CLUB HOTEL PHASELİS ROSE’DEN SEZONA VEDA

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) – Kemer Tekirova’da yer alan Club Hotel Phaselis Rose sezona veda etti. Otelde düzenlenen Sezona Veda Personel Gecesinde yemek sonrası piste çıkan çalışanlar dans ettiler, bol bol oynadılar ve aileleri ile unutulmaz bir gece yaşadılar.

Club Hotel Phaselis Rose Genel Müdürü Şinasi Gürocak ve Departman Müdürlerinin personel ile bir bir ilgilendiği gecede ayrıca Otelde 10, 15 ve 20 yıllarını dolduran çalışanlara plaketleri verildi.

Gecede bir konuşma yapan Club Hotel Phaselis Rose Genel Müdürü Şinasi Gürocak, yoğun ve iyi bir yıl geçirdiklerini belirterek, “21 Mart 2019’da başlayan sezonumuzu tamamlıyoruz. Sezon boyunca yaklaşık 40 bine yakın misafiri otelimizde ağırladık. 260 bin geceleme yaparak misafirlerimizi mutlu bir şekilde evlerine gönderdik. Bu sayının içerisine baktığımız zaman nerdeyse sıfır şikayet olacak şekilde misafir memnuniyeti ile sezonu kapattık. Bu başarılı sezonda başta departman müdürlerimiz olmak üzere, tüm çalışan arkadaşlarımızı canı gönülden kutluyor ve teşekkür ediyorum” dedi.

10, 15 ve 20 yıllarını dolduran personellere plaketlerini de veren Genel Müdür Şinasi Gürocak “Sektörümüzde aynı işletmede çalışan 10, 15 ve özellikle 20 yılı dolduran kişi sayısı çok azdır. Bugünkü bu plaket dağıtımı, şirketimize ne kadar bağlı olduğumuzu ve şirketimizin de ne kadar kuvvetli olduğunu gösteriyor. Ben inanıyorum ki önümüzdeki yıllarda 10. yılını 20. yılını dolduran sayı daha da artacak. Yıllarını otelimizde hizmet ederek geçiren plaket almaya hak kazanan arkadaşlarımızı kutluyor, tebrik ediyor ve teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Gece toplu fotoğraf çekimi ile son bulurken, 2020 yılı sezonunun da 26 Nisan tarihi itibarı ile açılacağı ifade edildi.

deneme

deneme

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*