KEMER İÇİN BİR FİKRİM VAR 2019 FİKİR YARIŞMASI SONUÇLANDI

KEMİAD olarak akıl akıldan üstündür yaklaşımı ve her bir buluşmada Kemer için şunları yapmak lazım denilip orada kalan güzel fikirlerin tüm kamuoyuna ulaşması içinwww.kemericinbirfikrimvar.com adresinde düzenlenen yarışma projesi tamamlandı. 17 jüri üyesinin değerlendirmeleriyle dereceye girenlerin belli olduğu, yarışmaya 131 fikir katıldı.

 İlk 20 ye giren fikirler yeniden değerlendirilerek ilk 5’e girenler belirlendi. Yarışma sonuçları kitapçığımız basılmış ve web sitesinde yayınlanmıştır. Yarışmada  İlk 5’e giren ve Kemiad özel ödülünü hak kazanan fikirler şöyle oluştu:

Derece Adı Soyadı Mesleği Kemer İçin Fikir Başlığı
1 Adnan Öney Veteriner Hekim Kemer Anadolu Kültürü Müzesi
2 Bülent Çimenli Emekli Otel Genel Müdürü KEMER DE 5000 KİŞİLİK KONGRE MERKEZİ+FUAR ALANI YATIRIMI
3 Bülent Çimenli Emekli otel genel müdürü ULUPINAR IN YENİDEN PROJELENDİRİLMESİ, DENETİMİ,KOLAY ULAŞIM
4 Bülent Çimenli Emekli Otel Genel Müdürü KAPALI HAL VE PAZARYERİ BİNASI YATIRIMI
5 Ali Demirezen Yazar %100 Kemer
Özel Ödül Akın Karagöz Freelancer Developer Life KEMER Mobile Guide Apps

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan KEMAİD Başkanı Rıza Sönmez “Projemize emeği geçenlere bizleri destekleyen sponsorlarımıza KEMİAD yönetim kurulu olarak çok teşekkür ederiz. Dereceye giren, girmeyen fikrini Kemer için paylaşan tüm katılımcılarımızın fikirlerini ayırmaksızın kitap olarak hazırladık, her bir fikir sahibine ayrı ayrı teşekkür ederiz. Bu kitaplardan çoğaltarak Başta Kaymakamımıza, belediye başkanımıza, siyasi parti temsilcilerine, diğer STK’na, siz değerli basınımıza dağıtacağız. Dağıtacağız ki fikirler Kemer kamuoyuna mal olsun, akabinde hayat bulsun.Yarışma sonuçları ile ilgili olarak bir etkinlik düzenleyerek yerel basınımızın da takip ettiği geniş katılımlı bir tören düzenlemek istedik. Ancak pandemi hala devam etmektedir. Ve de kış aylarında dikkatli olmamız gerekmektedir. Bu nedenle etkinlik düzenleyemedik.Kemiad olarak bizlerde Ödül alacaklar ile ödül vereceklerin bir arada olduğu bir fotoğraf karesi ile ödülleri sahiplerine takdim etmek zorunda kaldık.Pandemi döneminde özverili çalışmaları olan doktorlarımızı tekrar hatırlamak ve hatırlatmak istedik..Kemer Devlet Hastanesi Başhekimi Yılmaz Çiftçi’yi ödül vermesi için davet ettik. Davetimize katıldıkları için çok teşekkür ederiz. Bu vesile ile Kemer’deki ve tüm Türkiye’deki sağlık çalışanlarına şükranlarımızı sunuyor, onları ayakta alkışlıyoruz”dedi.

Yarışma sonrasında da web sayfasının açık kalacağını söyleyen Başkan Sönmez, “https://www.kemericinbirfikrimvar.com adresi sadece bu yarışma için açılmadı sürekli açık kalacak. Kemer için fikri olan herkesi fikirlerini iletmelerini bekliyoruz. Bu adres tüm Kemer’indir. Buraya gelecek fikirleri tüm ilgililere paylaşılmaya devam edecektir. İleri ki yıllarda da yeniden yarışma yapmayı hedefliyoruz. Bu yarışmanın fikirlerine ilişkin kitapçığa ulaşamayanlar www.kemericinbirfikrimvar.com/sonuclaradresinden kitapçığa pdf olarak ulaşabilirler”diye konuştu.

deneme

deneme

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*