“BÜYÜK ÖDÜL” TİYATRO OYUNU SERGİLENDİ

Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu, “Büyük Ödül” başlıklı tiyatro gösterimini izledi.

Emine Öney tarafından kaleme alınan Büyük Ödül adlı tiyatro oyununun gösterimi, Kemer Belediyesi Kültür Salonu’nda yapıldı.

İlginin oldukça fazla olduğu tiyatro oyununa, Kemer Belediye BaşkanıNecati Topaloğlu’nun yanı sıra, BaşkanTopaloğlu’nun eşi Fikriye Topaloğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Sebahattin Esen, meclis üyelerive vatandaşlar katıldı.

İyilik yapmak ve güzel düşünmek temalı oyunu sergileyen Kemer Belediyesi Kemer Sanat Gönüllüleri Tiyatro Topluluğu, gösterimi izleyenlere zaman zaman eğlenceli anlar da yaşattı. İki perdeden oluşan oyunda, yaklaşık 22 kişilik ekip izleyenlerden büyük alkış topladı.

Davetlilerin tiyatroyu ilgi ve beğeniyle takip ettiklerini belirten Belediye BaşkanıTopaloğlu, davetlilere güzel anlar yaşattıkları için Emine Öney ve ekibine teşekkür etti.

Başkan Topaloğlu, Öney ve ekibinin uzun süredir çalıştıklarını bildiklerini anlatarak, “Emek vermeden hiçbir şeyin olmayacağını gördük. Güzel ve anlamlı bir oyundu. Yaklaşık 1 yıldır çalışıyorlar. Emekleri boşa çıkmadı. Salon da doldu. Eğer salon dolmamış olsaydı herkes üzülürdü. Emine öğretmenime, ekibine ve desteklerini esirgemeyen belediye personelime teşekkür ediyorum.”dedi

Oyunun yönetmeni Emine Öney ise gösterimin ilk oyunlarını belirterek, Kemer sevdalısı olarak güzel olan her şeyde var olduğunu söylediğini ve sözünü yerine getirdiğini kaydetti.

Öney, desteklerinden dolayı Topaloğlu’na teşekkür etti.Oyun sonrası Topaloğlu ve tiyatro ekibi hatıra fotoğrafı çektirdi.

Büyük Ödül isimli oyun, 18 Mart’a kadar her Salı, Cuma ve Pazar günleri belediyeKültür Salonu’nda sergilenmeye devam edecek.

deneme

deneme

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*