediye Başkanı Topaloğlu, Kemer bölgesi hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Toplantının ilk gününde …devamı!

TÜRSAB’DAN BAŞKAN TOPALOĞLU’NA ZİYARET

Ekim 12, 2019 admin 0

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti. Kemer Belediye Başkan Vekili Emrah Ayhan’ın da bulunduğu ziyarette, TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Perçin, TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Bilir ve Nezih Hacıalioğlu …devamı!

DADD RALLİ EKİBİ DENİZDEN 2365 MT. ZİRVEYE ÇIKTI

Ekim 11, 2019 admin 0

Denizlerdeyiz Amatör Denizciler Derneği (DADD) tarafından organize edilen ‘DADDralli Akdeniz 2019’ etkinliği kapsamında Kemer’e gelen yatlar, Kemer G-Marina’ya demir attılar ve bölgenin tarihi ve doğal güzelliklerini gezdiler. İki gün Kemer G-Marina’da konaklayan yatçılar bölge gezilerinde Phaselis Antik Kentini gezdikten sonra …devamı!

ACENTELER VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI KEMER İÇİN BİR ARAYA GELDİ

Ekim 10, 2019 admin 0

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun girişimleriyle, Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonlarının başında gelen Kemer’in genel sorunları ve bu sorunların çözümlerini konuşmak için sivil toplum kuruluşları ve acenteler bir araya geldi. Kemer Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Meclis Salonu’nda yapılan toplantıya, Kemer …devamı!

RIZA PERÇİN KAYMAKAM ULAŞ AKHAN’I ZİYARET ETTİ

Ekim 10, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KAŞ ) – Kemer’den Fethiye’ye uzanan bölgede TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanı olan Rıza Perçin, Kaş Kaymakamı Ulaş Akhan’ı makamında ziyaret etti. Başkan Perçin, yaptıkları çalışmalarda ve projelerde kendilerine destek olan Kaymakam Ulaş Akhan’a TÜRSAB adına teşekkürlerini …devamı!

KEMER, SAĞLIK İÇİN YÜRÜDÜ

Ekim 5, 2019 admin 0

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 4 Ekim Dünya Yürüyüş Günü dolayısıyla düzenlenen yürüyüşe katıldı. Kemer İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenen yürüyüşe, Kemer Kaymakamı Murtaza Dayanç, Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, İlçe Jandarma Komutanı  Yüzbaşı Ramazan Ergel, İlçe Emniyet Müdürü Deniz Yılmaz, …devamı!

GÖYNÜK JANDARMADA ONARIM ÇALIŞMALARI

Ekim 5, 2019 admin 0

Kemer Belediyesi ile İlçe Jandarma Komutanlığının işbirliği kapsamında Göynük D 400 Karayoluna cepheli bina, meclis kararı ile İlçe Jandarma Komutanlığına tahsis edildikten sonra, binada onarım çalışmaları yapıldı. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun talimatıyla, jandarma komutanlığına tahsis edilen binada çalışma başlatan …devamı!

BÜYÜKŞEHİR’DEN KEMER’E ÇÖP TRANSFER MERKEZİ

Ekim 3, 2019 admin 0

BAntalya Büyükşehir Belediyesi, Kemer’in çöplerini Kızıllı Katı Atık Değerlendirme Geri Dönüşüm ve Bertaraf Tesisine transfer etmek üzere katı atık transfer merkezi inşa etti. Merkezden yaz sezonunda günde 500 ton çöp tırlarla Kızıllı’da bulanan tesise sevk ediliyor. Temiz çevre ve doğa …devamı!

KEMER BELEDİYESİ EKİM AYI MECLİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Ekim 2, 2019 admin 0

Kemer Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısı, Şehit Ömer Halisdemir Meclis Salonu’nda Belediye Başkanı Necati Topaloğlu başkanlığında gerçekleştirildi. Meclis üyesi İsmail Aka’nın katılmadığı toplantıda, Plan ve Bütçe Komisyonu’nda yer alan belediye meclis üyesi Mustafa Bilici’nin DSP’den istifa etmesi nedeniyle yerine meclisteki …devamı!

AMAN DİKKAT! İŞTE BÖLGEMİZDE HIZ LİMİTLERİ..

Ekim 1, 2019 admin 0

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME), caddelerdeki hız sınırını yeniden belirledi. Yeni güncellenen hız limitleri 70 ve 82 kilometre oldu.. UKOME, EDS noktalarının bulunduğu güzergahlarda, D-400 Karayolu üzerinde bulunan Gazipaşa, Alanya, Manavgat, Serik, Kemer, Kumluca, Finike ve Demre ilçeleri, D-350 …devamı!

DENİZDEN 2365 MT. YE GAZA BASTILAR

Eylül 28, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Bu yıl 10. su düzenlenen Sea To Sky Enduro en zorlu gününü yaşadı. İlk üç gün plaj, kanyon ve orman etaplarında yarışan sporcular son gün dağ mücadele etti. Kemer’in muhteşem doğal ortamında düzenlenen ve …devamı!

RIZA PERÇİN:TÜRSAB YASASININ ÇIKMASINI BEKLİYORUZ!

Eylül 26, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – TÜRSAB Batı Antalya Başkanı Rıza Perçin, TRT Antalya Radyosu’nda yayınlanan Akdeniz’in Sesi Programı’nda “Bölgemizde Turizm” bölümünün konuğu oldu. Gündemi değerlendiren Başkan Perçin, beklenen TÜRSAB yasasının bir an önce çıkmasını beklediklerini söyledi. Sayın Bakanımıza güveniyoruz! …devamı!

YÖRÜK KÜLTÜRÜ, ENDURO SPORU İLE TANITILIYOR

Eylül 26, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Antalya’nın Kemer ilçesinde 25-28 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen ve bu yıl 10.’su düzenlenen Sea To Sky Enduro Enduro Yarışları’nda bu yıl ana tema Yörük Teması oldu. Kemer Enduro Motosiklet Kulübü tarafından yarışmaya bu yıl …devamı!