HÜSNÜ ÜNAL: BAZI SİYASETÇİLERİMİZİN GAZI BİTMİŞ, FİTİLİ YANIYOR DEMEKTİR!

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Kemer CHP’de delege seçimleri devam ederken, şu ana kadar yapılan seçimlerde mevcut Başkan Hüsnü Ünal’ın başını çektiği Mavi Liste 42 delege alırken, Mustafa Gül’ün başını çektiği beyaz liste ise sadece 8 delege alabildi.

Mavi Liste şu an kadar yapılan Mahalle seçimlerinde, Ulupınar’da 3 delege, Tekirova’da 7 delege, Göynük’te  12 delege, Merkez Mahallesi’nde 7 delege, Yeni Mahalle’de  9 delege, Kiriş’te 3 delege, ve Ovacık’ta da  1 delege aldı. Beyaz Liste ise Beldibi’nde 6 delege Beycik’de de 2 delege alabildi.

Delege seçimleri yarın da devam edecek ve Aslanbucak,Kuzdere ve Çamyuva’da yapılacak seçimler ile sonlanacak.

CHP Kemer İlçe Başkanı Hüsnü Ünal yaptığı açıklamasında, Halkın çalışanı ve partisine hizmet edeni görüp, taktir ettiğini belirterek, Mustafa Gül ve çevresinin kendi mahallesinde bile kaybettiğini belirterek, “Bu demek oluyor ki, bazı siyasetçilerimizin gazı bitmiş, fitili yanıyor demektir” diye konuştu.

Başkan Ünal  “Şu ana kadar seçimlerimiz demokratik bir ortamda gerçekleşiyor. Cumhuriyet Halk Partisine yakışır delege seçimi oluyor. Halk çalışanı ve partisine hizmet edeni görüyor ve taktir ediyor. Şu ana kadar yapılan delege seçimlerimizde 42 delege bizleri tercih etti. Bu arada karşımızda olan Beyaz Listede ise 8 delegede kaldı. Üç mahallemizde daha seçim olacak. Burada da demokratik bir seçim ile Kemer’e kalan 37 oyumuzu da halkın tercihi ile almaya çalışacağız. Oy veren vermeyen tüm CHP’li yoldaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu başarı bizim değil tüm CHP’nin başarısıdır.  Mustafa Gül kendi mahallesinde bile kaybetmiştir. Bu demek oluyor ki, bazı siyasetçilerimizin gazı bitmiş, fitili yanıyor demektir” dedi.

deneme

deneme

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*