TURİSTLERİN BAYILDIĞI TAT: ‘KİREMİTTE KUZU KOL TANDIR’

Halil ÖNCÜ (KEMER ) – Antalya’nın turistik İlçesi Kemer’de Tekirova sınırları içerisinde Kumluca Yolu üzerinde yer alan Meydan Restaurant, birbirinden özel lezzetleri ile gelen misafirlerinin hem gözüne hem de midesine hitap ediyor.

Yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği mekan lezzetlerinin yanında doğal ortamı ile de dikkat çekiyor. Antalya’ya 60 km. Kemer’e ise 15 km. mesafede bulunan Meydan Restaurant birbirinden özel lezzetleri ile aranılan mekanların başında yer alıyor. 15 yıldan bu yana Tekirova’lı Cemil Uygun’un işlettiği Mekan özellikle Köy kahvaltısı yanında diğer lezzetleri ile de dikkat çekiyor.

Kahvaltı konusunda Türkiye çapında isim yapan Meydan Restaurant şimdide Kiremitte Kuzu Kol Tandır ile yerli misafirlerinin yanında yabancı misafirlerin de beğenisini çekiyor. Restaurant Sahibi Cemil Uygun yaptığı açıklamasında “ Restaurantımız özellikle Kahvaltı konusunda sadece bölgemizde değil tüm Türkiye çapında tanınan bir yer oldu. Yine son dönem mekanımızı seçen misafirlerimizin büyük beğenisini alan Kiremitte Kuzu Tandır ise tercih edilen önemli lezzetlerimiz arasında yer alıyor. Kaliteden asla taviz vermiyoruz. Misafirlerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önemli” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir