DSP KEMER’DE ZİRVEYE ÇIKTI

Ekim 31, 2019 admin 0

Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Önder Aksakal, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti. Yerel yönetimler eş güdüm toplantısı için Kemer’e gelen DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ile bir toplantı düzenledi. Toplantı sonrası Kemer Belediye …devamı!

KEMER CUMHURİYETİ COŞKU İLE KUTLADI

Ekim 30, 2019 admin 0

Cumhuriyetin 96’ncı yılı dolayısıyla Kemer’de düzenlenen Kutlamalar kapsamında fener alayı düzenlendi ve sanatçı Işın Karaca konser verdi. Fener alayına, Kemer Kaymakamı Murtaza Dayanç, Kemer Cumhuriyet Başsavcısı Veli Ecir, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, İlçe …devamı!

KEMER CUMHURİYET’İN 96. YILINI COŞKUYLA KUTLUYOR

Ekim 29, 2019 admin 0

Cumhuriyetin kuruluşunun 96’ncı yılı dolayısıyla Kemer’de tören ve kutlamalar yapıldı. Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri, Kemer Kaymakamı MurtazaDayanç’ın, protokolü kabulü ile başladı. , Kaymakamlık makamında yapılan kabul törenine, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Cumhuriyet Başsavcısı Veli Ecir, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı …devamı!

KEMK BAŞKANI ÖZDEMİR’DEN TOPALOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Ekim 29, 2019 admin 0

Kemer Enduro Motosiklet Kulübü (KEMK) Başkanı ve Kemer Belediye meclis üyesi Semih Özdemir, Belediye Başkan Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti. Başkan Topaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, gelecek yıl düzenlenecek 11. Sea To Sky Enduro Motosiklet Yarışları için fikir alışverişinde bulunduklarını …devamı!

CUMHURİYETİN 96. YILI KUTLU OLSUN

Ekim 29, 2019 admin 0

Cumhuriyet’in kuruluşunun 96. Yılı dolayısıyla Kemer’de bir tören düzenlendi. Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törene, Kemer Kaymakamı Murtaza Dayanç, Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Cumhuriyet Başsavcısı Veli Ecir, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ramazan Ergel, İlçe Emniyet Müdürü Deniz Yılmaz, meclis üyelerimiz, siyasi parti …devamı!

BOZKIRIN TEZENESİ ANILDI

Ekim 27, 2019 admin 0

Kemer Belediyesi destekleriyle Kemer Sanat Platformu tarafından düzenlenen “1. Kemer Türkü Festivali”, başladı. Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen ve ana teması Neşet Ertaş olan festivale, Kemer Kaymakamı Murtaza Dayanç, belediye meclis üyeleri Ferhan Fidan ile Semih Özdemir, yerli ve yabancı çok sayıda …devamı!

TURİZMCİLER KEMER İÇİN TOPLANDI

Ekim 24, 2019 admin 0

Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden olan Kemer’in tanıtımı ve yapılacak projeler hakkında fikir alışverişinde bulunmak için bir toplantı düzenlendi. Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) ve Kemer Belediyesi işbirliğince, Belediye Kültür Salonunda düzenlenen toplantıya, Kemer Kaymakamı Murtaza Dayanç, KETAV Başkanı ve …devamı!

RIZA PERÇİN MAZBATASINI ALDI

Ekim 23, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( İSTANBUL ) – Batı Antalya BTK Başkanlığına tekrar seçilen Rıza Perçin mazbatasını, TÜRSAB’da düzenlenen bir törenle TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya’nın elinden aldı. TÜRSAB Bölgesel Temsil Kurulu seçimlerini kazanan Başkanlara Mazbataları törenle verildi. TÜRSAB Genel Merkezi’nde TÜRSAB Başkanı …devamı!

KETAV AYLIK TOPLANTISI YAPILDI

Ekim 22, 2019 admin 0

Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı’nın (KETAV) aylık toplantısı, KETAV Başkanı ve Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu başkanlığında gerçekleştirildi. Göynük Mahallesi’ndeki Ulusoy Otel’de yapılan toplantıya, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı ve KETAV üyesi Osman Ayık ile KETAV’ın diğer üyeleri katıldı. Daha çok …devamı!

2020 SEZONU REZERVASYONLARINI ALMAYA BAŞLADIK!

Ekim 21, 2019 admin 0

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) –Kemer Tekirova’da yer alan Club Hotel Phaselis Rose Genel Müdürü Şinasi Gürocak 2019 sezonunu değerlendirirken, geçmiş yılların en iyi sezonunu yaşadıklarını söyledi.2019 sezonu genelinde yüzde 97’lik bir doluluk oranı yakaladıklarını dile getiren Şinasi Gürocak, 2020 …devamı!

DAHA TEMİZ BİR KEMER İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Ekim 18, 2019 admin 0

Kemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri,  turizm cenneti Kemer’de daha temiz bir ortam için çalışmaya devam ediyor. Temizlik işleri ekipleri, Beldibi, Göynük, Kemer, Kiriş, Çamyuva, Tekirova, Çıralı ve ilçe merkezindeki tüm sahil ve piknik alanlarında mıntıka temizliği çalışmalarına devam ediyor. …devamı!

ULUSLARARASI MÜZİK FESTİVALİ SONA ERDİ

Ekim 18, 2019 admin 0

Uluslararası Müzik Festivali, Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonları arasında yer alan Kemer’de sona erdi. Kemer Belediyesi’nin ev sahipliğinde Bağımsız Devletler Topluluğu Eğitim, Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (FİLİZ) destekleriyle, Organizatör Ferah Akça tarafından düzenlenen festivalin son gününde, çeşitli ülkelerden gelen …devamı!

ÖNCELİK HAYATIN, ÖNCELİK YAYANIN!

Ekim 17, 2019 admin 0

İçişleri Bakanlığı tarafından “Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” sloganı ile 2019 yılının Yaya Öncelikli Trafik Yılı ilan edilmiş olması nedeniyle Kemer Merkez İlk Öğretim Okulunda uygulamalı eğitim verildi. Uygulamalı verilen eğitimde Merkez İlkokulu 1. sınıflar 5 şube toplamda 165 öğrenciye 2019 …devamı!

EKİM AYI MECLİS TOPLANTISININ 2. OTURUMU YAPILDI

Ekim 17, 2019 admin 0

Kemer Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısının 2. oturumu gerçekleştirildi. Kemer Belediye Başkan Vekili Emrah Ayhan başkanlığında Şehit Ömer Halisdemir Meclis Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıya, meclis üyesi İsmail Aka, sağlık problemleri nedeniyle katılmadı. İkinci oturumu yapılan Ekim ayı meclis toplantısında, 2020 …devamı!

YÖRSİAD’DAN ANKARA TEMASLARI

Ekim 17, 2019 admin 0

YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş İnsanları Derneği ) Yönetim Kurulu Başkanı M.Aykut Ege, Başkan Yardımcısı Funda Gülel, Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Semih Beken, Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bora Sinanoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Adem İnal ile birlikte Ankara’da TBMM’de …devamı!

BAŞKAN TOPALOĞLU, ÇİN’İ FETHETTİ

Ekim 17, 2019 admin 0

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Çin’de düzenlenen 2. Belediye Başkanı Kulübü Toplantısı’na katıldı. Çin’in Panzhou Belediye Başkanının daveti üzerine 14-16 Ekim tarihleri arasında TUOLE Formu esnasında düzenlenen toplantıya katılan Belediye Başkanı Topaloğlu, Kemer bölgesi hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Toplantının ilk gününde …devamı!

TÜRSAB’DAN BAŞKAN TOPALOĞLU’NA ZİYARET

Ekim 12, 2019 admin 0

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti. Kemer Belediye Başkan Vekili Emrah Ayhan’ın da bulunduğu ziyarette, TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Perçin, TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Bilir ve Nezih Hacıalioğlu …devamı!

DADD RALLİ EKİBİ DENİZDEN 2365 MT. ZİRVEYE ÇIKTI

Ekim 11, 2019 admin 0

Denizlerdeyiz Amatör Denizciler Derneği (DADD) tarafından organize edilen ‘DADDralli Akdeniz 2019’ etkinliği kapsamında Kemer’e gelen yatlar, Kemer G-Marina’ya demir attılar ve bölgenin tarihi ve doğal güzelliklerini gezdiler. İki gün Kemer G-Marina’da konaklayan yatçılar bölge gezilerinde Phaselis Antik Kentini gezdikten sonra …devamı!